Týdenní komentář Benjamina Fulforda – mluvčího Společnosti Bílého Draka

ze dne 26.11.2018

Oznámení Rothschildů, které vydali dne 24. října 2018, že vystupují z poručnictví, nebo-li správy peněz jiných lidí, je významným historickým obratem, který zůstal téměř bez povšimnutí.

V roce 1769 Mayer Rothschild, zakladatel dynastie, nejprve začal spravovat peníze pro královskou rodinu. Nyní, o sedm generací později, byl jeho potomek Alexandre de Rothschild donucen z této obchodní činnosti odejít kvůli několika mezinárodním vyšetřováním trestních činností, v jejichž centru je tato zločinecká rodina, říkají zdroje Pentagonu. To znamená, že poprvé za 250 let se západní finanční systém osvobozuje od finanční kontroly Rothschildů.

Zejména zatčení bankéřů Goldman Sachs ve skandálu firmy 1Malaysian Development znamená, že se chystá odhalit zapletení Rothschildů, říkají francouzští vyšetřovatelé a další zdroje.

 

[wp_ad_camp_2]

 

 

Tento komplikovaný skandál zahrnuje i Hillary Clintonovou, Baracka Obamu, Saúdskou královskou rodinu a mnoho dalších, ale stopa nakonec vede k Rothschildům, říkají vyšetřovatelé. Bude to také nevyhnutelně vést k masové vraždě cestujících Malajského letu č. 370/17 a k jadernému vydírání zemí G20, říkají zdroje CIA. To je důvod, proč jsou Rothschildové podle vyšetřovatelů nuceni vystoupit z tohoto poručnictví.

Jeden zdroj CIA s vazbami na Rothschildy tento vývoj zlehčuje a říká: „Levá ruka prodává pravé“ a poukazuje na tuto část tiskové zprávy:

„Tuto akvizici vede Richard Martin, výkonný ředitel společnosti Rothschild & Co, s finanční podporou od zkušeného investora.“

Jinými slovy, francouzská větev rodiny pod obrovským tlakem postoupila tento byznys švýcarské nebo britské větvi rodiny.

Bývalý důstojník operací CIA Robert David Steele však sdělil, že Rothschildové byli zcela vyloučeni z činnosti centrálního bankovnictví, i když požádali, aby jim bylo umožněno ponechat si 5%.

Ve skutečnosti velmi viditelným znakem pádu francouzských Rothschildů v nemilost bylo minulý týden zatčení šéfa společnosti Nissan Carlose Ghosna. Ghosn byl oficiálně zatčen z daňových důvodů, ale skutečný důvod jeho zatčení byl vojenský, podle zdrojů Pentagonu a Asijské tajné společnosti. Pentagonské zdroje tvrdí, že zatčení Ghosna je „krokem k zastavení fúze Renault-Nissan, oslabení francouzského prezidenta Emmanuela Macrona a snížení vlivu Rothschilda v Japonsku.“

Asijské zdroje tajné společnosti ze svého pohledu uvádějí, že Francouzi se snažili získat úplnou kontrolu nad aliancí Renault / Nissan / Mitsubishi, aby ukradli japonské a americké vojenské tajemství. Mitsubishi Motors, součást automobilové aliance Nissan / Renault, byla dříve součástí Mitsubishi Heavy Industries (MHI).

MHI je předním japonským vojenským výrobcem a velitelé sedmé flotily Spojených států dali příkaz ke Ghosnovu zatčení a následně zabránili Francii v přístupu k jeho technologii prostřednictvím společnosti Mitsubishi Motors.

Vezměme na vědomí, že Rothschildův otrok, francouzský prezident Emmanuel Macron, nedávno volal po vzniku evropské armády k obraně Evropy před Ruskem, USA a Čínou. Nezapomínejme také, že americký prezident Donald Trump počátkem tohoto roku označil EU za hlavního amerického nepřítele.

 

[wp_ad_camp_2]

 

Tento veřejný boj mezi EU a vládou USA je jasným signálem pokračující bitvy o světovou kontrolu, který postavil 13 královských pokrevních linií a jejich totalitní stát EU proti nepokrevním Gnostickým Illuminátům, kteří nyní kontrolují americký vojensko-průmyslový komplex, sdělily illuminátské zdroje.

Dalším viditelným znamením tohoto konfliktu jsou obrovské a násilné nepokoje proti Macronovi ve Francii. Vzhledem k tomu, že tři čtvrtiny francouzské populace podporují anti-Macronské aktivity, můžete si být jisti, že tlak proti tomuto podvodně zvolenému prezidentovi se zvýší, zvláště když jeho šéfové Rothschildové ztrácejí moc.

Dcera japonského ministra financí Aseho je vdána za Alexandra de Rothschilda a Aso prodal práva k japonské vodě společnosti Veolia, společnosti propojené s Rothschildovým zetěm, říká zdroj z japonského pravicového křídla. Jak Mitsubishi, tak i nacionalisté jdou proti němu, a Aso je tím pádem odsouzený muž, říká zdroj.

Francouzští Rothschildové byli také úzce zapojeni do nukleárního útoku a masové vraždy pomocí tsunami na Fukushimu 11. března 2011, podle zdrojů z rodiny britských Rothschildů a zdrojů z japonského pravicového křídla.

Dalším mužem na „odstřel“ je generální ředitel Softbank Masayoshi Son, říkají zdroje Asijské tajné společnosti. Jaká záminka k jeho sesazení bude použita, není ještě přesně jasné, ale jeho zapojení v ukradených japonských volbách a s vražedným Saúdským korunním princem (nebo přesněji jeho loutkami) znamená, že jeho čas vypršel.

 

[wp_ad_camp_2]

Zdroje Asijské tajné společnosti zase říkají, že velké změny v Japonsku se uskuteční po květnu příštího roku, kdy na trůn formálně usedne nový císař. I když zdroje byly neurčité ohledně dalšího vývoje v Asii, uvedly, že Asie už nebude uměle dělena intrikami Západu. Takže se dá odhadnout, že po sjednocení korejského poloostrova se Taiwan spřátelí s Čínou. Japonské a čínské přátelství také jistě pokvete, říkají zdroje.

Asijské zdroje tajné společnosti také plně podpořily názor, že západní civilizace je jako „krásná žena infikovaná syfilisem.“ Syfilis, samozřejmě, odkazuje na chazarskou mafii. Proto podporují probíhající kampaň k odstranění této infekce z „těla západní politiky.“

Na tomto ODKAZE se nachází 28 stránková zpráva speciálního advokáta Roberta Muellera a dalších, která odhaluje strašlivé zločiny, jichž se dopustila chazarská mafie.

Toto nejnovější odhalení je jen malou částí bitvy, která stále zuří v USA a napříč západním světem. Bitva zůstává nejsilnější v USA s pokračujícími čistkami v FBI, na Ministerstvu spravedlnosti, CIA, vojensko-průmyslovém komplexu, politické žumpě apod.

Odstranění satanistů, jako je Hayden (bývalý šéf CIA a NSA), ulehčí vyčištění soudního systému Spojených států, stejně tak zvládnutí probíhajícího masového zatýkání, říkají zdroje CIA. Pokud se domníváte, že zatýkání ještě nezačalo, nespojujete si události. Podívejte se na tento ODKAZ, například, abyste zjistili, jak se uklízí Clintonovský zločinecký stát Arkansas.

 

[wp_ad_camp_2]

 

Jak se čistí politický a soudní systém, dobří kluci se připravují na masivní válku proti „farmaceutickému“ průmyslu, říkají zdroje Pentagonu. Na této frontě, společnost Big Pharma si udělala zlou krev s poradcem na Ministerstvu zdravotnictví Danielem Bestem a následně společnost Pfizer vzdorovitě oznámila, že zvýší ceny v lednu 2019, říkají zdroje. Takže, pokračují, „očekávají od Trumpa a Kongresu, aby zahájili celostátní razii k rozdrcení kartelu farma-mafie. Doporučujeme, aby začali s razií v Americké lékařské asociaci dříve, než zničí ještě více důkazů.

Vně USA, Interpol se i nadále využívá k tomu, aby se Chazaři po celém světě sesadili, přestože ruský generál Alexander Prokopčuk nebyl, jak jsme minulý týden mylně oznámili, zvolen za jeho ředitele, říkají zdroje Pentagonu. „Volby v Interpolu mohou být zmanipulovány, aby upřednostňovaly korejské lidi, aby snížili profil Ruska,“ vysvětlují. Ale dodávají: „Nově zvolená hlava Kim Jong-yang přijme příkazy od amerických zpravodajců a bude pracovat s místopředsedou Prokopčukem.“

Rusové také konečně podnikají kroky proti nacistickému státu na Ukrajině tím, že během víkendu zabavili tři ukrajinské válečné lodě. To povzbudilo ukrajinského prezidenta Petra Porošenka, aby vyhlásil stanné právo. Toto řekly zdroje CIA o Porošenkovi: „Vypršel mu jeho čas, stejně jako Bibimu (premiér Izraele Benjamin Netanjahua); oba jsou váleční zločinci, kteří budou hnáni před soud, tak či onak.“

Vzhledem k tomu, že pokračuje odstranění chazarské mafie ze světové moci, můžeme očekávat, že kostky domina jako Netanjahu, Macron, Porošenko a Aso se zvrtnou a konečně přivedou své loutkovodiče Rothschildy před soud. Vzdání se poručeneckých obchodů je příliš málo, a příliš pozdě pro tuto zločineckou rodinu.

Na konci dne se svět dozví o jejich úzkém zapojení se do Druhé světové války, holokaustu a mnoha dalších hrozných zločinech proti lidskosti.

překlad tereza | zdroj: benjaminfulford.net

 

[wp_ad_camp_2]

 

 

Líbí se vám článek? Můžete ho sdílet se svými přáteli.