Níže zmíněná data čtenáři webu tadesca znají od začátku očkovacího hyenismu.

***** **** ***** ****

Vláda Spojeného království přiznává, že vakcíny poškodily přirozený imunitní systém těch, kteří byli očkováni dvakrát.

Vláda Spojeného království přiznala, že po dvojitém očkování již nikdy nebudete schopni získat plnou přirozenou imunitu vůči covid variantám, nebo případně jakémukoli jinému viru.

Sledujme tedy, jak „skutečná“ pandemie začíná právě teď!

Ve zprávě o sledování vakcíny COVID-19, která vyšla ve 42. týdnu, britské ministerstvo zdravotnictví na straně 23 přiznává, že „hladiny protilátek N se zdají být nižší u lidí, kteří se nakazili po dvou dávkách očkování“. Dále uvádí, že tento pokles protilátek je v podstatě trvalý.

Co to znamená?

Víme, že vakcíny nezabraňují nákaze ani přenosu viru – (ostatně zpráva na jiném místě ukazuje, že u očkovaných dospělých je nyní mnohem větší pravděpodobnost nákazy než u neočkovaných).

Britové nyní zjistili, že vakcína narušuje schopnost organismu vytvářet po infekci protilátky nejen proti SPIKE proteinu, ale i proti dalším částem viru. Zejména se zdá, že očkovaní lidé netvoří protilátky proti proteinu nukleokapsidu, tedy obalu viru, který je klíčovou součástí reakce u neočkovaných lidí.

Dlouhodobě jsou očkovaní mnohem náchylnější k jakýmkoli mutacím SPIKE proteinu, a to i v případě, že již byli jednou nebo vícekrát infikováni a vyléčeni.

Na druhou stranu neočkovaný člověk získá trvalou imunitu vůči všem kmenům údajného viru poté, co se jím přirozeně nakazí byť jen jednou.

Přečtěte si to sami, strana 23 a dále.

Originál najdete ZDE

přeložil a vložil carsten

 

 

 

 

Líbí se vám článek? Můžete ho sdílet se svými přáteli.