…..zatím ale neví, že ji (kavárnu) to také čeká. Líbí se mně, jak dle předpovědi indigové dívenky začali i lidé ve vládách obracet. Dokonce člověk, do kterého bych to nikdy neřekl, se obrátil k bohu. Určitě mu byl předložen text od nás. Jinak by to asi neudělal…..

11:54

Nemyslící nohsledi z PRAŽSKÉ KAVÁRNY ještě nevědí, co je čeká. Asi jásat nebudou…..

Maďarsko je taková malá ochutnávka toho, co čeká globalisty a hlavně jejich nohsledy ve všech vládách po celém světě. Vím, že je to neuvěřitelné, ale je to tak. Víme více, ale zatím nesmím o tom psát…..

 

[wp_ad_camp_2]

 

 

Orbán brzy navrhne ve vládě, a to už bude jenom formálně, pokud to už neudělal, tak jako Itálie, vystoupení z EU. Mediální sra*komety budou ale všechno opět otáčet o 180°

 

Novinář deníku Respekt, Marek Švehla, na sociální síti upozornil na to, že do několika strategických maďarských firem napochodovali vojáci. Dotyčný tak v této souvislosti dokonce začal mluvit o puči. Oč se ve skutečnosti vlastně jedná?

Marek Švehla na svém Facebooku píše, kam všude maďarský premiér Viktor Orbán vyslal vojáky a co mají dle něj na starosti.

tm komentuje: dostal příkaz jako patriot maďarska od velitele DEFENDER2020  k této akci. Nebojte, to stejné je připraveno i pro Českou republiku, i nás to čeká…..

„Podle tohoto textu poslal Orbán vojáky nejen do atomové elektrárny, ale i nejmenovaných neziskovek. Nechci používat silná slova jako puč, nic o tom zatím nevím, ale hrozně by mě zajímalo, co tam ta krajně nedůvěryhodná a často dost neschopná individua budou dělat. Prý „sledovat činnost těchto firem a podávat hlášení akčnímu výboru“. Pod to by se koneckonců vešel i ten puč,“ stálo v jeho příspěvku.

tm komentuje: nevědomost a omezenost myšlení jedním směrem je až zarážející, že pane Švehlo?

[wp_ad_camp_2]

 

 

 

Švehla se odkazuje na článek, jež byl uveřejněn na portálu sme.sk. Podle něj do několika strategických maďarských firem napochodovali vojáci. Ministerstvo obrany dokonce zveřejnilo seznam společností, ve kterých od čtvrtka postupně přebírá kontrolu akční skupina vedená resortem obrany.

tm komentuje: je to z toho důvodu, aby nohsledi stínové vlády (Deep state) nemohli udělat záškodné akce. Proto je pro všechny „karanténa a domácí vězení“!!!! Chápete už, co se v Hotelu Země odehrává?

Situace v Maďarsku

V článku stojí, že v čele jedné z těchto akčních skupin je maďarský ministr obrany Tibor Benkő a jejím úkolem je podle maďarské tiskové agentury MTI „zajistit fungování strategických firem v oblasti energetiky, dopravy, farmaceutického průmyslu a v dalších oblastech“.Podle plánu by obrana měla převzít řízení 140 společností. Seznam prý ale v případě potřeby rozšíří až na stovky společností. Ministerstvo mělo dopisem oznámit prvním 71 firmám, že mají počítat s vysláním týmů vojáků a vyzvalo je ke spolupráci.

„Akční skupina zodpovědná za zajištění bezpečnosti klíčových maďarských společností bude plánovat a organizovat výkon potřebných činností, které jsou nezbytné pro plynulý chod země. Učiní tak prostřednictvím oddílů ministerstva obrany,“ píše se na stránkách ministerstva obrany.

Jakým mechanismem bude toto řízení fungovat, zatím ale není zcela jasné. Ministr obrany Benkő uvedl, že vyslané týmy budou sledovat činnost těchto firem a podávat hlášení akčnímu výboru. Ten má zajistit práci v těchto závodech a zodpovídat za jejich koordinované a plynulé fungování.

tm komentuje: Orbán je vysoce inteligentní člověk, který byl určitě osloven velitelem osvobozeneckých vojsk DEFENDER 2020 a chce zamezit rozkladu společnosti hned od začátku. Proto tahle rychlá akce. Ale upozorňujeme na to několik týdnů co přijde. Polomozci ve vládách to ovšem nepochopí nikdy…..

Co se týče daného seznamu, vyskytla se na něm například atomová elektrárna v Pakši, Maďarská národní banka, Budapešťská burza, železnice MÁV, autodopravce Volánbus, supermarkety Auchan, Maďarská pošta i Antenna Hungária, telekomunikační firma, která zajišťuje televizní a rozhlasové vysílání v celé zemi. Dále jsou na seznamu také další elektrárny, plynárny a vodárny, energetické a finanční instituce, zdravotnická zařízení i neziskové organizace.

 

 

[wp_ad_camp_2]

 

 

 

tm komentuje: moc dobře věděli co jeden z největších zločinců planety Země SOROS (Sörös, čti Séréš) připravil v Maďarsku, a právě tomu se nyní vojáci snaží svou bleskovou akcí zabránit. Blahopřeji Vám pane Orbán a vážím si toho, co pro svůj lid děláte.

Zmiňme, že dané opatření přišlo chvíli poté, co maďarská vláda oznámila, že připravuje návrh zákona, který by jí umožnil vládnout pomocí dekretů. Opatření přitom zdůvodňuje nutností operativně čelit nynější pandemii spojené s koronavirem. Opozice však upozorňuje na nebezpečí zneužití mimořádných pravomocí kabinetem Viktora Orbána, zejména s ohledem na to, že není stanoveno jejich časové omezení. Jisté obavy zní i z Bruselu.

tm komentuje: poslední křečovité výkřiky z Bruselu jsou jako poslední plácnutí do vody…..

Více na: Sputnik

který si dovolil okomentovat tm

 

[wp_ad_camp_2]

 

 

 

Líbí se vám článek? Můžete ho sdílet se svými přáteli.