Hledejte na tadesco.org

Archiv

Nejnovější zprávy

 • Generál Milley pláče; a že prý stále pracuje pro prezidenta Trumpa
  Generál Milley pláče; a že prý stále pracuje pro prezidenta Trumpa

  Generál Milley pláče; a že prý stále pracuje pro prezidenta Trumpa

 • „Královna mRNA vakcín“ oběšena v GITMO
  „Královna mRNA vakcín“ oběšena v GITMO

  „Královna mRNA vakcín“ oběšena v GITMO

 • Okno do nového světa – snaha o duchovní ideál
  Okno do nového světa – snaha o duchovní ideál

  Okno do nového světa – snaha o duchovní ideál

 • USA doporučily Zelenskému, aby odstoupil a uprchl ze země
  USA doporučily Zelenskému, aby odstoupil a uprchl ze země

  USA doporučily Zelenskému, aby odstoupil a uprchl ze země

Související zprávy

Veškeré americké zlato je prodáno-Paul Craig Roberts

…..Německo nedostane ani 1 gram zlata a všechny jsme dokonale okradli. Tak se asi raduje americký FED a vláda jak dokonale uměli oblbnout celý svět. A právě tímto momentem se může zahájit pád měn po celém světě, jak jsem mnohokráte předesílal. Vždy jsem říkal, že všechno začne v pátek. Nebyl náhodou včera právě pátek? A co Turecko? V Rakousku mají aktivované bunkry! Budu jenom rád, kdybych se tentokráte mýlil!!!!

00:55

Dnes  bývalý představitel ministerstva financí Dr. Paul Craig Roberts v diskuzi s KWN prohlásil, že veškeré zlaté rezervy USA stejně tak jako zlato, které by mělo být v USA drženo pro jiné země je v současnosti zcela pryč. To je pro Německo a další země, které důvěřovaly Fedu  hodně špatná zpráva. Na dotaz, co si myslí Dr. Roberts o zprávě Bloombergu o tom, že Německo je s držením svého zlata v USA spokojeno, nám sdělil následující názor.

paul craig

Podle mne je to jasná známka toho, že USA nemají zlato a nemohou ho dodat- a přinutily Německo, aby se s touto skutečností smířilo a přestalo požadovat repatriaci zlatého pokladu, protože prostě nemůže být dodán….

[wp_ad_camp_1]

A tak USA řekly loutkové vládě v Německu, aby sklapla a vymyslela si nové prohlášení, ve kterém sdělí, že Německo je spokojeno s tím, že své zlato ve Fedu ponechá.  Možná za tím byla jistá forma úplatku či výhody, ale v podstatě byla zastavena veškerá německá agitace za návrat německého zlata, protože být vráceno nemůže.

KWN: jaké to bude mít důsledky  pro ostatní země, které mají své zlato v trezorech Fedu? To, že Německo své zlato nedostane považuji za naprosto šokující.

Důsledky jsou takové, že ostatní země také žádné zlato nedostanou. Lidé z trhu zlata již dlouho podezírají Fed, že veškeré toto zlato bylo použito pro držení ceny zlata po celou řadu let.A potom, když jim zlato došlo, začaly používat zlato, které mělo být drženo pro jiné státy.

A tak bylo spotřebováno německé zlato. Obávám se, že toto bude skutečný stav věci, protože to co jsme viděli v posledních letech a zejména v roce 2011, kdy zlato dosáhlo USD 1900, bylo to, že bylo spoléháno na to, že na trh bylo v nočních hodinách kdy nikdo neobchoduje na Comex vhazováno obrovské množství nekrytých kontraktů, které cenu srazily.

Dolar se snaží ochránit před kvantitativním uvolňováním tak, že prodávají nekryté papírové kontrakty na budoucí dodávku zlata.  Kdyby stále měli nějaké zlato, které by mohli půjčit bankám drahých kovů, používali by stále stejnou techniku.

Takže si myslím, že fyzické zlato došlo Fedu někdy v roce 2011, protože od té doby je trh kontrolován pouze přes nekrýté krátké (prodejní) pozice v době, kdy se téměř nebo vůbec neobchoduje.

Jak řekl Chris Powell z GATTA, v jednu chvíli státy požádají o dodání svého zlata a tlak bude mnohem horší, než v letech 1968 a 1971, protože všechno to imaginární papírové zlato nemůže být dodáno.  Centrální banky si  uvědomí, že pro banky drahých kovů (jejich agenty na trhu) to bude znamenat katastrofu, které mnohé banky smete a ukáže se, že západní centrální banky nemají zlato, aby tyto banky podpořily tak, jak to obvykle dělají. V tomto bodě se rozpoutá na trhu zlata peklo a uvidíme největší zmáčknutí krátkých pozic, jaké kdy svět viděl.

Nejhorší částí této katastrofy ale bude útěk z papírových měn. Ale z nich nebude nikdo moci snadno vystoupit, protože všechno zlato už bude mít ve svém držení Čína. Mohlo by to být tedy ještě mnohem horší, než popisuje Chris Powell.

Zdroj (1)

zdroj: (2) King World News

[wp_ad_camp_1]
Líbil se vám článek? Pošlete ho dál