Hledejte na tadesco.org

Archiv

Nejnovější zprávy

 • Zrádný poddůstojník, který plánoval válku proti Trumpovým příznivcům, má být oběšen
  Zrádný poddůstojník, který plánoval válku proti Trumpovým příznivcům, má být oběšen

  Zrádný poddůstojník, který plánoval válku proti Trumpovým příznivcům, má být oběšen

 • JAG zatkl dalšího zločince ze CDC
  JAG zatkl dalšího zločince ze CDC

  JAG zatkl dalšího zločince ze CDC

 • Navy SEALs zachránili pohřešované děti z Maui
  Navy SEALs zachránili pohřešované děti z Maui

  Navy SEALs zachránili pohřešované děti z Maui

 • JAG odsoudil „královnu mRNA“ Melissu Mooreovou
  JAG odsoudil „královnu mRNA“ Melissu Mooreovou

  JAG odsoudil „královnu mRNA“ Melissu Mooreovou

Související zprávy

 • Vtip, co není vtipem. Prosíme všechny očkované….
  Vtip, co není vtipem. Prosíme všechny očkované….

  Vtip, co není vtipem. Prosíme všechny očkované….

 • Zprávy od meldy 17.Q5.2Q21
  Zprávy od meldy 17.Q5.2Q21

  Zprávy od meldy 17.Q5.2Q21

 • Vtip, co není vtipem
  Vtip, co není vtipem

  Vtip, co není vtipem

 • Čo by ste mali vedieť o politike, alebo raz nám bude dobre…
  Čo by ste mali vedieť o politike, alebo raz nám bude dobre…

  Čo by ste mali vedieť o politike, alebo raz nám bude dobre…

Vzkaz Indigové dívenky po 10 letech. Mnozí nechápou složitou hru na planetě Zemi. Ani se nedivím….. Díl 5.

…..ke konci časů musejí lidem říci pravdu….

17:55 / 5:55

Přímý vrchol pyramidy a Vatikán se naprosto odhalil. Potvrdili, že uctívají molocha, „ĎÁBLA“ . Jejich přímého nadřízeného. Najdete si ve zprávách.

Politici a jejich nohsledi: státní orgány včetně bezpečnostních složek, zcela JASNĚ A NEODDISKUTOVATELNĚ dávají najevo původnímu obyvatelstvu Evropy, že jim na svých voličích a plátcích daní vůbec nezáleží. Tají zločiny, vraždy a vozí sem přistěhovalce. Původní obyvatelé musejí mlčet a nevyjadřovat se pod výhružkami trestů.

 

[wp_ad_camp_2]

Přiznávají těžké újmy na zdraví dětí díky očkovacím látkám a nabízejí směšné odškodné poškozeným rodinám, místo aby okamžitě zastavili zvěrstva bílé mafie a lidí v bílých pláštích.

Přepisování a překrucování dějin, je jako výsměch a plivnutí lidem do obličeje.
Ponechání obyvatelstva v Hotelu Země v naprosté bezmoci čelit radioaktivitě z Fukushimy, která je ve všech mořích a veškerých potravinách pocházejících z moře. Místo zákazu potravin, zvedli povolené hodnoty radiace.

Zavedení a protiprávní povolení 5G přes veškeré protesty obyvatel. Pro lidi je to konečná stanice. Brzy všichni lidé v dosahu 5G sítě pocítí na vlastní kůži účinky radiace, ale to už bude pozdě.

 

[wp_ad_camp_2]

VEŠKERÁ OFICIÁLNÍ MÉDIA (tisk, televize, rádio) mají povoleno předkládat pravdy za lži a naopak naprosté lži a podvody vydávat za pravdu a správné jednání.
Soudci, právníci a exekutoři se chovají dle předešlého bodu naprosto bez ostychu a to už mnoho let.

A protože nemohli rozpoutat WWIII a nedaří se jim ji jakkoliv aktivovat, zavedli smrtonosné paprsky 5G.
Mohl bych pokračovat v dalších mnoha bodech, ale je to zbytečné. Tohle na úvod stačí….. Ano, Vážení čtenáři tadesca, pokud jste to ještě nezjistili, JSME NA KONEČNÉ.

 

[wp_ad_camp_2]

Většinou lidé tvrdí, že proti tomu nemohou vůbec nic udělat a že nemají nic v ruce. Takové tvrzení je naprostá lež a dnes dostanete do ruky ohromnou páku. Nevěříte? Tak prosím čtěte dál:

Nyní můžeme přejít od mého úvodu na vlastní článek.

Indigová dívenka posílá následující vzkazy a doporučení všem lidem na planetě Zemi. Hlavně politikům, lékařům, soudcům a celému gigantickému aparátu, který ,,řídí“ planetu Zemi a míří raketovou rychlostí do naprosté záhuby.

Několikrát mně opakovala, že si lidé odsud nemohou nic vzít a skoro všichni dělají sysifovskou práci, do které je systém zatáhl. Nechápe, za čím se lidé neustále honí a dřou od rána do večera….

Dodala, že jediná úžasná skutečnost, která se zde dá získat, je přestup do Zlatého věku (jak byl nazván) a to se všemi možnými výhodami.

 

[wp_ad_camp_2]

Jistě jste, vážení čtenáři, docela vykulení z toho, co jste četli v tomto seriálu a hlavou se Vám honí mnoho otázek. Budu se snažit Vám na ně odpovědět a také, což je velice důležité, se dnes dozvíte, co je potřeba udělat. Teď hned a okamžitě. Protože jak už jsem řekl, hrajeme jako kolektiv proti temné síle, abychom dokázali, že člověk zvítězí nad logikou, nad stroji i nad zlem. (Všimli jste si, jak se nás systém snaží navzájem rozhádat a rozeštvat proti sobě?) Pokud vše překonáme, odměnou za naše vítězství bude zcela konstruktivní svět bez zla. Namítnete-li, že ,,svět bez zla není možný“, potom do takového světa nepatříte a nedostanete se tam. Je mi líto, ale každý o sobě rozhoduje sám a každý sám sebe staví na jednu, nebo na druhou stranu. Není žádný bůh nad námi, který by za nás rozhodoval, který by nás třídil na dobré a zlé a potom trestal. Znovu důrazně opakuji, že veškerá náboženství byla uměle vytvořena, aby lidé nechápali v čem žijí a odevzdávali zodpovědnost za svůj život nějaké imaginární všemohoucí entitě. Každá lidská bytost je svůj vlastní bůh a o osudu své bytosti a své duše si rozhoduje sama.

Aby vůbec mohl tento pokus a hra zároveň o novou Supercivilizaci proběhnout, byla záměrně všem lidem při vtělení do bytostí v Hotelu Země vymazána paměť, aby nevěděli o co se hraje a nepamatovali si svůj skutečný původ, odkud přišli, kolikrát tu byli, ani co je jejich skutečný plán. (Žádná KARMA z minulých životů neexistuje.)

 

[wp_ad_camp_2]

Existuje ale několik výjimek. Přestože byla všem bytostem dokonale vymazána paměť, do MATRIXU se narodily některé děti, které byly například v  minulém životě v Hotelu Země v dospělosti zavražděny, a v raném věku, hned jak se naučily mluvit, odvykládaly příběh slovy, které je nikdo neučil, co se jim v minulém životě stalo. Řekly kde vrah bydlí a kde je schovaná vražedná zbraň. Urputně trvaly na tom, aby s nimi rodiče šli na policii a učinili výpověď. Několik případů je evidovaných i v Německu. Vrazi byli polapeni a sedí. Jak neustále tvrdím, ke konci téhle hry se musí lidem odkrýt pravda, a proto byla povolena i tato ,,chyba v MATRIXU“. Konstatovala Indigová dívenka.

Elity musely ukázat lidem i to, že se přepisují dějiny podle toho, jak se jim to zrovna hodí. Právě jsme svědky takového dění při přepisu druhé světové války, kdy údajně Rusko napadlo Evropu a Němci nás zachránili. Začíná se opět podporovat fašismus. Jednoduchá ukázka. Nebo to ještě nevidíte?????

Znovu opakuji, jak říkala Indigová dívenka, veškerá  historie je psaná jejich perem a je to obrovský podvod na lidstvo. Vymývání mozků non plus ultra. Lidé se musí vše naučit dokonale papouškovat, aby už neměli čas sami na sebe a na hledání pravdy, aby už nezjistili, proč sem vlastně přišli.

[wp_ad_camp_2]

Dávejte si velký pozor na své myšlení, je silnější než atomová bomba. Zaregistroval jsem komentáře některých z Vás, kterým se nelíbí, že do Zlatého věku přejdou pouze konstruktivní bytosti. Pokud mezi ně patříte a máte strach že neprojdete sítem, mám pro Vás důrazné doporučení a upozornění. Teď hned je nutné, abyste se zcela otočili na podpatku a začali myslet i konat konstruktivně. Pokud jste nikoho nezabili, uvědomíte si své chyby, budete se je snažit odčinit a budete jednat ode dneška zcela konstruktivně, může se tím změnit Vaše možnost vstupu do Zlatého věku lidstva. Nikdo není dokonalý a lidé dělají chyby. Je obrovský rozdíl mezi tím se splést, něco nechtěně pokazit a omluvit se za to, a mezi tím, udělat zaměně něco zlého, i když víte dopředu, že výsledkem bude utrpení a neštěstí jiných.

Dle zákonů vesmíru jste měli ctít pravidlo: Pokud nemohu pomoci, rozhodně nesmím ubližovat. Pro všechny, kteří ctili neustále pravidla zákonů vesmíru, o kterých jsem v minulosti psal, mají otevřenou přímou cestu do Zlatého věku lidstva…..

Nějaké výmluvy lidí, kteří dostali moc do rukou, jako soudci, politici atd., jsou neplatné. Moc dobře totiž vědí, že lidstvo bylo zotročeno rodným listem a jednají s každým člověkem jako s firmou! Proto jsou veškeré zákony přijaté státem neplatné vůči živým bytostem. Zavedl je Vatikán! Několikrát jsem o tom také psal.

[wp_ad_camp_2]

Mám vyřídit důležitý vzkaz všem, kteří za života jednali proti lidem a ubližovali jim. Jsou to zejména: Politici, zákonodárci, soudci, právníci, doktoři, zaměstnanci farmaceutického průmyslu, exekutoři, státní zaměstnanci a další, kteří mají v tomto systému neoprávněnou moc nad druhými lidmi, rozhodují o jejich osudu, omezují je různými zákony a udělují jim vymyšlené pokuty: I na Vás nyní dojde.

Pokud jste jednali proti lidem a ubližovali jste jim, neprojdete do Zlatého věku. Namítnete sice, že jste jednali podle platných zákonů a nařízení, ale pozor!!!!! Vesmír má své vlastní zákony, jsou to zákony dobra a ty se s pozemskými zákony zásadně rozcházejí a platí i v této hře Hotel Země do které jste dobrovolně vstoupili. Podle Zákonů Vesmíru nesmíte nikdy druhého člověka omezit, nesmíte mu brát svobodnou vůli a nesmíte mu žádným způsobem záměrně ublížit, ani tělesně, ani duševně. Jediná výjimka z tohoto pravidla jsou prokázaní zločinci a vrazi. To stejné se týká hlavně lékařů a farmaceutické lobby. Pokud jste to nejenom v osobním životě ale i v rámci výkonu svého povolání porušili, jste bytost jednající destruktivně a nečeká Vás už v tomto systému nic dobrého. Ale máte jednu šanci se ,,vykoupit“. Dostali jste do kapsy tak zvaného ,,ŽOLÍKA“, kterého však musíte použít okamžitě poté, co si přečtete tento článek. Na nic nečekejte, protože už nemáte mnoho času vše napravit.

[wp_ad_camp_2]

Je bezpodmínečně nutné, aby všichni lidé, kteří na příkaz systému dříve konali proti lidem, okamžitě změnili směr a přešli na konstruktivní stranu. Od této chvíle nesmíte záměrně jít proti žádnému člověku. Nesmíte nikoho NEPRÁVEM omezovat, nemáte právo nikoho trestat ani ho za nic pokutovat, nesmíte vytvářet a schvalovat zákony proti lidem. Nesmíte brát násilím peníze chudým lidem kteří přitom nic zlého nespáchali, doktoři už nikdy nesmí podat žádnému člověku jedovaté léky se strašlivými vedlejšími účinky, které rozkládají organismus, nesmí předepisovat léky které mají kontraindikaci a nesmí poškozovat malé děti kombinovanými vakcínami, protože sami moc dobře vědí, co to s lidmi dělá. Oni sami se očkovat nenechají.

Jste-li doktor, musíte od této chvíle léčit lidi pouze postupy, které jim neublíží, které jsou bezpečné a nesmíte předepisovat prášky podle toho, za co dostanete větší prémie, nebo za co pojedete na dovolenou. Ke všem lidem se musíte začít chovat s úctou kterou si zaslouží, jako k živým oduševnělým bytostem a ne jako ke kusu masa na běžícím pásu. Pokud Vám Vaše povolání nedovoluje jednat konstruktivně, je nutné, abyste okamžitě podali výpověď a varovali své kolegy, kam je přivede ubližování lidstvu a zaprodání se systému. Řekne-li zde někdo, že to není možné okamžitě vystoupit, je to jenom výmluva a ať si potom nestěžuje, že ho nikdo nevaroval. Byli jste varováni a tohle je poslední možnost použití ,,žolíka“ v hotelu Země.

[wp_ad_camp_2]

Do Zlatého věku přejdou pouze konstruktivní bytosti, které za života nikomu neubližovaly, nebo ty, které na poslední chvíli prozřou a zcela změní stranu. Když započala hra MATRIX v ,,Hotelu Země“, bylo sem dosazeno dvanáct vysoce konstruktivních bytostí. Byla jim ale udělena role, hrát v ,,Hotelu Země“ vysoce destruktivní scénář a lákat nevědomé lidi do špinavé hry.  Předávat nejdůležitější pokyny temné strany pro zbytek světa – jsou to ti, kteří plánují osud lidstva. Každá válka, každá revoluce, dokonce i každá velká světová katastrofa byla předem naplánována. Lidské dějiny jsou výsledek velice přesně propracovaného plánu, podle kterého se lidstvo má dostat do naprosto destruktivního stavu, aby se ukázalo, že lidská bytost není nejdokonalejší ve Vesmíru, že nad ní může zvítězit zlo a stroje. Podívejte se na překlad filmů Kardinál Judas 1-3, které jsme překládali a dávali na Youtube. Je to tam vysvětleno. Vše je přesně naplánované a až na poslední bod perfektně provedené.

Dvanáct poslů, kteří jsou na samém vrcholu mocenské pyramidy, jednají zcela záměrně vysoce destruktivně, protože vědí o co tady jde. Že se účastní pokusu a vědomě přijali tuto roli vůdců. O jejich duše (destruktivních hráčů na vrcholu pyramidy) se nehraje, ale už se hraje o všechny ostatní, kteří vyřizují a uvádějí do praxe jejich démonická nařízení za ,,odměny barevných papírků“. Tímto odkryli své PRAVÉ tváře. Rovněž tak se nejedná o šest jejich nadřízených padlých andělů. I když zde hráli za stranu temna, lákali lidi do pastí jako krysař, tito padlí andělé a 12 určených pomocníků také přejdou do nové supercivilizace Zlatého věku. Tam již však budou sami za sebe a ne za postavy v simulované hře. Jsou vysoce konstruktivní a váží si lidí, kteří se nenechali nalákat na jejich stranu. Zrádce lidstva padlí andělé ,,nenávidí“ a sami jimi ,,opovrhují“. Každý vlastně ukázal v této hře svou pravou tvář…..

[wp_ad_camp_2]

Velká část přichozích duší se nechala v této hře nalákat na barevné papírky jménem peníze a bohatství. A je zde napsán perfektní program, který nutí všechny lidi, kteří nahrabou větší bohatství, aby hrabali čím dál tím více, až donekonečna. Stejně si nic nemohou s sebou vzít. Místo aby pomohli ostatním, vše křečkují pro sebe…..

Je úplně jedno, čemu věříte, nebo jakého jste vyznání. Důležité je pouze to, jestli jste konstruktivní bytost, jestli jste během svého života byli na všechny hodní a pomáhali jste jim. Vás čeká skvělá budoucnost.

Pokud jste nebyli celý život tak úplně dobří, máte černé svědomí ale uvědomili jste si svoji chybu, máte nyní na poslední chvíli možnost začít jednat zcela konstruktivně a tím se dostat do Zlatého věku. Pozor, platí to i pro vaše myšlení, které musí být konstruktivní. Nic zde neschováte, ani faleš, ani přetvářku.

Pokud jste prodloužená ruka systému která oklešťuje práva lidí nebo jim dokonce ubližujete, je nutné, abyste otočili směr a vše nyní dělali ve prospěch jednotlivých lidí a ve prospěch celého lidstva.

Politici mají uloženou povinnost, přepsat zákony tak, aby vyhovovaly lidem a ne mafiánům a zločincům. Nezapomeňte, že tady už vše končí a NIC SI S SEBOU NEMŮŽETE VZÍT. Podívejte se na příklad jednání, který v současné době ukazuje světu Trump, popřípadě je jasně vidět u jednání Putina. Mají zájem nastolit dobro pro všechny bytosti a potrestat zlo. Proto jsou oba neustále tak pomlouvaní. Ke konci hry jdou druhým příkladem.

 

[wp_ad_camp_2]

Všichni novináři (nebo i bloggeři) kteří se nechali podplatit (nebo z obyčejné sprosté závisti a nenávisti) nepodloženě bez důkazů pomlouvali jiné lidi a vedli proti nim pomlouvačné kampaně by si také měli uvědomit, že páchají zlo a díky tomu do Zlatého věku neprojdou. Je zásadní rozdíl mezi tím odhalit prokázaný podložený zločin a je úplně něco jiného, vycucat si z prstu nějakou odpornou báchorku, abyste někoho shodili a měli zajímavý nadpis do novin, jenom aby si je lidé koupili. Tohle lhaní Vás naučil systém. Uvědomte si také, že toto napáchané zlo je už velice těžce odčinitelné. Spíš se šíp na tětivu vrátí, než slovo na rty, které ústa ztratí. Jediná teoretická cesta je přiznat veřejně pravdu, sypat si popel na hlavu, omluvit se dotyčným, uvést vše řečené na pravou míru a dostat to k lidem, kteří pomluvy četli. V opačném případě za své hanobení druhých lidí, budete nejvíc pykat Vy sami a ne terč Vašeho útoku. To stejné platí hlavně u politiků. Jejich odporné intrikářské a prolhané hry a boj o moc, peníze a o koryto.

Lidé, kteří neprojdou do Zlatého věku, protože jednají nebo myslí destruktivně, zde ve 3D nečeká žádná další budoucnost. Při dosažení kritického množství konstruktivní energie v Hotelu Země, bude systémem vyslána aktivační energie, která učiní přechod. Poté, co konstruktivní část populace přejde do Zlatého věku v 5D, destruktivní lidé na místě shoří samozápalem a jejich duším nikdy nebude dovoleno stát se členem nové Super civilizace ve Zlatém věku. ( V MATRIXU to vědma zhodnotila slovy: staré programy jdou do vyhnanství. Myšleno i na destruktivní duše). Do Zlatého věku nepřejdou ani lidé, kteří za života někoho záměrně chladnokrevně zabili – člověka nebo zvíře – ani lidé s mutovanými geny. Spolu s konstruktivními lidmi přejdou do 5D také zvířata.

[wp_ad_camp_2]

Přechod do Zlatého věku se týká i mnohých osob, které již odešly do jiné dimenze (nesprávně řečeno ,,zemřely“). Lidé, kteří se osobně zúčastnili tohoto šestého matrixu, ale již zemřeli, nejsou ,,mimo hru“. Pokud byl člověk za života jasně konstruktivní bytost, pomáhal lidem a systému být lepší, přál jim dobro, a konce matrixu se pouze nedožil (například odešel stářím, na nemoc, nebo byl zabit), bude mít také možnost přejít do Zlatého věku, kam se transformuje. Nebude to však umožněno žádnému sebevrahovi (a už vůbec ne vrahovi), nebo vojákům, kteří se nechali naverbovat do válek aby zabíjeli…..

O přechodu do Zlatého věku a samozápalu destruktivních bytostí jsme psali už v roce 2012, kdy to bylo poprvé možné.

Závěr

Vzhledem k okolnostem a současnému dění v Hotelu Země, mně bylo indigovou dívenkou řečeno, že i pár lidí, kteří mají v rukou moc, malou či větší, můžou značně konstruktivně při přehodnocení jejich jednání a situace ze své vlastní pozice uskutečnit neuvěřitelný posun směrem k vítězství lidí nad stroji a spustit transformaci.

Indigová dívenka mě požádala, abych zajistil přeložení jejího sdělení do vícero jazyků a rozeslal je na další weby. Z tohoto seriálu bude dodatečně vytvořena zestručněná verze určená pro překlad do dalších jazyků a také jsou v plánu po pátém dílu bonusy (ty už nebudou součástí překladu), kde budou odpovědi na otázky, které píšete do diskuzí. Zkrácená verze seriálu bude poté vypsána zde na webu a budou se zveřejňovat i již přeložené verze. Prosba na Vás čtenáře je, abyste se přihlásili jako překladatelé, pokud umíte cizí jazyk na kvalitní úrovni. Určitě budeme překládat do angličtiny, němčiny, ruštiny, hodila by se také francouzština, španělština a italština. Pokud umíte i jiný jazyk, který nebyl přímo jmenován, prosím, hlaste se, budeme mít zájem také o Váš překlad.

 

[wp_ad_camp_2]

Kromě překladů Vás také prosíme, abyste buď tento seriál nebo zkrácenou verzi, která teprve vyjde, pomohli rozšířit mezi lidi. Abyste jim pomohli a povzbudili je, protože systém je velice náročný a odhalení pravdy lidem je posílí. Proto celý tento seriál, i s bonusy, které teprve vyjdou, je určen k volnému nekomerčnímu šíření v nezměněné podobě. K volnému šíření bude určená i zkrácená verze a všechny její překlady v jiných jazycích. Volně kopírujte, vkládejte na své weby a blogy, posílejte lidem, o kterých víte, že se jich to týká a budou tomu rozumět. Pokud znáte alternativní zahraniční weby (nebo i soukromé blogy), pošlete jim náš text a poproste autory, aby ho uveřejnili na svém webu nebo blogu. Toto sdělení platí pro celou planetu, nemá zůstat pouze v Česku. V zahraničí je mnoho dalších bytostí, které ho nutně potřebují.

Pokud jsou ve Vaší rodině politici a lidé z jakéhokoliv státního aparátu, Indigová dívenka Vás prosí, aby jim byl předložen tento článek. Prý i v případě, že jsou hodně zatvrzelí.

Ignorování tohoto článku je pouze a jenom na jejich vlastní nebezpečí!

Při rozloučení se mi Indigová dívenka podívala sytě modrýma očima huboce do očí s tajemným krásným úsměvem, popřála mi příjemný pobyt v Hotelu Země a dodala: ,,Nezapomeň, svobodná vůle a rozhodování všech bytostí leží pouze a jenom v jejich rukou. Věřím Vám, vy to určitě dokážete…..“

Nyní všechno víte, tak na co vlastně ještě čekáte?????

Napsal tm
Obsah lze nekomerčně šířit v nezměněné podobě.

 

[wp_ad_camp_2]

 

 

Líbil se vám článek? Pošlete ho dál
151 Komentáře
Řadit dle: nejnovější
Řadit dle: nejstarší Řadit dle: počtu reakci
Inline Feedbacks
Zobrazit všechny komentáře