…..jak jsme psali, nejedná se o žádný rychlý internet. Je to převlečená černá puma za beránka. Máme potvrzeno už několik eliminací lidí pomocí téhle technologie. Je to tichý zabiják a nikdo pak nezná vraha. Mohou si po zavedení, které se jim ale určitě dnes už nepodaří, vybrat jakoukoliv osobu pomocí lokátoru a tu potom zlikvidovat během vteřiny.

14:54

…..jen na připomenutí, skoro všichni lidé nosí lokátory neustále u sebe. Jsou to kreditní karty, jakékoliv čipové karty, mobilní telefony, třeba občanské průkazy s čipem, či ti nejhloupější s čipem pod kůží. Kdokoliv se jim znelíbí, mohou ho okamžitě tímto systémem 5G eliminovat. Zemře třeba za chůze na zástavu srdce či srdce mu praskne. Název 5G byl zvolen jako symbolický název: 5 = člověk a G = genocida. Už jsme o tom psali několikrát…..

 

Vo Švajčiarsku protestujú tisíce ľudí proti novým 5G sieťam. Lekári sa pridávajú

Vo Švajčiarsku protestujú tisíce ľudí, populácia je teraz vystavená 5G žiareniu

Frank Clegg, niekdajší prezident spoločnosti Microsoft v Kanade, zverejnil tajné náučné video týkajúce sa zdravia a obáv nad bezpečnosťou 5G a bezdrôtových technológií.

Video si môžete pozrieť tu. Hlavným ponaučením z jeho videa je, že existuje množstvo zdravotných obáv týkajúcich sa bezdrôtového žiarenia, najmä vo vzťahu k 5G, a že tento druh technológie sa spája s celým radom ochorení. Napriek tomu sa však zavádza bez akýchkoľvek testov bezpečnosti.

 

[wp_ad_camp_2]
 

Jeho slová vyjadrujú odkaz tisícov vedcov, ktorí uverejnili početné štúdie nielen o 5G, ale aj o žiarení elektromagnetických polí všeobecne.

Uvedené štúdie hovoria o tom, ako nadmerné žiarenie z našich počítačov, mobilných telefónov, stožiarov pre mobilné telefóny a WiFi signály vytvárajú znepokojujúcu zdravotnú epidémiu na celom svete.

 

[wp_ad_camp_2]

 

Úrady odignorovali testy bezpečnosti

Povedali by ste si, že pri počte viac ako 10 000 štúdií na túto tému vypracovaných renomovanými vedcami by priemysel a naše vládne úrady na ochranu zdravia vykonali pred spustením nejaké bezpečnostné testy.

Tak to ale nie je, oni ich nevykonali.

Povedané na rovinu, pri toľkých dostupných vedeckých poznatkoch je už celkom jasné, že keby spravili akékoľvek testy na bezpečnosť, túto technológiu by v žiadnom prípade nemohli spustiť.

Prišli by totiž o obrovské zisky a práve to je dôvod, prečo sa nič nedozvedáme o negatívnych zdravotných dôsledkoch tohto druhu technológie.

Radi by sme čitateľov upozornili na nedávno vydanú správu „5G: Veľké riziko pre zdravie EÚ, USA a celého sveta! Znepokojujúce dôkazy o ôsmich rôznych závažných poškodeniach, spôsobených vystavením elektromagnetickými poliam a mechanizmus, ktorý ich spôsobuje“ od Dr. Martina Palla, PhD. a emeritného profesora biochémie a základov lekárskej vedy na Washington State University, v ktorej hovorí toto:

[wp_ad_camp_2]

 

„Osadenie desiatok miliónov 5G antén bez jediného biologického testu na bezpečnosť je určite ten najhlúpejší nápad, aký kto kedy mal za celú históriu ľudstva.“

Ak sa chcete o 5G technológii a zdravotných obavách týkajúcich sa tohto druhu elektromagnetického žiarenia dozvedieť viac, skvelým miestom, kde začať, je Environmental Health Trust.

 

Švajčiarsko

To, čo sa deje vo Švajčiarsku, by sa mohlo diať aj globálne – zrejme sa niečo také aj chystá. Obyvateľstvo Švajčiarska je teraz oficiálne vystavené novým 5G sieťam.

V dôsledku toho vyšli protestovať tisíce ľudí.

Yahoo News uvádzajú:

Protestujúci, mnohí s transparentmi, sa zišli pred budovou švajčiarskeho parlamentu s výzvou na zastavenie výstavby ďalších antén kompatibilných s 5G.

„Skutočnosť, že dnes do ulíc vyšlo toľko ľudí, je silným znamením proti nekontrolovanému zavádzaniu 5G,“ povedala Tamlin Schiblerová-Ulmannová, spolupredsedníčka skupiny Frequencia, ktorá zhromaždenie zorganizovala.

 

[wp_ad_camp_2]

 

Kritici vo Švajčiarsku argumentujú, že elektromagnetické žiarenie, ktoré emituje nový systém, predstavuje v porovnaní s predchádzajúcimi generáciami mobilných technológií bezprecedentné riziká pre zdravie a životné prostredie.

Petície na internete pomohli presvedčiť niekoľko švajčiarskych kantónov – v Ženeve, Vaude, Fribourgu a Neuchateli – aby výstavbu antén predbežne odložili.

Za obozretný prístup k novej technológii sa vyslovila aj Federácia švajčiarskych lekárov (FMH).

Podľa organizácie Lekári za bezpečné technológie boli už vo Švajčiarsku hlásené prvé poškodenia z dôvodu 5G.

Paul Bischoff, novinár venujúci sa technológiám a ochranca ľudských práv, nedávno zhromaždil údaje týkajúce sa politických príspevkov odvetvia telekomunikácií na ovplyvňovanie politických línií, z ktorých má toto odvetvie prospech.

 

 

[wp_ad_camp_2]

 

 

Poskytovatelia internetu v USA minuli na lobovanie od roku 1998 viac ako 1,2 miliardy dolárovdosiaľ najsilnejší bol rok 2018, kedy bolo celkovo minutých viac ako 80 miliónov dolárov.

Vedci zo spoločnosti Comparitech zhromaždili a analyzovali výdavky na lobing 51 poskytovateľov internetových služieb získaných na základe zákona o voľnom prístupe k informáciám z databázy Senátu USA siahajúcej až do roku 1998.

Najdôležitejšie zistenia uvedenej analýzy sú:

1. Rok 2018 bol pri výdavkoch 80 miliónov dolárov pre lobistov z radu poskytovateľov internetových služieb doteraz najsilnejším rokom.

2. Medzi spoločnosti, ktoré na lobing vydali najviac, patria AT&T, Verizon a Comcast, ktoré naň od roku 1998, v tomto poradí, vynaložili 341, 265 a 200 miliónov dolárov.

3. Od roku 2011 ročný výdavok na lobing u žiadneho z poskytovateľov internetových služieb neklesol pod 72 miliónov dolárov.

4. Najväčšiu jednotlivú čiastku za všetky roky zo všetkých poskytovateľov vynaložila v roku 1999 spoločnosť AT&T, a to takmer 23 miliónov dolárov. Do veľkej miery  išla na vrub akvizície Ameritech Corp spoločnosťou AT&T a spojenie v konečnom dôsledku viedlo k vytvoreniu najväčšej telekomunikačnej firmy v USA.

 

 

[wp_ad_camp_2]

 

 

5. Celkové výdaje od roku 2016 do roku 2019 by mali prekročiť výdavky na lobing za roky 2012 až 2015, ktoré predstavovali celkom 295 miliónov dolárov.

6. Mnohé z najväčších výdavkov daného roku išli na vrub lobovania v prospech spojení a prevzatí firiem jednotlivými poskytovateľmi internetových služieb.

7. Poskytovatelia internetových služieb vydali od roku 1198 na lobing 1,2 miliardy dolárov.

Je očividné, že technológia 5G nie je bezpečná. Potvrdzuje to niekoľko ďalších našich článkov na túto tému, v ktorých môžete nájsť podrobnejšie informácie. Články nájdete TU.

 

[wp_ad_camp_2]

Ponaučenie a čo môžete robiť

Mnohí sme sa už začali zúčastňovať na protestoch a prebieha veľa krokov na zastavenie 5G. Sú zakazované produkty a služby a sľubné je aj množstvo povedomia, ktoré sa vytvorilo za posledných 5 rokov.

Ľudia si začínajú tento problém uvedomovať a s uvedomením prichádzajú činy, ako je vidieť na príkladoch uvedených v tomto článku.

Pred desiatimi rokmi o takých problémoch svet mlčal. Dnes službám a produktom sťažujeme dosahovať zisk a schvaľovacie procesy sa stali prísnejšími. Rozhodne sa hýbeme dopredu.

Takže, čo môžete robiť vy?

Mohli by ste si kúpiť nejaké oblečenie a posteľnú bielizeň chrániace pred elektromagnetickými poľami, alebo si dokonca vymaľovať byt ochranným náterom proti EMF.

 

[wp_ad_camp_2]

 

Môžete zo zásuvky vytiahnuť šnúru počítača, keď ho nepoužívate, vypnúť si mobilný telefón a pred spaním odpojiť všetky vaše elektronické zariadenia.

Mohli by ste mať káblové internetové pripojenie, ktoré je v skutočnosti oveľa rýchlejšie než ktorékoľvek bezdrôtové. Môžete viesť zdravý životný štýl a využívať techniky na liečenie mysle a tela.

Ešte pred niekoľkými rokmi zostávali kroky vlády a korporácií nepovšimnuté. Teraz im všetko nepochybne sťažujeme. A tak s tým neprestávajme.

 

Zdroj (1)

 

[wp_ad_camp_2]

 

 

Líbí se vám článek? Můžete ho sdílet se svými přáteli.