01/05/2017

Týdenní komentář Benjamina Fulforda – mluvčího Společnosti Bílého Draka

Válka za osvobození lidstva zpod nadvlády Chazarské mafie se blíží k vítěznému konci, ačkoliv je před námi ještě několik těžkých finálních bojů. Duben ukázal větší ofenzívu satanistů na více frontách, ale i když způsobily mnoho nepříjemností, jejich pokusy rozpoutat 3. světovou válku nebo získat zpět kontrolu nad světovým finančním systémem úplně selhaly.

Přesto pokračují intrikánské procesy na nejvyšších úrovních v Evropě, ve Východní Asii, v USA, na Středem východě a jinde. Uprostřed toho všeho se vedení korporátní US vládě podařilo zabránit svému bankrotu, takže bude moci pokračovat ve svém kopání do plechovky několik měsíců, nebo do té doby, dokud se neukončí boje o moc na nejvyšší úrovni.

Jedním z nejnebezpečnějších tajných bojišť bylo v posledním týdnu Japonsko. Zdroje z NSA a CIA shodně potvrzují, že vedoucí satanista Leo Zagami a jeho zabijáci byli v Japonsku, aby mimo jiné připravili plynový útok na tokijské metro jedovatým sarinem, což chtěli to shodit na Severní Koreu. To je zřejmě pravá příčina toho, proč Japonsko v posledním týdnu občas zavíralo své metro, „jako odpověď na severokorejský raketový test“.

http://www.dailymail.co.uk/news/article-4458122/Tokyo-subway-shut-fears-North-Korean-attack.html

Velmistr gnostických iluminátů „Alexander Romanov“ se v posledním týdnu ukrýval také, protože zdroje z NSA ho varovali před útokem na jeho život ze strany Zagamiho a jeho přisluhovačů. Zagami se nevyjádřil k těmto výčitkám až do okamžiku, kdy byla zveřejněna tato zpráva.

Zdroje z pravého křídla, blízké císařské rodině informují, že auta, kterými byly přepravováni členové císařské rodiny v Japonsku, čelili v posledních dnech při různých příležitostech útokům. Tyto útoky měly za cíl zastrašit císaře, aby použil velkou pečeť na zpeněžení velkého množství dluhopisů, uvádějí zdroje. Tyto finanční obligace zahrnují „super Petchili, které byly použity bývalou čínskou lidovou republikou na vybudování infrastruktury v zemi“, jak informovali zdroje zpravodajských agentur ministerstva obrany USA. Poslední osobou, která mi ukázala „super Petchili,“ byl Leo Zagami.

Další skupinou, která na Středním východě v těchto dnech způsobuje nepokoje, je francouzská větev klanu Rothschildů, jak shodně informuje více zdrojů. Francouzští Rothschildové jsou hlavními původci posledních pokusů vyprovokovat válku mezi USA a Severní Koreou. Příčinou je snaha francouzských Rothschildů nahradit v Severní Koreji Kim Čong-una falešným Kim Han-Solem, který je jimi ovládán. Proto nedávno zinscenovali vraždu muže, o kterém tvrdí, že to byl Kim Čong-nam, starší nevlastní bratr Kima Čong-una a otec Kima Han-sola. Čínské vládní zdroje, japonská vojenská rozvědka a asijské tajné společnosti shodně potvrzují, že nedávno v Malajsku zabitý Kim Čong-nam nebyl pravý, a Kim Han-sol, který se zjevil na videu na YouTube krátce po údajném zavražděni, také nebyl pravý. Pravý Kim Čong-nam a jeho syn se nacházejí v Číně na bezpečném místě, uvádějí čínské zdroje.

Rothschildové se zoufale pokoušejí získat nějaké zlato, aby odvrátili svůj bankrot, proto vyvíjejí nadlidské úsilí, aby získali gigantické ložiska zlata a jiných nerostů v Severní Koreji. To je skutečná příčina, proč chtějí na čelo této země dosadit svého zástupce, tvrdí zdroje. Tím lze vysvětlit i náhle stupňující se výhrůžky proti Severní Koreji.

Kromě toho existuje prudký výpad s cílem dosadit Rothschildova agenta Taro Asa na post premiéra Japonska, tvrdí japonské zdroje z pravého křídla. Jelikož Aso se přiženil do francouzské větve klanu Rothschildů, režim v čele s Asem by tomuto klanu umožnil vládu nad Japonskem. Zdroje ze Společnosti Bílého Draka jsou toho názoru, že ani Rothschildově loutce Asovi, ani Rockefellerově agentu Ichiro Ozawovi by nemělo být dovoleno, dostat se do blízkosti úřadu japonského premiéra. Aso je zodpovědný i za sabotování výnosů ze zveřejňování těchto zpráv, což je přetrvávající problém, který však dokážeme obcházet díky hotovostním darům našich čtenářů.

Kromě toho se vyskytlo mnoho intrik kolem Donalda Trumpa, čínského prezidenta Si Ťin-pchinga a čínského agenta Rothschildů jménem Guo Wengue. Guo pracoval pro Si Ťin-pchinga jako vykonávající pomocník, který mu, podle vietnamských zdrojů, pomáhal očistit čínskou vládu od rivalů. Zdroje nám poslali tyto dvě fotografie Gua, na jedné je s dalajlámou, na druhé s Jacobem de Rothschildem.

Guo se nacházel i v dovolenkovém sídle Donalda Trumpa Mar-A-Lago na Floridě, kde se Trump a Xi nedávno setkali. Guo je nyní hledaný čínskou vládou a Interpolem pro korupci.

https://www.forbes.com/sites/nathanvardi/2017/04/25/chinese-fugitive-guo-wengui-lost-500-million-in-ubs-margin-call/amp/

Zdroje z asijských tajných společností reagovaly na tyto informace následujícím komentářem: „Chceme přivodit novou budoucnost a novou éru. Pokud s námi Rothschildové se svou strukturou budou souhlasit, věříme na vzájemný úspěch, ale nikdy nebudeme pracovat pod nimi. Pokud Xi Jin-pching bude pracovat pro Rothschildy, přestaneme ho podporovat. Společnost také potvrdila její cíl, a to dosažení „sjednoceného světa“ na bázi přátelství.

Intrika kolem Donalda Trumpa a Xi Jin-pinga se týká pokračujících pokusů přeměnit na hotovost velké měnové obligace podložené čínským zlatem. Zdroj z vojenské zpravodajské služby USA, DIA k tomu uvádí: „Tyto čínské obligace jsou klíčem k opětovnému získání čínského zlata, které FED drží již od 30-tých let minulého století. Číňané použili fond prosperity, aby zaplatili za obligace, kterými mají být pak uvolněny obrovské zásoby čínského zlata. Pokud by taková velká zásoba zlata měla padnout do rukou kabaly, způsobilo by to katastrofu pro vytvoření nové měny opírající se o zlato.“

Zdroj z DIA doplnil, že v posledním týdnu bylo provedeno množství pokusů vložit do finančního systému obrovské peněžní částky.

„To vše se stalo ve Washington DC, zatímco Trump se setkal s NSA a Pentagonem, a zatímco se CIA a FBI pokoušeli uskutečnit tajné setkání na Novém Zélandu se svými kolegy ze států koruny, Velké Británie, Kanady, Nového Zélandu a Austrálie. Šéf NSA však do Nového Zélandu pozván nebyl, a nevím ani to, zda tam byly zastoupeny zpravodajské služby námořnictva“, informoval zdroj.

Tento zdroj z DIA poznamenal, že má dojem, jakoby v tom měli prsty dvě konkurenční frakce na nejvyšší úrovni západní moci. Existence těchto frakcí byla potvrzena i informacemi ve zprávách o volbě nového velmistra Řádu maltézských rytířů (Knights of Malta). Maltézského rytířů se na první pohled jeví být dobročinnou organizací, ale protože mnozí vysoce postavení příslušníci západních armád a tajných služeb jsou rytíři, ve skutečnosti zastupuje srdce západní vojenské moci.

Informace ve zprávách však v každém případě uvádějí, že 72-letý Ital Giacomo dalla Torre del Tempio di Sanguinetti byl zvolen za velmistra na přechodné období. Shodně se uvádí, že volba Dalla Torre je údajně kompromisem mezi konkurující britskou a německou frakcí řádu.

„Rád byl rozštěpený interními boji o vedení řádu, včetně intrik Vatikánu a finančních zločinů, které odhalil nedávno vynorivší se interní dokument, který ukazuje, že Albrecht von Boeselager, nedávno znovu ustavený Velký Kancléř byl zapleten do skandálu ve kterém šlo o distribuci kondomů, a aktivně zamýšlel svrhnout bývalého velmistra Matthew Festinga, a zbavit ho úřadu. Festing stál v cestě skutečně neetické finanční transakci, která by obohatila Van Boeselagera a Vatikán „, informuje Christine Nilesová, z Church Militant.

angelqueen.org/2017/04/29/knights-of-malta-elect-new-interim-leader/

telegraph.co.uk/news/2017/04/29/knights-malta-elect-new-leader-vatican-seeks-bury-feud/

„Maltézští rytíři si volí novou hlavu, zatímco Vatikán chce ukončit spor“.

„Maltézští rytíři si v sobotu v Římě zvolili svého nového velmistra, proto, aby ukončili trpký interní spor, který vyústil do osobní intervence papeže Františka v rámci tohoto starého katolického rytířského řádu.“

Www.telegraph.co.uk

A opět zde vidíme pokusy na nejvyšší úrovni světské moci, jak zpeněžit hodnotné měnové obligace. Klidně to může být i tak, že Zagami a jeho satanistická frakce zednářské lóže P2 byli aktivní i na pozadí této scény.

Nukleární válka a pokusy rozpoutat 3. světovou válku, to vše souvisí s těmito snahami přeměnit tyto obligace na peníze a získat tak kontrolu nad světovým finančním systémem.

Bez ohledu na to, co povídají zdroje z Pentagonu, armáda prostě sebrala sionistům a militantním neokonům kontrolu nad zahraniční politikou USA. „Armáda převzala Trumpa kompletně v momentě, kdy se US armádě rozvázaly ruce a Trump byl nucen, stovce senátorů říci, že nebude žádná válka se Severní Koreou nebo s nějakým jiným státem bez formálního vyhlášení války, což dělá tuto válku ve skutečnosti nemožnou“, uvádějí zdroje.

„Ministr obrany SSA James Mattis a vysoký generál Joseph Dunford si zavolali všech senátorů do Bílého domu a vysvětlili jim, že zahraniční politika byla předána do rukou armády a ne Izraeli, aby neutralizovaly frakci neokonov Jareda Kushnera, Paula Wolfowitze, Davida Petraeus, a H.R. McMaster „, pokračují zdroje. Zdroje uvádějí, že Dunfordova cesta do Iráku 2. dubna s agentem Mosadu Jaredem Kushner údajně sloužila k tomu, aby „přísně dávali na nepřítele pozor.“

Dále byl tajnou službou najat bývalý 2-hvězdičkový generál námořnictva, „aby ze strany státu ve státě nebo Mosadu nedošlo k atentátu“, uvádějí.

Informují také, že „izraelská štětka a velvyslankyně OSN Nikki Haleyová by díky svému úletu mohla být vydírána a ovládána ministrem zahraničí Rexem Tillersonem, bude z Národní bezpečnostní rady odstraněna, a ještě i Trump naznačil, že ji propustí.“

Trump byl nucen podvolit se a nevydírat od Jižní Koreji peníze tím, že na základě opozice Vatikánu v ní rozmístil rakety THAAD, vysvětlují. Zdroje dále uvádějí, že „rakety THAAD možná nebudou pracovat tak, jak se od nich očekává.“

Papež František veřejně vyhrešil frakce, které chtějí rozpoutat 3. světovou válku, svým prohlášením, že válka mezi západem a Severní Koreou ( tzn. mezi Východem a Západem) by „všechno zničila“

http://www.express.co.uk/news/world/798331/Pope-Francis-Donald-Trump-North-Corea-Kim-Jong-un-guerra-destruir-todo-balístico-misil


„Papež uvádí, že válka mezi Severní Koreou a
Západem by mohla „ZNIČIT VŠE“, když se zvýší napětí“.

Www.express.co.uk

„Hlava katolické církve řekla, že lidstvo by v současnosti nedokázalo přestát

potenciální válku mezi oběma zeměmi, protože „všechno“ by mohlo být zničeno …“

Zdroje z Iluminátů a jiných mocenských center shodně potvrzují, že nedopustí žádné kroky, které by vedly k rozpoutání komplexní jaderné války. Jinými slovy, tentokrát dojde k restrukturalizaci mezinárodních organizací prostřednictvím jednání, a nikoli prostřednictvím světové války. Za těchto okolností Společnost Bílého Draka nabídla své služby, aby se mezi Východem a Západem našlo určité řešení, které by bylo přínosné pro obě strany.

Zdroj: 1

 

[wp_ad_camp_1]

Líbí se vám článek? Můžete ho sdílet se svými přáteli.