AKTUALIZACE 15:55

…..pro Slováky doporučuji vyslechnout si výpovědi policistů na téma COVID, roušky a zákony na Slovensku….

Q5:55

Video z infovojny

Redakce tadesca děkuje za důvěru a zaslání mejlíků lidí, kteří se postavili fašistickým praktikám ve světě a následnému zotročení lidstva. Tak jak to HLUBOKÝ STÁT naplánoval.

Zde je mejlík od Pana policisty, který redakce obdržela. Je uveřejněn s dovolením dotyčného.

Zdravim vas Tomas. 

Snazil som sa Vam odoslat koment na vas posledny clanok,no akosi mi to kompletne krachlo. Nerad by som vas otravoval len som chcel prejavit spolupatricnost a potesenie ze nie som sam(video infovojna-prislusnik PZ ktory sa nedal testovat)
 :”som rad ze nie som jediny. Rovnako sme sa,s kolegom ,nechali vyviest policiou.kedze nebolo ine vychodisko, pretoze zamestnavatel nam nebol ochotny vydat pisomne stanovisko,preco nam neprideli pracu. 
S potesenim musim povedat ze  privolana hliadka boli tiez len ludia ako my!! Sami sa bali problemov ale aspon potichu vyjadrili nesuhlas a nam podporu. Lucili sa slovami:drzimezime palce, spolu chlapy-ako pruty….
     
Chcel som len v komente zvyraznit: ESTE STALE SME LUDIA
WWG1WGA
VDAKA ZA VSETKO TOM. VELA ZDRAVIA A POKOJ V DUSI 
S podravom michal
Redakce dodává:
Jsme rádi, že se i mezi lidmi ve státní zprávě nacházejí ti, kteří mají srdce na správném místě a hlavně mozek, který k tomu používají. Redakce tadesco děkuje všem takovým lidem za lidskost a postavení se hydře. děkujeme.
tm

Každý si musí pamatovat:

SPOLEČNĚ JSME SILNÍ!!!!! !!!!! !!!!!

Líbí se vám článek? Můžete ho sdílet se svými přáteli.