NUTNÁ AKTUALIZACE 12:54

…..to, co mi píší známí a čtenáři z celé ČR, Slovenska, Rakouska, Německa a také zde ve Švýcarsku poslední dny a týdny, je velmi zajímavé.

ÚNAVA, NEZÁJEM COKOLIV DĚLAT, MALÁTNOST, BOLESTI HLAVY, PROBLÉMY SE STABILITOU PŘI CHŮZI,  ROZHOZENOST, BOLESTI ŽALUDKU A ZVRACENÍ BEZ PŘÍČINY, ŠPATNÁ KONCENTRACE, NESCHOPNOST SE UČIT, KRÁTKODOBÉ ČI DLOUHODOBÉ VÝPADKY PAMĚTI a mnoho jiného. Bylo by dobré se nad vším zamyslet a možná napsat dolu do diskuze jaké pozorování jste udělali vy osobně. Bovisy či příval energie z vesmíru to určitě nebude…..

12:54

[wp_ad_camp_2]

Vzhledem k tomu, že se majitel stránek, ze kterých jsem článek přebral, rozčiluje a není nějak spřátelen se skutečností, která se na planetě Zemi díky systému 5G odehrává, a prý nikoho z jeho kolegů hlava nebolí, tak ať si ho nechá pro sebe a pro propagátory technologie 5G a Elona Muska. Odporuje si ve svých vyjádřeních, prvně mu stačil článek zkrátit a nakonec chce článek mazat. Budiž.

Ano, jako malý kluk, jak jsem psal. S takovými lidmi se nepotřebujeme kontaktovat a ani zabývat. Alespoň vidíte, jaký mají ve skutečnosti zájem s podporou technologie 5G, která nás zabíjí. I oni pravděpodobně na to doplatí…..

Majitel napsal email, který zveřejňuji:

První kontakt:

 

Zdravím,
říkáte, že vám „vůbec nevadí, když si lidé v této době berou i od nás články a někdy vůbec bez odkazů na náš web“, ale přitom v patičce máte napsáno: „Originální obsah webu může být šířen pouze s písemným souhlasem autora.“ Tak jak to je? :)

Nicméně mně osobně teda takovéhle kopírování bez souhlasu rozhodně vadí. Psaním článku jsem strávil několik hodin, takže se mi pochopitelně nelíbí, když si to někdo jen tak celé zkopíruje a bez jakékoli přidané hodnoty dá na svůj web, kde navíc prosí o finanční příspěvky (i když většinu obsahu předpokládám tvoří okopírované články). Váš nesmyslný úvod za přidanou hodnotu vskutku nepovažuji. Opravdu se snažíte říct, že lidi ze Starlinku poslední týdny bolí hlava, i když družice byly vyneseny teprve před pár hodinami?

 

[wp_ad_camp_2]

Pokud při přebírání článků nehodláte žádat o svolení (nemluvím teď jen o svých článcích), navrhuji vám do budoucna dělat to tak, že třeba překopírujete jen úvodní odstavec, případně článek shrnete vlastními slovy a pak už jen odkážete na původní článek. Alternativně můžete napsat vlastní text, v kterému budou s mírou použity přímé citace z původního článku. To je také v pořádku.

Ale samozřejmě pokud překopírujete 95 % článku a jen k tomu připíšete nějaký blábol nebo něco trochu upravíte, to opravdu v pořádku není. A to není žádné bourání hradů na písečku. Jde tu o základní respekt k cizí práci.

tm dodává: „Jde tu o základní respekt k cizí práci.“ Naprosto směšné. Likvidace lidstva pomocí sítě 5G, o které píšeme mnoho let, a pán chce respekt k cizí práci a obhajuje nepřímo vrahy lidí, kteří se na tom podílí. No príma. Až tak daleko jsme to dopracovali…..

 

[wp_ad_camp_2]

„Nicméně, co se týče tohoto konkrétního případu, s vaším webem upřímně nechci být nijak asociován, takže bych preferoval úplné smazání. Děkuji za pochopení“

tm dodává: Pane, také nechceme mít nic společného s lidmi, kteří obhajují zločince a propagují 5G síť. Pokud ji zapnou, sám na ni doplatíte. Brzy to asi pochopíte, pokud Vás to dřív neeliminuje…..

 

[wp_ad_camp_2]

 

 

Pokud vás článek zaujal, můžete ho sdílet.