Diana Siswartonová a jej prednáška o vode a jej biofyzikálnych vlastnostiach. Navyše, sa krásne zladila s témou vody :) Voda a jej vlastnosti a čo všetko ju dokáže ovplyvňovať je veľmi dôležitá téma, Pretože 999% zo všetkých molekúl tela tvorí práve voda.

Konečne sa dostávame z vnímania chemických vzorcov k tým dôležitejším vlastnostiam vody. Pani Siswartonová krásne hovorí o dôležitosti pohybu a zvlášť vírivých pohybov pre vodu. Tento prirodzený pohyb vode vlastný, dokáže meniť aj jej chemické vlastnosti. Pre určitú skupinu nášho obyvateľstva to znie určite neuveriteľne, no je to tak. (Chýba jej už len bludný balvan za takéto rúhanie sa!)

[wp_ad_camp_2]

Ďalej hovorí o usporiadanosti vody a jej polarite. Zdravé bunky nášho tela majú molekuly vody harmonicky usporiadané, zatiaľčo tie chradnúce ich majú usporiadané chaoticky. (Premýšľam, či by sa toto nedalo využiť pre lepšiu diagostiku rôzných chorôb bez ožarovania alebo aj dokonca liečbu rakoviny bez toxického ožarovania. To by ale farmaceutická mafia nikdy nedopustila, však?)

Spomínané video:

anna

Líbí se vám článek? Můžete ho sdílet se svými přáteli.