…..a vzhledem k tomu, že jsem opět musel na několik dní „odfrčet“ do zahraničí, píši druhou slíbenou část až dnes večer. I když čas neexistuje, jsem plně vytížen….

 

[wp_ad_camp_1]

 

Před  několika týdny jsem psal o zákonu, který vstupuje v Platnost 20.06. Jednalo se o vlastnictví stříbra a zlata, kterou si EU vymyslela, aby mohla postupně zabavit majetek lidí pod rouškou „údajných “ zákonů; dle mého názoru vyumělkovaných právních nesmyslů proti zdravému rozumu. Navštívil jsem obchodnika se zlatem a stříbrem. Na stole měl upozornění na „zákon“ EU a potvrdil mně jeho platnost a pravdivost. Můžete být od zmíněného dne nařčeni při vlastnictví hmotného zlata, stříbra, platiny a dalších drahých kovů z praní špinavých peněz a hlavně z terorismu. Sám potvrdil můj názor, že se nejedná o nic jiného než jak udělat ze slušných občanů zločince…..

[wp_ad_camp_1]

Dále jsem zjistil, že na některých parkovištích mají hlídky „srací“ firmy, které provozují záchody „serways“. Protože jsem si zdříml na půl hodinky v autě nad ránem, potřeboval jsem se před další jízdou protáhnout. Po vystoupení z auta  jsem se šel projít a protáhnout na trávník. Chvilku na to po mně řvala nějaká hlídka, že tam nesmím chodit, že záchody jsou uvnitř budovy. Neměl jsem ani v úmyslu jít na „malou či velkou“. Podsouvají Vám, v jejich gebulích vykonstruované nesmysly, a bezdůvodně na Vás řvou.  Ach jo, kam jsme to dopracovali. Měli strach, že by přišli asi o 1,50, které musíte zaplatit, když se chcete vymočit. Okřikl jsem onu hlídku ať neřve, že na jinou entitu by si to asi nedovolila. Znechuceně jsem nasedl do auta a odjel….

[wp_ad_camp_1]

 

Při jízdě po Německu jsem si všimnul dosti nechutných reklam, které nemají nic společného s tím, co „údajně“ mají symbolizovat. Další výsměch do očí slušných lidí, bílé rasy a pracujících. Představte si, že na mnoha místech po celém německu se setkáváte s REKLAMOU, která Vám naznačuje právě následné dění v EU. Obraz Vám řekne více než tisíce slov. Do levé části obrazu Vám napsali nadpis DARUM EUROPA. Je to levá část a tedy stojíte na špatné straně. Není třeba k tomu nic dodávat. Ale to bude určitě jenom náhoda….

Nestojí na ni nic jiného než PROTO EVROPA nebo také by se to dalo přeložit PRÁVĚ PROTO EVROPA, může také znamenat TUDÍŽ EVROPA…..

rovněž tak se dá přeložit jako …..TEDY EVROPA….

Copak nám asi tvůrci reklamy chtěli naznačit???? Je asi nejvyšší čas zvednout kotvy a odplout do jiného přístavu?????

A zde pro důležitost Vám dali hned dvě reklamy vedle sebe, bráno z pohledu dvojité duality (hodně tlačí na pilu)…..

Resumé celého zobrazení je náznak, že v EU Vám už pšenka nepokvete. A neříkejte v budoucnu, že jste o tom nevěděli.

[wp_ad_camp_1]

Při další jízdě při návratu jsem narazil na vykroucené stromy, které způsobila malá tornáda a klimaterorizmus po celé Evropě…..

Smutné, jak lidé zacházejí s přírodou a tím, čím jsme byli obdarováni planetou Zemí…..

[wp_ad_camp_1]

Dále jako další znamení jsem potkal fekální jednotku s následujícím nadpisem. Asi jeli do parlamentu…..

 

Suma sumárum děje kolem nás stojí za právě za to co reklamují na voze nahoře.

[wp_ad_camp_1]

No a úplně nakonec je situace dobře zhodnocena (symbolicky) právě na červeném renaultu, jehož majitel se tím vůbec netají a řekl pravdu z celých plic

tm

Líbí se vám článek? Můžete ho sdílet se svými přáteli.