…..neustále to tvrdím a říkám, že lidé mají věřit pouze sami sobě a konstruktivní síle vesmíru…..

00:05

Veškeré problémy, které si lidi způsobili, nebo si je nechali „způsobit“ byly zapříčiněny vždy náboženstvím. Je absolutně jedno, jak se „náboženství“ jmenuje. Všechna „učení“ měla zavést lidi do slepé ulice a vysát z nich sílu, podmanit si je a určit jim směr ze kterého nesmějí vybočit. Rozkazy, příkazy, nařízením…..

Podívejte se dnes kolem sebe….

NEEXISTUJE ZDE UČENÍ O NÁBOŽENSTVÍ, které to myslelo s lidmi dobře. Konstruktivní síla vesmíru nemá žádné učení a nic nepřikazuje. Je nutné jednat pouze a jenom v harmonii se zákony vesmíru. Budete se divit, ale to je vše co člověk potřebuje. Jste volní. Zde jsou základní zákony vesmíru.

A právě to zneužila náboženství, udělala z lidí otroky. Otroky náboženských učení a poddané čehokoliv s veškerými následky a paragrafy společnosti ve které žijete. Rozumíte?

Krátký film to říká sice správně, ale na konci Vás také nenápadně do něčeho nutí. Ne nenechejte se ovládat, opakuji, jste volní s Vaší konstruktivní silou vesmíru.

Lidské bytosti jsou svobodnými bytostmi. Jakmile Vám někdo začne přikazovat, nemyslí to s Vámi dobře. Popřemýšlejte o tom prosím.

A nyní se opatrně podívejte na film, který níže uvádím, ano ten pomohl vysvětlit lidem mnohé, ale ten konec…..

https://www.youtube.com/watch?v=7C7hIggSG2I

 

Já bych doplnil VYJDĚTE TEĎ Z JAKÝCHKOLIV NÁBOŽENSTVÍ i z toho uvedeného na konci filmu. Konstruktivní síla vesmíru nic nepřikazuje. Jsou to jenom zákony vesmíru, které jsou člověku danné (vrozené).  A právě od podstaty lidí bylo lidstvo odvedeno, aby si neuvědomilo svoji roli ve vesmíru a na planetě ZEMI. To je vše, tak lehké a lehce následovatelné. Věřte jenom sami sobě a Vaší intuici a nenechejte se nikým jakkoliv lámat.

A nakonec jedno doporučení. Choďte do lesa, vyberte si nějaký strom a objímejte ho delší dobu. Možná si popovídáte i s dévou a strom z Vás stáhne destruktivní energie…..

Děkuji za přečtení článku a za pouvažování, co tím bylo myšleno…..

tm

Líbí se vám článek? Můžete ho sdílet se svými přáteli.