…..včera odpoledne jsem se v jižním Šýcarsku, severně od města Sion, setkal opět s jedním informátorem z tajných služeb. A řekl mně velice zajímavá data. Data ohledně voleb na Slovensku….

00:05

Možná si vzpomínáte na volby v České republice, kdy jsme několik dnů dopředu psali o připravovaném podvodu, s hlasy ve volebních komisích. (vše bylo připravováno ze zahraničí) Měl těsně zvítězit kandidát Drahoš nad nynějším prezidentem Zemanem.  Vše pečlivě připravovali, naštěstí to „vysocí inteligenti dokonale zvorali“ a zvítězil Zeman těsným rozdílem. Tak jak ve skutečnosti také měl. Podvod se jim nepodařil. Převezli sami sebe.  Ve skutečnosti Zeman měl velký procentuální rozdíl oproti Drahošovi. Veřejnosti nebyl nikdy sdělen.

Zde máte dokonce policejní odposlechy, z naprosto jiných zdrojů, které vše dokazují….

https://youtu.be/tu_6XqNH_EM

 

[wp_ad_camp_2]

 

A nyní asi pod stejnou taktovkou, se odehrává volební fraška na Slovensku. Mohli jste si všimnout, že volby a jejich procentuální vyhodnocení nebylo postupně zveřejňováno, tak jak to bývá zvykem v zahraničí, ale až po určitém „MORATORIU“: Pod tímto slovem si můžeme představit cokoliv. Rovněž tak ani v dobu, která byla stanovena ke zveřejnění, tak nebylo učiněno. Opět bylo posunuto. A najednou se postupně objevily výsledky a následně rostly jenom procenta MADAMME ČAPUTOVEJ. Naozaj velice divné. Nebylo to ale překvapující.

Bylo mně informátorem sděleno, že byla počítačově přehozena jména dvou kandidátů a nakonec zase upravena správně. Jednalo se údajně pouze o dva kandidáty. MADAMME ČAPUTOVOU a pana Harabina. Ve skutečnosti hlasy pro Harabina byla připočítávána ČAPUTOVEJ  a naopak. Věděli dle průzkumu, že vše je přesně naopak, než si přejí,  tak si pro snažší manipulaci vše předem otočili. Je to šílené, ale právě tak tomu prý bylo.

Tento informátor který mi sdělil i veškeré podrobnosti kdysi o českých volbách, tak nyní o slovenských. (a mnoho jiných pikošek)

Klidně si ale myslete, že se mi to dnes v noci zdálo, a že to byl hodně špatný sen. Co se odehraje za několik dnů????? Bude asi také pro mnohé sen!!!!

napsal tm

[wp_ad_camp_2]

Líbí se vám článek? Můžete ho sdílet se svými přáteli.