…..každou hodinu přicházely velmi rozporuplné zprávy a je nutné si z nich udělat správný obrázek. Ano můžeme dnešní den hodnotit jako balancování lidstva na břitvě….

00:54

Nejprve se situace vyvíjela velice špatným směrem. Bylo Qanonem sděleno, že soudce  Kavanaugh na kterém nyní mnoho závisí, nebyl zvolen do úřadu. Proto Q vydal varování, že lidstvo se nyní nachází ve svízelné situaci.

Fašistické metody a metody policejního státu, hovoříme o DEEP STATE, které byly použity proti soudci Kavanaugh, byly brutální. Proto výsledky zkoumání FBI vedly do zamítnutí zvolení soudce Kavanaugha.

V odpoledních hodinách se situace vyhrotila, při zjištění, že nepotřebuje další prověrku, kterou podstoupil, protože při 6 předešlých prověrkách naprosto bez pochyb prošel. Tomu se říká mít štěstí v neštěstí a to hlavně pro lidstvo. Proto bude v úterý jmenován do funkce nejvyššího soudce, který jde na ruku Trumpa. A od středy by měly být rozpečetěny zatykače a obálky s obviněními. Právě to bylo důvodem, proč měl DEEP STATE zájem na zpochybnění jeho osobnosti. Nyní budou mít asi veliký problém.

Zároveň QAnon upozornil, že internet, facebook, twiter, googel nestojí pod kontrolou prezidenta a bude asi velmi omezen přenos dat, popřípadě může být vypnut. A to nejen v USA. Budeme prožívat pravděpodobně velikou cenzůru, která možná vyústí k blokaci určitých webů.

Není vyloučeno, že může být v USA zaveden stav nouze a s tím související nouzové pravomoci.

Mezi lidmi, kteří mají být zatčeni se nachází také jméno BARAKA OBAMY. Dle určitých zpráv by měl být deportován s mnoha dalšími politiky zločinecké mafie do Guantánama.

Ironie osudu tomu chtěla, protože právě OBAMA měl zajistit uzavření a likvidaci tohoto zařízení. Neudělal uzavření tábora dle slibu a ejhle, možná poslouží právě jako vězení pro jeho osobu. Uvidíme v nadcházejících dnech, jak situace dopadne.

Jak sami vidíte, ze špatných zpráv zrána se odpoledne nebe vyjasnilo, vysvitlo sluníčko, které opět poskytuje lidem velkou naději…..

Napsal tm

Líbí se vám článek? Můžete ho sdílet se svými přáteli.
Loading...

AdBlock je aktivní

 

 

Používáte nástroj pro blokování reklamy. 

Budeme rádi, když naši práci oceníte a nastavíte pro tento web výjimku v Adblocku.

Líbí se vám článek? Můžete ho sdílet se svými přáteli.