…..vážení přátelé a čtenáři tadesca. Prosím zachovejte klid a rozvahu. Ano jsme na konci časů. Ale málokdo ví….

11:54

…..co se v současné době děje na planetě Zemi. Mimo pár zasvěcených lidí a 144.000 světelných bytostí skutečně nevědí, v jaké poloze se momentální děsivá situace na planetě Zemi nachází. Systémy se mlátí jako prádlo v bubnové pračce a situace je záměrně pro všechny lidi na planetě Zemi nečitelná. Něčeho jste se dobrovolně zúčastnili a nevíte ani čeho…..

 

[wp_ad_camp_2]

Opakuji buďte všichni naprosto klidní, i když se nám Kocourek mourek rozepsal o velké destrukci blížící se na lidstvo. Všemu je opět úplně jinak. Ale pro mnohé to tak skutečně vypadá. Za pár dní uvidíte svět v naprosto jiném odstínu a hlavně barvách, než takový, jaký Vám byl doposud předkládán.

Nikdo to nemůže už zastavit…..

Proto z mojí strany se vyjadřuji ke všem čtenářům s prosbou o zachování klidu, běžte do přírody, ne do obchodních domů a do měst, a v lese popřemýšlejte, co se asi tak může odehrávat. Je to ve vzduchu a spousta lidí již něco tuší. Budete „bombasticky“ mnozí překvapeni.

Takže klídek, nadělte si pohodu, dejte si kafíčko, pohodlně se posaďte třeba ke krbu a myslete konstruktivně. Ano už se to blíží…..

A vánoce hoďte nějak za hlavu, nestojí Vám za ten stres a nervy. Všemu je úplně jinak….

 

[wp_ad_camp_2]

Udělejte si, mimo 24.12.,  nějaký nádherný den. Já si ho dělám s nejbližšími klidně i 5 krát či 10 krát do roku. Je to mimo jiné šest šestek (vánoce na 24.12) Abyste změnili jejich hodnotu, můžete je psát i tímto způsobem  °6 °6 °6 °6 °6 °6 Pak je to °6 devítek, či devět. Jak chcete…..

napsal tm

PS: proto doporučuji opět prostudovat první dva články, které jsem napsal z celkového počtu 5 článků pro VEŠKERÉ lisdtvo na planetě Zemi. A to hodně důkladně pro pochopení….

 

[wp_ad_camp_2]

Líbí se vám článek? Můžete ho sdílet se svými přáteli.