NUTNÁ AKTUALIZACE 12:54

…..to, co mi píší známí a čtenáři z celé ČR, Slovenska, Rakouska, Německa a také zde ve Švýcarsku poslední dny a týdny, je velmi zajímavé.

ÚNAVA, NEZÁJEM COKOLIV DĚLAT, MALÁTNOST, BOLESTI HLAVY, PROBLÉMY SE STABILITOU PŘI CHŮZI,  ROZHOZENOST, BOLESTI ŽALUDKU A ZVRACENÍ BEZ PŘÍČINY, ŠPATNÁ KONCENTRACE, NESCHOPNOST SE UČIT, KRÁTKODOBÉ ČI DLOUHODOBÉ VÝPADKY PAMĚTI a mnoho jiného. Bylo by dobré se nad vším zamyslet a možná napsat dolu do diskuze jaké pozorování jste udělali vy osobně. Bovisy či příval energie z vesmíru to určitě nebude…..

12:54

Vzhledem k tomu, že se majitel stránek, ze kterých jsem článek přebral, rozčiluje a není nějak spřátelen se skutečností, která se na planetě Zemi díky systému 5G odehrává, a prý nikoho z jeho kolegů hlava nebolí, tak ať si ho nechá pro sebe a pro propagátory technologie 5G a Elona Muska. Odporuje si ve svých vyjádřeních, prvně mu stačil článek zkrátit a nakonec chce článek mazat. Budiž.

Ano, jako malý kluk, jak jsem psal. S takovými lidmi se nepotřebujeme kontaktovat a ani zabývat. Alespoň vidíte, jaký mají ve skutečnosti zájem s podporou technologie 5G, která nás zabíjí. I oni pravděpodobně na to doplatí…..

Majitel napsal email, který zveřejňuji:

První kontakt:

 

Zdravím,
říkáte, že vám „vůbec nevadí, když si lidé v této době berou i od nás články a někdy vůbec bez odkazů na náš web“, ale přitom v patičce máte napsáno: „Originální obsah webu může být šířen pouze s písemným souhlasem autora.“ Tak jak to je? :)

Nicméně mně osobně teda takovéhle kopírování bez souhlasu rozhodně vadí. Psaním článku jsem strávil několik hodin, takže se mi pochopitelně nelíbí, když si to někdo jen tak celé zkopíruje a bez jakékoli přidané hodnoty dá na svůj web, kde navíc prosí o finanční příspěvky (i když většinu obsahu předpokládám tvoří okopírované články). Váš nesmyslný úvod za přidanou hodnotu vskutku nepovažuji. Opravdu se snažíte říct, že lidi ze Starlinku poslední týdny bolí hlava, i když družice byly vyneseny teprve před pár hodinami?

 

Pokud při přebírání článků nehodláte žádat o svolení (nemluvím teď jen o svých článcích), navrhuji vám do budoucna dělat to tak, že třeba překopírujete jen úvodní odstavec, případně článek shrnete vlastními slovy a pak už jen odkážete na původní článek. Alternativně můžete napsat vlastní text, v kterému budou s mírou použity přímé citace z původního článku. To je také v pořádku.

Ale samozřejmě pokud překopírujete 95 % článku a jen k tomu připíšete nějaký blábol nebo něco trochu upravíte, to opravdu v pořádku není. A to není žádné bourání hradů na písečku. Jde tu o základní respekt k cizí práci.

tm dodává: „Jde tu o základní respekt k cizí práci.“ Naprosto směšné. Likvidace lidstva pomocí sítě 5G, o které píšeme mnoho let, a pán chce respekt k cizí práci a obhajuje nepřímo vrahy lidí, kteří se na tom podílí. No príma. Až tak daleko jsme to dopracovali…..

 

„Nicméně, co se týče tohoto konkrétního případu, s vaším webem upřímně nechci být nijak asociován, takže bych preferoval úplné smazání. Děkuji za pochopení“

tm dodává: Pane, také nechceme mít nic společného s lidmi, kteří obhajují zločince a propagují 5G síť. Pokud ji zapnou, sám na ni doplatíte. Brzy to asi pochopíte, pokud Vás to dřív neeliminuje…..

 

 

 

Líbí se vám článek? Můžete ho sdílet se svými přáteli.
Loading...

AdBlock je aktivní

 

 

Používáte nástroj pro blokování reklamy. 

Budeme rádi, když naši práci oceníte a nastavíte pro tento web výjimku v Adblocku.

Líbí se vám článek? Můžete ho sdílet se svými přáteli.