…..ano Vážení čtenáři tadesca.cz, tak daleko dospěla naše společnost, když začali dle plánů NWO dětem,  studentům a rodičům  na středních a vysokých školách vymývat mozky. Bylo by dobré si přečíst následující článek a přesvědčit se o skutečnostech….

12:54

Voliči J. Drahoše ztratili morálku, ale sami sebe považují na LEPŠÍ LIDI.

[wp_ad_camp_2]

Nemá –li jít naše země za 5 let do kytek, musí okamžitě ustat vymývání hlav dětí a studentů ve školách všech stupňů a musí dojít k okamžité změně dikce veřejnoprávních médií. Ministerstvo školství, ministerstvo kultury a veřejnoprávní média musí radikálně změnit svoji finanční a obsahovou politiku ve prospěch lidu této země a ne ve prospěch lidí, kteří nejenže jsou financováni veřejnými prostředky z kapes nás všech, ale kteří jsou navíc i finančně podporováni penězi z USA, z Německa a z EU skrze nejrůznější neziskov ky a jejich tzv. projekty. A to vše proti dobru naší země a jejich obyvatel!

Školství je ze zákona apolitické, takže všechny učitelky a učitelé, docenti a profesoři, kteří říkali dětem, koho by měli volit jejich rodiče nebo koho mají volit plnoletí studenti sami, vlastně porušili zákon a měli by být vedeni k trestní odpovědnosti! Politická a náboženská propaganda na půdě školy je nezákonná. Tuto situaci mají povinnost řešit kontrolní orgány Ministerstva školství, ale také Policie ČR.

[wp_ad_camp_2]

Mimochodem, do protizemanovské hysterie se zapojila i katolická i evangelická církev! Různé farnosti na vlastních webových stránkách doporučovaly svým ovečkám, koho mají volit. A prezident Zeman to nebyl! Například synodní rada evangelické církve veřejně doporučovala volbu Drahoše a psala toto: „Chceme prezidenta, který usiluje o slušnost a spravedlnost, zastává demokratické hodnoty a záleží mu na důstojnosti a hodnotě každého člověka“

http://www.christnet.eu/zpravy/28951/synodni_rada_evangelicke_cirkve_voli_drahose_predstavitele_cirkvi_varuji_pred_fauly_v_kampani.url

ČT předvedla při hodnocení voleb vrchol licoměrnosti! Například ze čtyř pozvaných politologů byli všichni čtyři příznivci Jiřího Drahoše a sami to veřejně deklarovali! Ani se neobtěžovali říkat prezidentu Zemanovi „pan prezident“, ale jenom Miloš Zeman. Naproti tomu velmi často hovořili o „profesoru“ Drahošovi. Redaktor ČT Borek se snažil, co mu síly stačily, rozdmýchat téma, že volby přece jen ovlivňovalo Putinovo Rusko. Ani slovo o tom, že téměř všechny hosty, které ČT a Český rozhlas STÁLE zvou do svého vysílání, zcela nepokrytě platí nejrůznějšími způsoby USA, EU, Německo – konkrétně sudeton ěmecký landsmanšaft, či Sorosovy neziskovky anebo tunelář Bakala.

ČT po celou dobu, kdy hodnotila volby, měla na titulním webu zpravodajství napsáno toto: „Dokáže Jiří Drahoš porazit stávající hlavu státu Miloše Zemana?“  Během celodenního vysílání se stále dokola opakovala mantra, že „slušný“ Drahoš nevyhrál jen proto, že byl málo známý a že na něj proruské weby a podporovatelé prezidenta Zemana „kydali kýble špíny“. A že vlastně Miloš Zeman ani nevyhrál (viz. například vyjádření neúspěšného prezidentského kandidáta Marka Hilšera). A že voliči prezidenta Zemana jsou vlastně jen om chudí neúspěšní hlupáci z venkova. Tato drzost a totální faleš ČT a jejich hostů skutečně bere dech!!!

Zde je stručný přehled některých aktivit „slušných“ podporovatelů J. Drahoše:

„Umělec“ P. Novotný se nechal vyfotit se svým velkým holým zadkem, který vystrkuje na Hrad.

tm komentuje: tak hluboko klesla naše výchova a společnost, ve které žijeme…..

https://www.facebook.com/photo.php?fbid=967697543377564&set=a.120392014774792.24964.100004119817787&type=3&theater

 

 

Mladý studentský obhájce Drahoše označil T. Okamuru za prase, M. Zemana za zmiji a odpůrce islámu za hovada.

http://www.euportal.cz/Articles/18515-mlady-studentsky-obhajce-jiriho-drahose-oznacil-okamuru-za-prase-zemana-za-zmiji-a-odpurce-islamu-za-hovada-podivejte-se-to-vazne-nema-chybu.aspx

  1. Drahoš a nejrůznější umělci se veřejně a zcela primitivně vysmívali na prknech, co znamenají svět, stávajícímu prezidentovi a voliči J. Drahoše přitom nadšeně hýkali.

https://www.youtube.com/watch?v=Mu1udSjOPJI

 

[wp_ad_camp_2]

Jakub Pitron, jeden ze zakladatelů Kroměřížské výzvy, která podporuje J. Drahoše a deklaruje se jako „skupina lidí, která má starost o to, jak se vyvíjí naše země a chce pečovat o to, aby Česká republika vzkvétala a těšila se dobré pověsti u slušných lidí na celém světě“, veřejně napsal: „Voliči Zemana jsou závistivé svině, které je třeba zahubit, protože nemají právo volit.“ Anebo „Kdo bude volit Zemana je krypl a kretén…..“ a další ještě daleko sprostší nadávky.

http://blokprotiislamizaci.cz/drahosovci-se-radikalizuji-dokonce-utoci/

Co na to proboha říci? Podporovatelé J. Drahoše jsou převážně lidé bez morálky, bez svědomí, bez elementární slušnosti a lidskosti. A ti všichni chtějí, aby taková – jako jsou oni – byla celá naše společnost! Naštěstí 2 853 390 našich spoluobčanů svědomí a morálku má a dokáže rozeznat dobro od zla, slušnost od sprostoty a pravdu od lži. Je však alarmující, že za pomoci škol, představitelů „kultury“, církví a médií 2 701 206 voličů tyto základní lidské vlastnosti úplně ztratilo, lež považují za pravdu a sami sebe dokonce za LEPŠ&Iacut e; LIDI.…. avšak všeho do času – Boží mlýny nepřestaly mlít!

 

ZDROJ ZDE:

https://www.aliancens.cz/single-post/2018/01/28/Voli%C4%8Di-J-Draho%C5%A1e-ztratili-mor%C3%A1lku-ale-sami-sebe-pova%C5%BEuj%C3%AD-na-LEP%C5%A0%C3%8D-LIDI

 

[wp_ad_camp_2]

Líbí se vám článek? Můžete ho sdílet se svými přáteli.