Podle údajů, které sdělily čandígarhské zdravotnické orgány, bylo přibližně 77 % nových covid případů nahlášených v tomto severoindickém městě za měsíc listopad plně očkováno. Z případů, kdy byli lidé plně očkováni a měli pozitivní výsledky testu na Covid-19, vyžadovalo hospitalizaci pouhých 10 %.

Doktor Suman Singh, ředitel Zdravotnických služeb, řekl novinám The Tribune, že „vakcíny nezastavují přenos viru, ale omezují hospitalizaci. Můžeme to odvodit ze skutečnosti, že i když 77 % infikovaných případů v listopadu bylo plně očkováno, nedošlo ve městě k žádnému úmrtí v důsledku Covid-19.“

Významná japonská studie varovala, že riziko úmrtí na vakcínu proti Covid-19 u lidí ve věku 20-29 let je možná až 40krát vyšší než při samotné nemoci.

Podle údajů VAERS (systému hlášení nežádoucích účinků vakcín) bylo po očkování proti covidu hlášeno mnoho úmrtí kojenců a dětí.

Dokumenty zveřejněné Ústavem pro kontrolu potravin a léčiv (FDA) ukazují, že výrobce léků Pfizer zaznamenal téměř 160 000 nežádoucích účinků své vakcíny proti Covid-19 už v prvních měsících jejího zavedení.

[wp_ad_camp_2]

Halucinace, úzkost, poruchy spánku, psychózy a sebevraždy jsou některé z psychiatrických poruch, které byly hlášeny po očkování proti covidu ve více než 100 000 případech.

Jiná významná švédské studie uvedla, že proteinový výkyv vyvolaný vakcínami proti covidu oslabuje imunitní systém a může vést k rakovině. Studie zjistila, že spike protein se nachází v jádře buňky a zabraňuje opravě poškozené DNA.

Široce proslulý virolog a bývalý vedoucí pracovník Nadace Billa a Melindy Gatesových nás nedávno varoval před riziky přenosu genetického materiálu u experimentálních vakcín proti Covid-19.

Řekl, že očkovaní ve skutečnosti slouží jako živná půda pro virus. Dále povzbuzoval neočkované, aby „zůstali neočkovaní” a zároveň předpovídá nevyhnutelný „kolaps našeho zdravotního systému“ v důsledku zdravotních komplikací u očkovaných.

Na druhé straně studie zveřejněná v týdeníku New England Journal of Medicine naznačuje, že lidé, kteří již byli infikováni a zotavili se z Covid-19, jsou přirozeně imunní vůči covidu a jsou vystaveni nízkému riziku reinfekce a opětovné nákazy.

Přeložila jana | Zdroj: GGI

 

Líbí se vám článek? Můžete ho sdílet se svými přáteli.