Existujú podnikatelia, ktorí stále neveria, že Agenda OSN 2030 a Veľký reset sa naozaj uskutočnia. Mnoho živnostníkov sa preto sťažuje, že teraz nedostávajú žiadnu finančnú pomoc od štátu v stave Lockdownu. Všetci dúfajú, že štát konečne zaplatí, namiesto toho, aby žiadali ukončenie zákazov. Mnohí nevedia, na čo slúžia lockdowny, myslia si, že Veľký reset je len šialený plán, ktorý by vlády sveta nikdy nerealizovali bez toho, aby sa o ňom najskôr porozprávali s občanmi. Prehliadajú skutočnosť, že plány Agendy 2030 a Veľkého reštartu sú už roky avizované. Jeho priaznivci, skupina ľudí, ktorí ho aktívne podporujú, nesie otvorene identifikačné označenie. Vedeli ste to?

Svetové ekonomické fórum sa nikdy netajilo existenciou týchto plánov a vždy na ne upozorňuje. Novinári, ktorí sa zmienili o Veľkom resete, boli ale rýchlo postavení do kúta „konšpiračných teoretikov“. Málokto si dokázal predstaviť, že by sa mohol uskutočniť taký brutálny plán, ako je Veľký reset, ktorý spočíva v zámernom ničení ekonomiky v priemyselných krajinách. Aj v Rakúsku sú všetci „dobrodinci“ stále presvedčení, že pán Kurz by ich nikdy neklamal.

[wp_ad_camp_2]

ODMENA PRE KAŽDÉHO, KTO SPOLUPRACUJE JE NEZNÁMA

Každý, kto posledné roky pozorne sledoval tlač a médiá a informoval sa aj z alternatívnych médií, ten vie, že Klaus Schwab z WEF (Svetové ekonomické fórum) sa už roky snaží prilákať vládnych predstaviteľov všetkých priemyselných krajín. Čo im sľúbil, aby sa riadili jeho plánom, nie je známe, dá sa však predpokladať, že každému, kto spolupracuje sa niečo ujde. Inak sa nedá vysvetliť, že aj Mark Rutte v Holandsku šikanuje Holanďanov zákazmi vychádzania, ktoré sú tiež súčasťou plánu Nemca Klausa Schwaba.

Schwab je ako pavúk v sieti a do svojho plánu transformácie svetovej ekonomiky investoval roky a veľa peňazí. Mnohí sa len pousmievali nad varovaniami, ale dnes sa ukazuje, že Veľký reset prebieha. Keď 11.marca 2020 WHO vyhlásila Covid-19 za pandémiu, Svetovému ekonomickému fóru sa otvorila príležitosť na rýchle zavedenie nového svetového poriadku. To, čo znie ako šialený plán a očividne ním aj je, sa stalo skutočnosťou. Všetko bolo veľmi precízne pripravené. Rok predtým, ako údajne Corona zasiahla svet, WEF zverejnila článok „Príprava vypuknutia a dopad na podnikanie-Ochrana životov a živobytia v rámci globálnej ekonomiky“, ktorý dokazuje, že rozsiahle prípravy boli ukončené. V októbri 2019 sa potom uskutočnila generálna skúška Corony s cvičebným podujatím Event 201.

„RIEŠENIE VŠETKÝCH PROBLÉMOV“: VEĽKÝ RESET

Rok 2020 sa začal sčasti extrémnymi opatreniami v rôznych krajinách, až kým sa nerozhodlo zaviesť súčasné autoritárske kontrolné pravidlá na celom svete. 3. Júna 2020 ponúkli Klaus Schwab a António Guterres okrem iného aj s princom Charlesom riešenie všetkých problémov – The Great Reset. Schwab v júni uviedol, že Covid-19 kríza nám ukázala, že naše staré systémy nie sú prispôsobené pre 21.storočie. Kríza údajne odhalila zásadný nedostatok sociálnej súdržnosti, spravodlivosti, začlenenia a rovnoprávnosti. Schwab teraz vidí historický okamih , kedy môže pretvoriť svetový ekonomický systém a prispôsobiť ho jeho želaniam a predstavám.

9.júla 2020 vydal Schwab knihu COVID-19: The Great Reset, v ktorej sa on a jeho spoluautor Thierry Malleret pokúšajú, a nie náhodou, vysvetliť a ospravedlniť transformáciu ekonomiky. Vie, že mnoho existencií padne za obeť a snaží sa objasniť, že toto všetko iniciuje len preto, aby zachránil planétu pred „Vírusom Človek“. V Nemecku bola kniha megalomanského Nemca dlho zakázaná. Kniha Klausa Schwaba, ktorá je škandalózna a srší aroganciou a nadradenosťou, by mohla v budúcnosti skončiť na zozname indexovaných kníh. Megalománia čitateľovi udrie do očí na každej stránke.

[wp_ad_camp_2]

SPOLOČNÍCI NOSIA LOGO AKO BROŠŇU

Veľký reset sa odštartoval v roku 2020 a od tej doby ovláda corona-politika priemyselné štáty, v ktorých sa práve cielene ničí ekonomika, aby sa potom mohlo začať od nuly. Klaus Schwab z WEF zatiaľ pôsobí v Davose a ťahá za nitky svojich bábok, ktoré si za posledné roky úspešne získal na svoju stranu. Kto všetko patrí k jeho bábkovému divadlu, sa stáva vďaka jednej brošne, ktorú jeho bábky otvorene ukazujú, a tým symbolizujú podporu Veľkého resetu, čoraz zreteľnejším.

Súdnictvo v krajinách corona-politiky by to malo vďaka otvorene zobrazenej symbolike ľahké stíhať zločincov, ktorí zradili svoje vlastné krajiny a predali ich v záujme Svetového ekonomického fóra. Každý, kto nosí tento symbol, patrí do skupiny Great Reset Klausa Schwaba, ktorá je zodpovedná za zničené existencie prostredníctvom lockdownu a núdzových nariadení. Títo ľudia predstierajú, že chcú zachrániť planétu a vidia našu ekonomiku primárne zodpovednú za jej zničenie. Vedome prijímajú vedľajšie škody, či už ide o samovraždy v dôsledku zúfalstva a beznádeje počas lockdownu, alebo hromadnú nezamestnanosť v dôsledku zničenia energetického alebo automobilového priemyslu.

Všímajte si v nasledujúcich dňoch v médiách symbol Veľkého resetu, tým spoznáte, kto Vás zradil. Možno budete prekvapení, kto všetko je jeho súčasťou.

Na webovej stránke http://www.2030agenda.de/en/jahr/2020 sa uvádza: „Vlády na celom svete reagovali na pandémiu COVID-19 bezprecedentnou intenzitou. Týmto preukázali, že sú schopní konať a že v prípade politickej vôle nemusia prenechať pole súkromnému sektoru. Teraz je potrebná druhá vlna politických reakcií na pandémiu, ktorá sa nezameriava iba na hospodárske zotavenie, ale skôr naštartuje systémové zmeny, ktoré sú globálne potrebné.“ Schwab a jeho komplici využívajú dlho plánovanú krízu Covid-19 na obídenie demokratickej zodpovednosti, elimináciu demokracie bez možnosti odporu, na urýchlenie ich agendy a vnucovanie zvyšku ľudstva niečoho, čomu hovorí Great Reset.

[wp_ad_camp_2]

NOVÁ FORMA FAŠIZMU

Je to nová forma fašizmu, ktorá našla nové politické formy v 21. storočí, aby pokračovala vo svojom hlavnom projekte, adaptácii ľudstva na socializmus autoritárskymi metódami. Schwab používa tento nový fašizmus zdanlivo na to, aby zachránil planétu, ale v skutočnosti chráni iba záujmy bohatých. V jeho očiach sú ľudia vírusom, pred ktorým musí byť planéta zachránená.

NIKDY NEŠLO O VÍRUS

Ak by si dostatok ľudí uvedomilo, že vlády vo všetkých krajinách, v ktorých sa uplatňuje corona-politika, predali svoju populáciu globalistom, tak by boli Veľký reset, lockdowny a corona-politika rovnako rýchlo ukončené ako sa aj začali. Ľudia si musia uvedomiť: nikdy nešlo o vírus, vždy to bolo o Veľkom resete.

Pro tadesco přeložila zuzka | Zdroj: wochenblick.de 

Líbí se vám článek? Můžete ho sdílet se svými přáteli.