Minulý pátek spadl Dow Jonesův index o 666 bodů. Stalo se tak kvůli obavám z úrokových sazeb a zprávám o odhalení memoranda FISA.

[wp_ad_camp_2]
Zlověstné? Ano. Náhoda? Možná ne.
V pondělí Dow Jonesův index spadl na 1 175 bodů (4.6%), historicky největší odprodej, který se udál za jediný den.Hlasatel konzervativního rádia Michael Savage se domnívá, že za otřesy trhu stojí globalisté, protože záležitost ohledně FISA mema se začíná nebezpečně šířit a oni Trumpovi chtějí zasadit ránu tam, kde je nejsilnější: ekonomika.

„Stínová vláda, nebo ‚Deep State‘, nazvěte si to jak chcete, se zoufale snaží Trumpa zničit. Když ho nedostali na kolena přes to, v čem je Trump nejslabší, snaží se na to jít přes jeho nejsilnější stránku,“ uvedl v pondělí Savage.

„Takže se snaží trh zlikvidovat. Snaží se vás zranit. Jsou to nepřátelé každého průměrného Američana. V tom si můžete být jisti, jdou si pro vás! Tito lidé jsou tak zlí a tak opilí mocí, že raději zničí celý národ, než aby nechali Trumpa žít další den ve funkci prezidenta.“
Ekonom Peter Schiff sdělil, že Federální rezervní banka se možná pokusí zničit „Trumpův efekt“, který se poslední rok spoléhal na akciový trh.
Je tohle poslední hra, na kterou globalisté z čirého zoufalství přistoupili? 
[wp_ad_camp_2]
Zpravodajský insider známý pod jménem QAnon nedávno na 8chan publikoval příspěvek, který naznačuje, že dalším krokem globalistů bylo právě otřást akciovým trhem, což mělo být pro Trumpa signál, že kontrolu nad osudem země mají stále v rukách oni.
“[666] Znamení pro prezidenta Spojených států, že trh stále ovládají oni? Signál? Hrozba? Vítejte v globální válce.“

[wp_ad_camp_2]Zajímavé je, jak QAnon rovněž zmínil, že bankovní rodina Rothschildů rozprodává své nemovitosti a investičních holdingů jako je Apache.Co. Děje se tak téměř ve stejnou dobu, kdy byl zaznamenán poslední propad trhu.

„Takový druh transakce se u rodiny jako je Rothschildova odehraje jednou za sto let,“ sdělil minulý týden Bloombergu rakouský realitní makléř Klaus Bischof.

Toto tzv. „Nunesovo Memo“, které v současnosti otřásá Washingtonem, strhává oponu tajemství Deep State a proto se ho za každou cenu snaží zdiskreditovat.

Navzdory veškerým snahám korporátních médií odvést pozornost a dezinformovat, zveřejněná odhalení FISA memo si získávají stále více zájmu.

Je pád akciového trhu pokusem globalistů zakrýt předmět memoranda a korupci DoJ/FBI?

[wp_ad_camp_2]

Překlad: raja, Zdroj: 1

Líbí se vám článek? Můžete ho sdílet se svými přáteli.