Týdenní komentář Benjamina Fulforda – mluvčího Společnosti Bílého Draka

05/02/2018

Velké mírové dohody bylo dosaženo minulý týden při jednáních, která se konala doslova ve světle modro-krvavého super Měsíce v určité asijské zemi, podle zdroje, který se jednání účastnil. Výsledkem je, že nacistická frakce světového vojensko-průmyslového komplexu souhlasila, že se postaví na stranu sil světla. Takže v blízké budoucnosti získá lidstvo na planetě přístup k nacistickým technologiím, zejména antigravitační a nadzvukové cestování (Mach 20 a více). Jeden z účastníků vyjednávání byl blízkým příbuzným admirála Richarda Byrda z průzkumu Antarktidy, který často navštěvoval nacistické antarktické základny, takže je to skutečná dohoda, přátelé. Do konce této zprávy budeme mít další podrobnosti.

[wp_ad_camp_2]

Kromě toho se dosáhlo dohody mezi dosud opozičními stranami v Asii, která umožní prostřednictvím Bílých klobouků vývoj a použití velkých ložisek zlata v Bougaineville, Indonésii a jinde, jak uvedly zdroje. V případě Bougaineville to znamená, že jak král David Pei II., tak jeho oponenti jsou nyní na palubě. Zlato bude použito k podpoře brzy vyhlášené kryptoměny, ​​která se použije k financování západního rozvojového projektu podobného nebo i většího rozsahu, než je v současné době čínský biliónový projekt One Belt One Road (Nová hedvábná stezka), říkají zdroje.

V USA se urychluje čistka chazarských satanistů na všech úrovních vlády. Podle zdrojů Pentagonu „Trumpova řeč o stavu Unie dala zelenou pro vyčištění americké vlády od stínové vlády (deep state) prostřednictvím aktivačního kódu: „Vyzývám Kongres, aby dal každému tajemníkovi vlády pravomoci odměnit dobré pracovníky a odstranit federální zaměstnance, kteří podrývají veřejnou důvěru nebo obelhávají americký lid.“

Obrovský mediální rozruch v USA ohledně vydání zprávy FISA o FBI, která prováděla politicky motivovanou operaci dohledu nad volební kampaní Donalda Trumpa v roce 2016, byl hysterický, protože „oficiální“ zveřejnění umožňuje skutečně začít zatýkat lidi ve stínové vládě. Článek v níže uvedeném odkazu, i když pochází ze satirického webu The Onion, je ve skutečnosti hodně pravdivý. ODKAZ

Rozruch nad FISA odvedl pozornost od mnohem důležitějších průběžných informací o vražedném lékařsko – farmaceutickém komplexu. Dr. Robert Gallo, jeden z tzv. spoluobjevitelů viru HIV připustil, že byl nucen ho vytvořit, aby „zničil africkou rasu,“ jak uvedl zdroj ze CIA a další zdroje.

V reakci na to Bílé klobouky v americké armádě a zpravodajských službách zlikvidovali biologické laboratoře Kabaly a sestřelili satelity Kabaly minulý týden v probíhající nevyhlášené občanské válce v USA, potvrzují zdroje Pentagonu.

Jeden zdroj Pentagonu, který se podílel na razii v podzemní základně Kabaly, uvádí, že objevili „lidi v klecích, různé druhy lidských a živočišných genetických hybridů, lidi záměrně kontaminované patogeny a mnoho dalších hrůz.“ Vchod do základny byl uzavřen, aby se zabránilo útěku vůdců Kabaly, řekl zdroj.

Stále roste počet důvěryhodných zpráv o masivních sterilizačních „očkováních,“ přičemž posledním případem je 500 000 žen v Keni, které byly násilně sterilizované látkou, o které jim bylo řečeno, že je „vakcína proti tetanu.“

[wp_ad_camp_2]

Rakovinový průmysl je též pod útokem kvůli úmyslnému šíření karcinogenních látek přimíchaných do výrobků pro denní použití, které způsobují rakovinu, a poté pomocí otravy zářením a toxickými chemickými látkami zavraždili své oběti.

Člen Společnosti Bílého Draka (SBD) byl bodnut kontaminovanou jehlou a nakažený virem způsobujícím rakovinu. Když to šel konzultovat s lékaři, bylo mu řečeno kanadskými lékaři, že bude muset okamžitě zahájit chemoterapii a ozařování. Tito lékaři jsou pravděpodobně nevědomí poskoci. Místo toho použil výživovou terapii a stroj Rife k úplnému odstranění rakoviny, a to až k údivu lékařů, kteří si mysleli, že mu „koupí čas“ ozařováním a chemoterapií.

Doporučují se provést razie v americké lékařské asociaci a v archivech rodiny Rockefellerů předtím, než budou mít možnost zničit důkazy o této masové vraždě rakovinou.

V každém případě probíhají hromadná zatýkání těchto vrahů. Na odkazu níže vidíte zprávu, že americká armáda hledá dodavatele na vybudování zařízení pro 13 000 vězňů a 5 000 strážných v zálivu Guantánamo na Kubě.

Americká armáda také svolala dvanáctičlenný vojenský tribunál pod ochranou námořnictva , který pracuje v zákulisí, aby „poslal mnohých na šibenice za protistátní činnost a zradu,“ říkají zdroje Pentagonu. To je důvod, proč Trump vydal redakčně neupravenou zprávu FISA a podepsal exekutivní příkaz, aby byl záliv Guantanamo otevřený, říkají zdroje.

[wp_ad_camp_2]

„Další reporty budou vydány neupravené spolu se zprávou generálního inspektora ministerstva spravedlnosti, které rozdrtí stínovou vládu,“ pokračují zdroje. „Kongres má milión dokumentů a Trump může odtajnit a zveřejnit v neupravené formě, aby zničil Demokraty a stínovou vládu,“ dodávají zdroje.

Pokus zabít kongresmany, kteří se podíleli na zveřejnění dokumentů, pomocí zosnovaného vykolejení vlaku, nezpůsobil žádné úmrtí, a to díky tomu, co Pentagonské zdroje označují jako, „božský zásah.“

V každém případě boj proti Kabale ještě neskončil. Všimněte si, jak reagovali na vydání zprávy FISA dalším poklesem Indexu Dow Jones o 666 bodů. Budou využívat kontroly svých počítačů v bankovním systému, aby se pokoušeli shodit finanční systém v nadcházejících měsících, říkají zdroje CIA. To znamená, že v případě, pokud budou finanční počítače a bankomaty vypnuty, budou muset být vytvořeny pohotovostní plány, aby lidé Ameriky byli zásobováni potravinami, pohonnými hmotami a základními potřebami. Puerto Rico bylo jen předzvěst.

Také se chystá ještě další soustředěný pokus o zahájení třetí světové války, říkají ruské zdroje z FSB. Webové stránky DEBKA napojené na Mossad a mnoho médií ze Středního východu říká, že existuje velmi reálná možnost válečného konfliktu s Izraelem, který by mohl vypuknout v nadcházejících dnech. Očekává se, že to začne v Libanonu a v pásmu Gazy, říkají zdroje. Zdroje SBD však potvrzují, že pokusy o spuštění jaderných zbraní budou neutralizovány.

Podle dokumentů a článků zaslaných Ninou Sidorovou z Asociace nájemníků v jižní Kalifornii se již Rothschildové rozhodli ukončit svůj „Projekt Izrael.“ Místo toho přesunuli na Ukrajinu klíčové pracovníky, peníze a zbraně, kde doufají, že vytvoří „Novou Chazarii.“

V souvislosti s tím chce SBD ujistit všechny občany Izraele, že jejich bezpečnost bude zaručena bez ohledu na to, co se stane v příštích dnech, týdnech a měsících.

V každém případě, když nacisté souhlasili s tím, že vyjdou z úkrytu a znovu se připojí k lidské rodině, nezbude žádná vojenská síla, která by podporovala další chazarské genocidní projekty. Nacisté jsou řízeni generací třicátníků, která není zapletená s hrůzami druhé světové války. Z tohoto důvodu nemají důvod se skrývat.

[wp_ad_camp_2]

Podle výše zmíněného zdroje se nacisté vůbec neukryli. V reálném světě většina nacistických vůdců, kteří nebyli zatčeni na konci druhé světové války, neodešli do Antarktidy ani do Jižní Ameriky. Místo toho odešli do Španělska, které po ukončení války stále řídila fašistická vláda. Mnozí zůstali ve Španělsku, ale jiní se přestěhovali na Kubu, do Nevady a další místa. Neslavně známá základna Area 51 a další základny v Nevadě jsou především základny pro testování moderní nacistické letecké techniky podle tohoto zdroje. Tato technologie bude nyní sdílena s obyčejnými lidmi, říká zdroj.

Nacistické základny v Antarktidě, jak říká tento zdroj, jsou mnohem menší a méně významné, než mnozí věří. Říká, že dezinformace o obřích nacistických základnách v Antarktidě byla úmyslně vypuštěna nacisty, aby udrželi lovce nacistů mimo stopu. Skutečností je, že našli teplé dutiny pod ledem vytvořené vulkanickými horkými prameny, ale že voda nebyla pitná.

Tento výše postavený zdroj CIA v Asii, také potvrzuje obvinění čínské vlády, že Severní Korea je tajnou americkou kolonií. „Severokorejské vedení mluví lépe anglicky než většina Američanů,“ říká. Severní Korea byla použita jako ospravedlnění prodeje zbraní do východní Asie a jako věrohodná záminka k zahájení války, říká. Sjednocení Korejského poloostrova je nyní možné, dodává a potvrzuje, co říkají japonské zdroje tajné společnosti Trojnohá vrána.

Různé zdroje potvrzují, že nedojde k jedinému oznámení o tom, že nový věk začal, ale spíše k záplavě událostí, jak vidíme na vlastní oči. Nový rozvoj povede k úplně jiné a mnohem zdravější a šťastnější planetě. Tento proces bezpochyby začal.

Zdroj: 1

[wp_ad_camp_2]

Líbí se vám článek? Můžete ho sdílet se svými přáteli.