…..jenom prestituti v české kotlině a na Slovensku né a né dát do televize pravdivé zpravodajství. Asi se hodně bojí toho, co nyní přijde. Nemějte obavy, netýká se to jenom USA, ale také celé EU. Pravděpodobně někteří „po-litici“ balí kufry a ti bystřejší už mají dávno sbaleno….

01:54

Mno, bystřejší????? Ti asi neexistují, spíš ti, kterým to bylo za nějakou úplatu řečeno dopředu…..

Takže konečně máte potvrzení v televizi na FOX5, tak tomu mohou i ovčané věřit. I moderátorka je z vyřčených sdělení šokovaná….

Z níže uvedeného vídea jsem vybral pro Vás jenom ty nejdůležitější části:

Alan Dershowitz je hostem ve studiu televize FOX5.

00:00

Komentuje: Ta druhá žena je jedna paní, která napsala na New York Post a tvrdí že vlastní videa na kterém jsou Hillary a Bill Clintonovi a je na nich vidět, jak mají pohlavní styk či sex s nezletilou dívkou.

Existují mejlíky – tajné mejlíky – a důkazem budou prominentní osoby, s poutama na rukou.

Paní moderátorka v úžasu: WOOOOOWWWW WOOOOOWWWW

Studiový host: Prominentní lidé v poutech když budou mejly zveřejněny.

Potom vidíme prezidenta Trumpa před helikoptérou, právě přiletěl do Camp David, jak hovoří do mikrofonu:

Zastavit obchodníky s lidmi: Obchod s lidmi je velký byznys, je to velká věc. Ovšem obchod s dětmi je největší byznys. Děti jsou pravděpodobně nejvíce postiženi. Chytnou je, přelepí jim páskou ústa, svážou jim ruce a dovezou je do jiné země. Tady se odehrávají věci, to nechtějte ani vědět. A to se děje celá desetiletí. Ale odedneška se to už stávat nebude.

 

[wp_ad_camp_2]

 

Zpátky do studia FOX5:

Alan Dershowitz: Byla řečena jména, tito lidé přijdou do vězení jakmile vejdou mejlíky ve známost…..

Dále Alan Dershowitz ve 14:30 minutě hovoří už o již odsouzeném pedofilovi Jeffrey Epsteinovi, který si nechal letadlem, které nazývali lolitaexpres, dovážet nezletilé dívky na jeho ostrov, kde se odehrávali sexuální orgie. Údajně hosty byli také významní politici mezi které patřil Bill a Hilary Clintonovi.

Na obrázku vidíte Jeffrey Epsteina s nějakou lolitkou, které je asi 13-14 let, kterou si nechal dovést lolitaexpresem na svůj ostrov…..

https://www.forbes.com/sites/billions/2010/07/23/is-billionaire-sex-offender-jeffrey-epstein-all-that-rich/

 

 

 

Jak jsem psal před několika dny, podíváme se na dění v USA od pondělka. Trump připravil vše pro nastolení výjimečného stavu v USA, soudy jsou odstaveny a mohou být zavedeny vojenské tribunály. Od pondělka se tedy máme na co těšit…..

Překlad: tm

 

[wp_ad_camp_2]

Líbí se vám článek? Můžete ho sdílet se svými přáteli.