Všichni již víme, že celá tahle maškaráda trvající dva roky je dlouhou dobu plánována a organizována za účelem vylidňování s velkým utrpením pro lidi a nezákonným jednáním, korupcí a drancování státní kasy. Nyní je naprosto povinné a nutné zastavit tuto šílenou genocidu.

Podívejte se na tento komiks z roku 2012, který vydala EU! (ODKAZ) Uvidíte epidemii opičích neštovic a na konci světovou zdravotnickou vládu! Všechno tam je, všechno je dlouho plánováno!

Komiks „Infected, financovaný Evropskou komisí, předpovídaná globální uzávěra po úniku nemoci B1049 z čínského testovacího centra, které provádělo experimenty se smrtelnými patogeny. Stejně jako pandemie koronaviru, fiktivní virus se přenesl ze zvířat na lidi, než se rychle rozšířil po celém světě díky mezinárodnímu cestování a obchodnímu spojení. Publikace vydaná v roce 2012 vypráví, jak EU hrála vedoucí roli v mezinárodním úsilí dostat epidemii pod kontrolu.

Jak infekce narůstaly po celém světě, úředníci Evropské komise, Parlamentu a Rady si nakonec připsaly zásluhy za to, že dostali nemoc pod kontrolu.

Tvrdili, že byli v čele celosvětového úsilí o nalezení vakcíny, která celosvětově udržela počet úmrtí pod milionem. Ale mohli jednat pouze s pomocí cestovatele časem, který se vrátil z minulosti varovat před pandemií, která si v budoucnu vyžádala téměř miliardu obětí.

Spřátelil se s Chan Wenlingovou – jejíž šéf čínské laboratoře přenesl smrtelnou nemoc na nic netušícího novináře – a snažil se přesvědčit lidi, aby jednali společně a zachránili životy.

Souběžně ke skutečné pandemii, zachránit jejich úsilí však málem zmařil pokřivený úředník, který chce zatajit únik z laboratoře. Využívá nemoc, aby převzal kontrolu nad demokracií zaváděním drakonických opatření, sociálního distancování a výroby falešných vakcín.

Tuto fiktivní publikaci vydala pobočka Evropské komise odpovědná za mezinárodní spolupráci a rozvoj. Přestože příběh neuvěřitelně připomíná pandemii koronaviru, byla vydána jako vzdělávací nástroj.

Vedoucí roli hrají úředníci Evropské unie při kontrole pandemie

Eurokraté chtěli čtenáře informovat o nebezpečí potenciální pandemie – včetně eboly a SARS – a jak by EU reagovala.

„Příběh je sice smyšlený, ale přesto je protkán některými faktickými informacemi,“ vysvětluje příspěvek.

Doprovodný list vysvětluje potřebu „pandemické připravenosti“, „mezioborové spolupráce“ a řízení „vzájemné působení mezi zvířaty, lidmi a jejich různorodým prostředím.

Dokonce volá po „lepším dohledu“ nemoci přenášené mezi zvířaty a lidmi, dokonce omezit velikost populace, aby se zabránilo budoucí epidemii.

V komiksu vznikla pandemie v čínské laboratoři

„Asi 70 % nových lidských infekčních nemocí má původ u zvířat,“ se můžeme dočíst.

„Počet případů exponenciálně roste, nové jsou diagnostikovány téměř každý rok.”

„Lepší dohled nad nemocemi by mohl tento trend částečně vysvětlit, ale hlavním faktorem se zdá být nárůst velikosti lidských a zvířecích populací, stejně jako dramatické změny v pohybu lidí a zvířat po planetě v kontextu globalizace“.

Rumunský europoslanec Cristian Terheş z konzervativní skupiny ECR řekl: „Propaganda EU se ukázala jako špatná.

„Evropským občanům bylo řečeno, že řešením jejich problémů je ponechat stále více moci národních států ve prospěch evropské byrokracie v Bruselu, který údajně ví nejlépe, co dělat v EU.

Závěr: „Paní Chan Wenling a její přítel z budoucnosti jsou angažováni vzrušujícím dobrodružstvím přesvědčit lidi, aby jednali společně a zachránili svět. Příběh je sice smyšlený, ale přesto je protkán některými faktickými informacemi.“

Přeložila b. | Zdroj.

 

Líbí se vám článek? Můžete ho sdílet se svými přáteli.