…..vzhledem k tomu, že diskuzní příspěvek od našeho diskutujícího Maroše je příliš dlouhý a má lidem co říci, dávám ho opět jako článek….

07:54

S dovolením – keďže som narazil na veľmi podrobné informácie o antidote-probiotiku Vetom približne 10 rokov staré /weby o Vetome nemôžu byť kvôli blokáde Ruska aktívne!/ – dávam sem znovu – pre váhavcov – dôležité informácie o detailnom medicínskom pôsobení pri jednotlivých ochoreniach!

– – –
„Všetko o ruskom antidote VETOM proti biologickým zbraniam hromadného ničenia! V súčastnosti sa kvôli kontra-záujmom farmakomafie smie Vetom – už komerčne rozčlenený z pôvodného vojenského preparátu na jednotlivé probiotiká – a zrejme aj bez ďalších možno utajených bakteriálnych kmeňov – v Rusku predávať len ako probiotikum pre zvieratá, a u nás len ako doplnok výživy. Pre veľký obsah info /že napr. Vetom 2 je proti bojovej látke antrax, že Vetom 1 je univerzálne proti vírusom chrípok a proti rakovine hrubého čreva a proti ďalším ochoreniam – pridávam len orientačné torzo článku a kontakty na vybraných distribútorov, ktorí majú zákaz – pod hrozbou colnej blokády – tento prípravok propagovať na aktívnych webových stránkach. Prípravok vznikol ako antidotum proti biologickým zbraniam hromadného ničenia približne v rokoch 1970-80 v prísne utajovanom výskume na Sibíri.

Približne 1/10 info z článku o Vetome /existujú aj neoficiálne informácie!/

[wp_ad_camp_2]

„Z kapitoly „Vše o preparátu“

Bakterie Bacillus subtilis kmen VKMP V 7048 a Bacillus licheniformis kmen VKPM V 7038 jsou extrahovány z půdy v ekologicky čistém kraji Sibiře. Bakterie Bacillus subtilis kmen VKMP V 7092 byla získána z Bacillus subtilis kmen VKMP V 7048 cestou plazmové modifikace, která ji činí způsobilou produkovat interferon 2-alfa-leukocytární lidský.

V lidském organismu je tento typ interferonu produkován leukocyty a lymfoblasty při virové infekci nebo jako odpověď na infekci syntetickým polyribonukleotidy. Je faktorem nespecifické rezistence organismu. Hraje kontrolně-regulační roli v zachování homeostázy v lidském organismu a má následující základní typy aktivity:

protivirový efekt;
potlačuje růst a rozvoj nitrobuněčných infekčních agens nevirové podstaty (chlamydie, rickettsia, bakterie, prvoci);
antiproliferativní efekt (brzdí rozmnožování buněk – zvláště rakovinových; účinné snížení rakovinových leukocytů; pozn. red. zdroj),
protinádorový efekt (informace pro lékaře),
antimutagenní efekt,
antitoxický účinek,
efekt ochrany před radiací;
stimuluje makrofágy a posiluje fagocyty;
posiluje cytotoxikační působení sensibilisovaných lymfocytů na napadené buňky (target cell – v hematologii anomální červené krvinky vyskytující se při anémii z deficitu železa, při jaterních nemocích a poruchách struktury hemoglobinu; pozn. překl.)

 

[wp_ad_camp_2]

 

posiluje formování povrchových antigenů;
zesiluje nebo potlačuje aktivity řady buněčných fermentů;
zesiluje cytotoxikační působení dvouvláknových RNK;
tlumí či posiluje produkci protilátek;
aktivizuje přirozené „zabijácké buňky“ (killery) (EKK, EK, NK; působí toxickým způsobem na rakovinové buňky, zefektivňují imunitní systém; funkcí EK v organismu je ochraňovat před rozvinutím rakoviny, infekčních onemocnění včetně virových – čili imunologický dozor; zde)
stimuluje uvolnění histaminu z basophitů (leukocyty pohlcující cizorodé částice; pozn. překl.; informace)
zesiluje syntézu prostaglandinů (hormonům podobná látka, skupina lipidových fyziologicky aktivních látek vznikajících fermentativní cestou z některých mastných kyselin, jsou to katalyzátory se zjevnými fyziologickými účinky; jsou např. v mozku, plicích, ledvinách, děloze; mají mnohohostrané funkce, např. vyvolávají stahy hladkého svalstva, agregaci trombocytů; regulují vytváření žaludeční sliznice, která chrání žaludek před poškozením působením trávicích šťáv; narušení sliznice některými léky způsobuje vředy; více)

 

[wp_ad_camp_2]

 

posiluje formování antigenů (Human Leucocyte Antigens (HLA), které jsou zakódovány v MHC – major histocompatibility complex. (Rodina genů, která hraje důležitou roli v imunitním systému a rozvinutí imunity; pozn. překl.)
tlumí alergie (hypercitlivost, přecitlivělost) zpožděného typu (rozvíjí se 1 -3 dny zapůsobení alergenu: nastane stažení a zápal tkání; pozn. překl., zdroj) “

http://www.or.cz/vetom/
– – –
Distribútori v ČR a SR:

Company: Anikamax s.r.o.
IČO: 24276669
Address: Legerova 1820/39, 120 00 Praga 2
Director: Irina Kozer
Tel.: +420 777 837 177
+420 602 679 555
E-mail: [email protected]
Website: http://www.vetomcz.cz

!!! – na ich webstránke vetom.cz kliknúť na šifrované pripojenie – až potom sa prihlásiť!

 

[wp_ad_camp_2]

 

 

Company: YARO s.r.o
IČO: 31575234
DIČ: SK2020445603
Address: Platanova 3228/18, Žilina, Slovenská republika, 010 07
Contact person: Ing. Igor Majer, CSc
Tel.: +421 905 355 719
E-mail: [email protected]

 

[wp_ad_camp_2]

Líbí se vám článek? Můžete ho sdílet se svými přáteli.