…..něco málo k tématu napíši, ale vzhledem k tomu že jsem na cestách a můj čas je hodně ohraničen, tak jenom telegraficky. Určitě si vzpomínáte na začátek webu tadesco, kdy jsme způsobili poprask zprávou o vyvlastňování pozemků….

01:54

Málokdo tomu věřil. Je zajímavé, že spíše věřili lidé hoaxovým zprávám z některých svobodných vysílačů a vysvětlováním nevysvětlitelných záležitostí od „ÚDAJNÝCH ODBORNÍKŮ, PRÁVNÍKŮ“ a jiných, které si pozvali do studia, vůbec nic o tématu nevěděli, při rozhovoru mlátili prázdnou slámu, pomlouvali a nedostali se nikdy k jádru věci. Ano vážení čtenáři tadesca, měl jsem pravdu. Vyvlastňování pozemků a domů u západních sousedů je na denním pořádku. Tak to vypadá, když řeknete skrytou pravdu veřejnosti, která je skutečně brutální. Lidé se pak bojí, strkají hlavu do písku,  místo toho, aby začali jednat.

[wp_ad_camp_2]

 

Pamatujte: Lidé uvěří raději jednoduché lži, než složité pravdě. A dnes to platí více než kdykoliv předtím…..

Ve zprávách PINEWS se můžete v článku nazvaném LUXUS PRO UPRCHLÍKY – VYVLASTNĚNÍ INVESTORŮM A TVŮRCŮM HODNOT.

dočíst následující:

Taková je situace na západ od Čr. Původních obyvatel Německa se na nic neptají a státní MAFIE pod taktovkou MADAMME ANGELA MERKEL, jinak se nedá nazvat, protizákoně dělají co se jim zamane.

Směšnými průpovídkymi některých politiků, kteří hlásají, jak nějaký „kapitalista“ může vlastnit 20 bytů či baráků a ty pronajímat????? Pak zdůrazňují, že těmto bezcitným a nelidským kapitalistům musejí majetky odebrat. No připravili si to pěkně.

 

[wp_ad_camp_2]

 

Dále se začínají zvyšovat daně, nejen za pozemky, ale skoro za všechno. Začínají také odebírat pozemky a majetky na nich umístěných lidem, kteří se na ně celý život „dřeli“ aby na stáří měli určité zabezpečení.

Na straně druhé přijíždějící „uprchlíci“ dostávají luxusní domy s plným servisem a hlavně sociální dávky v nepochopitelné výši oproti německým nezaměstnaným občanům. Skoro veškeré daně a peníze z odvodů německých občanů platí stát uprchlíkům, financují jim luxusní život bez práce, mešity a mnohé jiné. Proto si zvou ze zahraničí do Německa nové manželky a děti, na které dotávají měsíčně velké peníze, o kterých se Němcům kteří vybudovali rozbombardované Německo, nikdy nezdálo.

Musím zdůraznit, že tendence mezi původním obyvatelstvem je v opouštění této země. Většina velkotovárníků či majetných lidí dávno opustili Německo a nyní dochází i mezi řadovými občany k vystěhování ze „zaslíbené země pod taktovkou MADAMME MERKEL“  

Její povinnost: dodělat dílo zkázy svého otce…..

Politici dle jejich chování nevědí, že poctiví vycvičení pracovití občané jsou právě zdroji financí, které se stále zmenšují. Kolabs je naprogramován.

Mohu jenom dodati. Digitalizace a následné rušení katastrálních úřadů v Čr je právě připraveno za stejným účelem jako u sousedních Němců.

Napsal tm

Zdroj (1)
[wp_ad_camp_2]
Líbí se vám článek? Můžete ho sdílet se svými přáteli.