„Po návštěvě Číny odjel Trump v listopadu 2017 do Vietnamu, kde byl při veřejném ceremoniálu postaven mírně dopředu a po pravici vietnamského prezidenta. Tím vyjádřil, kdo je zde ve vedení. Vietnamci tedy přislíbili zastavit svou účast na obstarávání dětí pro jejich obchodování za sexuálními účely.

„Kapitulovali velmi rychle. Většina z nich se nebránila, přátelé. Největší boj svedl Izrael.

„Tohle je pro mě velká věc. Hovoříte o návštěvě Lvího doupěte, o tom, že po Vietnamu přijde něco velkého a o tom, že Trumpovo asijské turné skončí. V lednu 2018 se Trump zúčastnil velmi slavného setkání ve švýcarském Davosu, právě kvůli všem těm, kteří měli na schůzi přijít.

 

[wp_ad_camp_2]

 

„Byla to docela velká věc. Soros byl na tomto zasedání také. Mluvíme o největších mezinárodních korporacích na světě, těch klíčových hráčích, největším zlu, které se setkalo v Davosu ve Švýcarsku. To jsou slova Trumpova. Samozřejmě to neprosáklo na veřejnost. Trump na schůzi přišel klasicky se zpožděním, sedl si do samého středu stolu a v podstatě všechny kolem sebe si omotal kolem prstu, protože on byl šéfem této schůzky.

„Trump rozložil dokumenty a složky. Začal s obálkami, což bylo velmi podobné tomu, co nastalo na pohřbu George H. W. Bushe, když přijel poprvé. Na druhý den při setkání bylo spoustu lidí velmi ustaraných právě kvůli tomu, co bylo uvedeno v těch obálkách z předchozího dne.

„Druhého dne poskytl při tomto setkání celou řadu dalších informací o každém z těchto zlých lidí. Setkání však proběhlo velmi rychle. Davos je velmi děsivé místo ve Švýcarsku, s jeskyněmi a tunely pod těmi horami. Mohli ho unést sami a veřejnosti říct, že došlo k únosu a že nevědí, kde je. Tohle je velké! Jsem si jistý, že tam nejel sám. Byly to Trumpovi nejzranitelnější chvíle, co se odehrály v lednu 2018 na setkání ve Lvím doupěti v Davosu ve Švýcarsku. Musel mít na tu cestu obrovskou ochranku.

„A oni jako malí vystrašení hlodavci docela rychle kapitulovali. Trump to s těmi obálkami sehrál tu první noc docela dobře – nechal je přes noc vypotit a další den jim ukázal další složky. Kapitulovali a Trump neodešel bez nich.

„A pamatujte si, že už nejde jen o promlouvání k Nestlé, že už vodu nikdy neotráví, ale nyní pracujete také pro nás. ‚To, co po vás chceme, to uděláte, a jestli ne, jednoho po druhém vás zveřejníme. A nebude to vypadat jako jedna velká konspirace, budete za osamělé blázny, zvrácené zneužívače dětí. Budeme si vás vybírat individuálně a sníme vás zaživa,‘ to řekl Trump každému z nich.

 

[wp_ad_camp_2]

 

„Takže všichni na tomto setkání kapitulovali a to je obrovská věc, protože se jedná o největší společnosti. HSBC Bank (britská nadnárodní organizace bankovních a finančních služeb) tam byla, ta je zlo. Tohoto setkání se účastnily tváře zla a George Soros tam byl také.

„Došlo k výrazné absenci teroristických útoků ISIS. Myslím, že jsme o ISIS neslyšeli dobrých pár let nebo víc. Pojďme si zmapovat Johna McCaina. Když byl John McCain naživu, kdy trávil mnoho času na Blízkém východě? A kdy byl John McCain odstraněn nečestným propuštěním a nečestným pohřbem? Byl hanebně propuštěn z armády předtím, než byl střelen do týlu. Pak se zdálo, že ISIS zmizel. John McCain musel nad těmi idioty bdít, aby dělali věci, které dělali. ISIS byl jeho svěřenec, proto je tolik záběrů na McCaina na Blízkém východě se všemi těmi zlými hlavami ISIS.

„Pak Trump odjel do Indie. A přiměl Indii, aby pro něj pracovala.

„Pak se vydal do Střední Ameriky, počínaje Mexikem. Amlo (Andres Manual Lopez Obrador, úřadující prezident Mexika od prosince 2018) byl poměrně odolný. Nechtěl se vzdát jedení dětí nebo své moci ve prospěch Trumpa, ale udělal to.

„Z Mexico City odjel do všech středoamerických zemí, všichni ty dokumenty podepsali a na všech těchto setkáních všichni tito různí vůdci, AMLO nevyjímaje, sepjali ruce, přitiskli zápěstí k sobě jako by byli svázáni.

„Vydáme se do Brazílie. Nový brazilský prezident si myslí, že má nejlepší práci na světě, protože je daleko od oslnivého světla mainstreamových zpráv a může si prostě znásilňovat a chodit do banky v Brazílii. V tom ho navštíví Trump a řekne mu, že od nynějška pracuje pro něj. A tak přichystají veřejnou schůzi, kde se ještě jednou prezident Bolsonaro veřejně podřizuje Trumpovi.

„Jedním z prvních činů, které Bolsonaro udělal jako prezident poté, co Trump odjel, a to je velmi klíčové, tak jako všechna klíčová zatčení poté, co Trump opustil tyto země, bylo zatčení Oprahina přítele, krásného Božího muže Farii, který řídí jeden z největších obchodů s dětmi a výrobní zařízení na adrenochrom na světě. Toto absolutní monstrum a jeden z nejbližších kamarádů Oprah byl zatčen krátce poté, co Trump opustil Brazílii.

 

[wp_ad_camp_2]

 

„Pak odjel do Argentiny, která je už dlouho bezpečným útočištěm, protože je dostatečně vzdálená. Obama plánoval svůj bezpečný útěk, svůj ústup, právě tam, kdyby se něco provalilo. Strávil v Argentině hodně času, tak jako spousta ostatních lidí.

A argentinský prezident, který je tolik zkorumpovaná osoba, Mauricio Macri (2015-2019). Je zkrátka brutální. Trump byl k němu velmi neuctivý. Měli G7 v Argentině, takže tam měli globální bankéře. Trumpovo chování k tomu Argentinci bylo také brutální, choval se k němu jako k největší spodině na Zemi, kterou je. Samozřejmě, že kapituloval.

„Tisk to vždy prezentuje tak, že Trump nedodržuje protokol. Tahle velká věc s argentinským prezidentem se však má ve skutečnosti tak, že Trump prostě vstal a odešel z pódia. Měl pocit, že tam strávil dostatečně dlouhou dobu – asi 5 minut – na focení. Je to mocenský tah, který v podstatě říká druhé straně: jste špína Země, víme, kdo jste, uposlechněte, co vám říkáme, nebo jinak…

„A pak ten summit G7 v Kanadě. Setkání pořádal adrenochromer Justin Trudeau, ten příšerný pedofil. Byl tam. Byla tam i Angela Merkelová a byla jednou z těch větších, které tam Trump chtěl mít, a protože ona v Bruselu nehrála hlavní roli, chtěl na toto setkání dostat i další lidi, ale nejvíce mu šlo právě o kapitulaci Justina Trudeaua z Kanady a Angely Merkelové z Německa. Oba udělali totéž, většinu setkání G7 strávili se sepjatýma rukama, jako by byli v poutech. Trump ukázal také hodně sugestivních gest na Trudeaua, a tak trochu poukázal na některé věci.

„Jedním z těch, s nimiž Trump zacházel absolutně nejhůř, byl francouzský prezident Macron, který je velmi známý tím, že je poskokem Rothschildů a hrozným adrenochromerem. To, co Trump udělal s tím klaunem na veřejnosti, před tiskem a médii, aby vypadal špatně, bylo vlastně neuvěřitelné, takže přiměl Macrona, aby také kapituloval.

 

[wp_ad_camp_2]

 

„Teresa Mayová ve Velké Británii odstoupila, aby umožnila Borisi Johnsonovi převzít funkci Trumpova zastánce. Vzpomínáte, jak Mayová brečela a nedokázala se ovládnout? Skutečným důvodem, proč plakala, nebyly jen všechny ty věci, které na ni měli, ale fakt, že Trump ukázal jejímu INTELU z NSA, že Benátčané ve skutečnosti plánovali, že ji zlikvidují. Ve skutečnosti na ni byl připraven atentát. Trump jí ukázal celý INTEL všechny detaily o tom, kde a kdy bude zasažena a jak, takže jí v podstatě zachránil život. Cílem jejího sejmutí bylo nejspíš dostat Borise Johnsona do hry. Museli tam dostat někoho jiného, koho chtěli. Boris Johnson je silný charakter. Zdá se být velmi zlým, když hraje tuto roli.

„Boris Johnson při projevu v OSN ukázal, že funguje zlý mechanismus, že věci řídí kabala. A pak skončil s Covidem a vakcínou. Odstraňte tohoto falešného zlého vládce od moci. Nečekejte s tím do roku 2020. Johnson by měl být sejmut. Je to strašný premiér obklopený strašnými lidmi.

„A pak samozřejmě jeho slavná cesta do Buckinghamského paláce a spousta dohadů kolem toho, jestli to vůbec byla skutečná královna, která tam ten den byla, neboť právě ona je proslulá tím, že má nejvíc svých dvojnic. Trumpovo chování bylo jednoduše neuvěřitelné. Camilla Parkerová z toho byla u vytržení. Pobouřil ji Trumpův zjevný nedostatek protokolu. Trump šel přímo k princi Charlesovi, což je dobrý ukazatel toho, že tam Charles vlastně vůbec nebyl. Trump předstoupil před Charlese a začal odcházet tempem, kterému Charles nestačil. Přešel k Charlesově soukromé stráži a začal s nimi klábosit.

Ránou z milosti bylo, že se Trumpovi podařilo nechat se vyfotit v křesle Winstona Churchilla vázaném v kůži, na němž vypadal jako Šéf.

„Odsud odjel do Norska a setkal se tam s Putinem. Na této schůzce byli oba na pódiu. Putin má fotbalový míč. Je v tom velká symbolika, protože molekula adrenochromu vypadá jako fotbalový míč. Víc očividné už by to před tiskem, který je fotí a natáčí, být nemohlo. Putin předává míč Donaldu Trumpovi a slavně prohlašuje: ‚Míč je teď na vaší straně, pan prezidente.‘ Každý tedy mohl jasně vidět, jak se Putin na této veřejné konferenci podvoluje Trumpově autoritě. ‘Jsme ve vašem týmu, prosím, nenechte nás zabít, míč je na vaší straně a my jen chceme, abyste věděli, že pro vás teď pracujeme,‘ řekl Putin. Jsem si jistý, že nakonec vyjde najevo, kdo v politické sféře spolupracuje s Trumpem.

„Nebyla to vůbec špatná doba, těch prvních 3 a půl roku jeho práce. Docela dobré výsledky. I mimo všechny ty věci s Trumpem, ty věci okolo adrenochromu trčí jako bolavý palec. Mechanismus pro konečné sdělování toho všeho masám by pravděpodobně vyžadoval nouzové převzetí vysílacích sítí. Stalo by se to tak, že by přes vícero zdrojů signálu byl k dispozici jeden kanál a byl by to přenos z GITMO, Guantánama, z vojenských tribunálů, kde všichni ti lidé, kteří byli ponecháni, budou obviněni a odsouzeni.

„To je jak to celé dopadne, to je teď hlavní, protože neexistuje skutečná obrana. Všichni se snažili bránit tím, že kapitulovali. Kevin Spacey, Geoffrey Epstein a Bushova rodina, když byli všichni na pohřbu GHW Bushe, když jim byly doručeny ty dopisy, a oni pak požádali o setkání s Trumpem.

„Trump přijíždí na pohřeb starého dobrého Timberwolfa. Přijel pozdě, přerušil bohoslužbu. Sedl si do první řady a přerušil všechny ty bývalé úřadující prezidenty a celou bohoslužbu. Vysmíval se této službě monstru známému jako George HW Bush, jehož krycí jméno bylo ‚Timberwolf‘.

„Všichni měli popelavou tvář, když dostali obálky. A nechte mě prozradit jednu věc. Trump je měl v hrsti. Nechal tyto slavné lidi doručovat pizzu. Chápete, jaký to má význam?

Obrázek: Hillary sloužila, Pence sloužil, Biden sloužil, GW Bush sloužil.

„Proč by nechal Kevina Spaceyho roznášet pizzu na veřejnosti? Proč by měl Donald Trump chtít po Georgi W. Bushovi, aby servíroval pizzu tajné službě během odstávky? A proč by to byla výborná příležitost pro fotografii? Je to vyjádření podřízenosti, a také symbolikou jejich pádu a v neposlední řadě kvůli tomu, čeho byli ti lidé z tajné služby svědky od těchto zlých lidí.

„Ve třetí světové válce byly miliony obětí. Je to prostě jiné, tihle agenti tajné služby, všechny ty královské stráže, kde Trump slavně předstihnul prince Charlese. Co myslíte, že vzkazuje královské gardě? ‚Mám vás rád, lidi, neumím si představit, čeho jste byli svědky, jen vězte, že pomoc přichází.‘

„Takže je tu tuna obětí a oběťmi č. 1 jsou děti – až se objeví čísla, bude vám špatně od žaludku. Toto je třetí světová, WW3. Tohle je ta nejhorší válka. Nevypadá to tak, ale je. Zachraňujeme děti a rozhodně stojí za to zastavit svět, zabránit mu, aby v tom pokračoval.

„Velmi slavně zlikvidoval Nancy Pelosiovou, Gavina Newsoma, guvernéra Jerryho Browna. Sesadil je zcela veřejně. Ve skutečnosti se to stalo po těch požárech v Paradise v Kalifornii… bylo tam video s Trumpem s botami na zemi, jak kontroluje zdroj požárů, zatímco Newsom a Jerry Brown měli ruce sepjaté za zády. Bylo jim řečeno, aby drželi ruce za zády po celé 3 minuty jejich chůze v troskách, v šílenství těch požárů v Paradise.

„Trump donutil newyorského guvernéra Andrewa Cuoma s piercingem v bradavce pod košilí, a ani jeden člověk v tisku nic neřekl, a v jednom záběru byl Cuomo nucen stáhnout si sako a odhalit celou přední stranu hrudníku. Hej, pave guvernére, proč máte piercing v bradavkách? Příběh k tomu vypráví záznam, který měl v rukou Trump na Cuoma. Byla na něm zaznamenána ‚párty‘, kde docházelo k vraždám dětí, mučení a Cuomo byl okroužkovaný těmito velkými piercingovými kroužky na bradavky.

„Vidíte, že Trump zde dovedl být pěkně tvrdý. ‚Musíš být pyšný na ty kroužky v bradavkách, když zabíjíš děti. Co kdyby sis ty kroužky na bradavky vzal na příští tiskovku?‘ A udělal, co se mu řeklo.

„Pokud kabala ví, že její dny jsou sečteny, je tu velká šance, že by se pokusili vytáhnout všechny zbraně, které mají v tuto chvíli arzenálu, řekl byste. Tak vytáhli George Floyda a Black Lives Matter, kaskadérský kousek z jejich výbavy. To už byli tak přidušení a tak nemohoucí, oslabení tím jak mnoho jejích vůdců bylo odsunuto, takže vlastně nemají tolik triků v rukávu. Mají jen mainstreamová média, veškerou propagandu a strach, který prostřednictvím nich mohou šířit.

„Nyní očekáváme, že dojde k dalším trikům pod falešnými vlajkami, ale nikoli ve stejném rozsahu. Soros byl odstraněn. Neříkám, že vím, že Soros byl zavražděn nebo ne, protože soud se Sorosem veřejně by byl přesně to, co chtějí. Stejně jako Oprah. Lidé volají: ‚Jestli zabili Toma Hankse, zabijte prosím Oprah.‘ Ne, oni tyhle věci dělat nechtějí. Chtějí, aby lidé měli svůj první ze dvou soudných dnů, jediný, na kterém opravdu záleží a jeden z nich chtějí pro Sorose. Soros byl odstraněn, ale myslím si, že je stále naživu. Chtějí tyto klíčové lidi u těchto soudů.

 

[wp_ad_camp_2]

 

„Ty, které zabili, zabít museli. Když je ohrožen život jednoho dítěte, rozhodnou se pro popravu. Takže ti, které popravili, představovali největší ohrožení dětí, a proto byl Tom Hanks odstaven. Řekla nám to i Rita Wilsonová. Nemám tušení, jestli je to pravda nebo ne, ale klidně to mohla být i ona. Viděli jste fotografie Rity Wilsonové z poslední doby? Její poslední fotografie vůbec? Chybí jí adrenochrom zoufale moc.

„Existuje fotografie, kterou Tom Hanks pořídil v Austrálii, jak se nějaký Vegemite rozetře na toast, a zdá se, že do toho Vegemitu byl na toastu namalován obraz, jakási symbolika. Většina lidí symboliku neodhalila. Nevšimla si ani toho, že hladina vody ve sklenici, která je nakloněná, opřená o okraj talířku, vůbec nereaguje na naklonění. Lidé říkají, že je to chyba. Ne, toto je Austrálie a on byl vzat do vazby americkou námořní pěchotou. A námořní pěchota USA, američtí mariňáci, to jsou ti, kteří scházejí z lodí na břehy celého světa. Provádějí všechna mezinárodní zatčení. Byl na americké námořní lodi. Beru to tak, že toho dne měl být popraven. A toto byla jeho poslední zpráva. Obraz oběšence.

„Je to nechutné sbohem (mluvím o malých klucích, malých dětech) a já se neomlouvám. To Tom Hanks byl ďábel až do úplného konce. Takže jestli vás zajímá, proč Hankse sebrali? Protože nemohli zaručit bezpečnost dětí, pokud ten muž bude naživu. Jak zlý byl Tom Hanks?

„To všechno vyjde najevo. To, co skutečně dělal a za čím opravdu stál. Tom Hanks stál za masivní, mohutnou organizací. Jak vás to psychologicky zasahuje? Jak to na vás působí? Mě velmi, protože jsem měl Toma Hankse rád jako herce a myslel jsem si, že je to poměrně slušný člověk. A vědomí, že mám někoho takového rád, a zároveň pomyšlení na věci, které udělal. Chce se mi do sprchy, cítím se tak špinavý.

Pro tadesco přeložila jena

Líbí se vám článek? Můžete ho sdílet se svými přáteli.