Týdenní komentář Benjamina Fulforda – mluvčího Společnosti Bílého Draka

30/04/2018

Na Středním východě se očekává velké zúčtování jakožto konec hry, který se přibližuje k Saúdům a Izraeli.

Mír na Korejském poloostrově znamená, že chazarská mafie nyní vytahuje všechny své trumfy ve snaze zahájit 3. světovou válku na Blízkém východě, souhlasí několik zdrojů. Výsledkem je, že tam probíhá obrovská bitva, která pravděpodobně určí osud Izraele a jeho spojence Saudské Arábie, „dvojstátu“, který budeme nazývat Saudský Izrael. Bitva také určí, kdo vlastně řídí západní satanské pokrevní linie nebo samotné lidi.

To je důvod, proč Izrael minulý týden napadl Sýrii jadernými zbraněmi a nechal tak otevřenou ruskou odplatu, říkají zdroje Pentagonu. Video tohoto jaderného útoku je systematicky vymazáváno z internetu, ale v době zveřejnění tohoto reportu je možné vidět zde:


https://www.youtube.com/watch?v=0myBgHQdnBc

Existují náznaky, že jaderný útok mohl být Saudsko – izraelskou odplatou za atentát na korunního prince Mohammeda bin Salmana, de facto vládce Saudské Arábie. Korunní princ Salman se na veřejnosti neukázal, protože byla v královském paláci minulý týden hlášena těžká střelba. Jediný člověk, který se ukázal v tisku, když státní sekretář USA Mike Pompeo byl přes víkend na návštěvě, byl falešný král.

[wp_ad_camp_2]


Hustá mlha války je však v této oblasti obzvlášť patrná, takže nebudeme vědět dost z toho, co se děje, dokud se zvířený prach trochu neusadí.

V každém případě je jasné, že Saudský Izrael je v regionu stále více osamocený, jelikož se proti němu zdvihá k odporu Turecko, Írán, Egypt, Katar, Irák, Sýrie a další regionální mocnosti. Rozhodnutí USA stáhnout své jednotky ze Sýrie do Iráku je pro Rusy a jejich spojence znamením, že americká armáda nebude bránit Saudský Izrael před ruským útokem, pokud nebude ohrožena americká kontrola ropných zdrojů v tomto regionu, sdělil Pentagon.

Tento boj se neomezuje jen na Blízký východ, ale také zuří pod i nad zemí v Evropě, USA a Rusku, neboť staré rodiny satanských pokrevních linií se snaží udržet kontrolu nad planetou Země.

Viditelnou známkou této epické bitvy bylo, když francouzský prezident Emmanuel Macron jakožto Rothschildův poskok navštívil minulý týden amerického prezidenta Donalda Trumpa. Bylo to zachyceno na fotografii níže, odeslané ze zdroje Pentagonu.

Pentagonské vysvětlení obrázku je následující: „Zatímco Macron ukazuje rukama satanské znamení, Melania Trumpová 24. dubna posílá Rothschildovi zprávu, že bílé klobouky to mají pod kontrolou.“

Na svých setkáních s Trumpem Macron předstíral, že podporuje íránskou jadernou dohodu, která Íránu nedovoluje vlastnit nukleární zbraně, zatímco ve skutečnosti Rothschildové poskytují Íránu jak peníze, tak jaderné zbraně v rámci jejich fanatického úsilí o zahájení 3. světové války, podle členů íránské královské rodiny. Íránci mají stále rakety s neutronovými bombami, které jim Bushův režim zaslal a režim Obamy odmítl přijmout zpět, říkají zdroje.

Takže skutečná bitva není o „zabránění tomu, aby Írán získal jaderné zbraně,“ jak nás neustále krmí korporátní média řízená Chazary. Skutečný boj je mezi lidmi, kteří chtějí skutečný mír na Středním východě a náboženskými fanatiky, kteří se pokoušejí rozpoutat Armageddon.

[wp_ad_camp_2]

Po jaderném útok na Sýrii je téměř jisté, že bude následovat odvetný útok buď na Izrael, nebo na Saudskou Arábii, protože fanatici, kteří se bojí o svůj vlastní život, se pokoušejí zachránit tím, že zahájí světovou válku. Společnost Bílého Draka a jejich spojenci se budou snažit zabránit eskalaci v jaderné peklo tím, že pokračují systematicky v odstraňování aktérů v Izraeli, Íránu, Saudské Arábii, v Evropě, Rusku, USA a jinde, kteří kují pikle, aby začali válku.

Bitva v USA proti satanistům je téměř u konce, přestože 25 500 zapečetěných obžalob nebylo dosud otevřených. Minulý týden mluvčí Sněmovny Paul Ryan byl přidán na dlouhý seznam mocných, kteří prošli čistkou. Nezapomeňte, že George Soros, David Rockefeller, Zbigniew Brzezinski, Hillary Clinton, Barack Obama, Barbara Bush, John McCain a další jsou nyní mimo hru.

Satanisté se snažili vytvořit iluzi, že čistky neprobíhají a digitálně „oživili“ klíčové lidi, jako jsou Clinton, George Soros a Bill Gates. Minulý týden například oživili skrytou hrozbu, že Bill Gates zabije miliony lidí biologickými zbraněmi.

Tento druh digitálního triku nezmění nic na skutečnosti, že tito lidé jsou pryč.

Přesto satanští vůdcové jako Theresa May ve Velké Británii, Macron ve Francii, Benjamin Netanjahu v Izraeli a Angela Merkelová v Německu jsou stále na místě.

Odstranění Macrona může být dalším krokem. Nejvyšší soud Národní přechodové rady, který je jediným oprávněným justičním orgánem ve Francii, vydal zatýkací rozkaz na Macrona a jeho nelegitimní vládu a Rada doufá, že ho budou moci prosadit kolem 5.5.

Rada bere na vědomí, že kromě toho, že minulý týden ukázal rukama satanské znamení ve Washingtonu, Macron umístil satanský symbol do své prezidentské kanceláře a při své úvodní řeči měl hlavu těsně pod okem na vrcholu pyramidy.

https://www.francetvinfo.fr/politique/emmanuel-macron/les-cinq-elements-de-decor-qu-il-fallait-voir-pendant-l-interview-d-emmanuel-macron_2422097.html

https://www.youtube.com/watch?v=yqzclCq4qg0

Je zajímavé poznamenat, že dub vysazený minulý týden ve Washingtonu Macronem a Trumpem, zmizel, říkají zdroje Rady.

[wp_ad_camp_2]

https://twitter.com/Breaking911/status/990714893677494272

Ve Velké Británii premiérka Mayová ztratila minulý týden významného spojence, kdy byla ministry vnitra Amber Rudd nucena rezignovat, údajně kvůli špatnému přístupu k přistěhovalcům. Ministerstvo vnitra ve Velké Británii je odpovědné za špionážní službu MI5 a ve skutečnosti byla vyhozena kvůli jejímu zapojení do falešných historek o plynovém útoku ve Velké Británii a Sýrii, jejichž cílem bylo vyvolat válku, říkají zdroje MI6. Mayová bude brzy odstraněna a nahrazena Jeremy Corbynem, potvrzují opět zdroje MI6.

V Rusku se také děje spousta intrik na vysoké úrovni, které je Chazary hystericky obviňované z krádeže voleb, z útoku plynem na lidi atd. Tuto zprávu nám zaslal jistý zdroj SBD z prostředí ruských tajných služeb:

„FSB a státní úřad na kontrolu internetu začaly blokovat mnoho webů a domén pod záminkou „boje proti teroristům,“ ale ve skutečnosti provádějí experimenty s uzavřením internetu od zahraničních zdrojů. Podíval jsem se na komerční stránku tohoto příběhu a uviděl, že mnoho ruských internetových prominentních portálů, zdrojů, médií atd. je vlastněno výhradně židovskými lidmi. Navíc mají akcie ve společnosti Facebook (10%) a stále si kupují další. Jsou součástí kriminální skupiny, která kupuje akcie za použití různých lidí nebo organizací, které vypadají, že nejsou propojeny, ale jsou. Tato skupina je napojena na Rockefellera a na některé vládní agentury.“

Vzpomeňte si, že Facebook je řízen Markem Zuckerbergem, vnukem Davida Rockefellera.

[wp_ad_camp_2]

Zdroj také říká, že tento krok k ovládání ruského internetu je nějak spojen s tlakem uvnitř Ruska, aby vlastnictví kryptoměny bylo trestným činem sankcionovaným až čtyřmi roky odnětí svobody.

Lze se domnívat, že pokračující kroky k převzetí kontroly nad ruským internetem je zaměřen na pokus o manipulaci ruského veřejného mínění a podporu ukončení války. Může to být také strategie zaměřená na oslabení křesťanského oživení v Rusku.

V každém případě je zaměření na ukončení trvalé války posíléním mírového procesu v Koreji, tvrdí Pentagon. Za tímto účelem bude admirál Harry Harris poslán do Soulu jako velvyslanec a stane se vojenským guvernérem sjednoceného poloostrova, říkají zdroje.

Jakmile se korejská otázka uklidní, mírové soustředění se přesune do „Saudského Izraele,“ podle zdrojů SBD v Asii.

Zdroj: 1

[wp_ad_camp_2]

Líbí se vám článek? Můžete ho sdílet se svými přáteli.