Máme zajímavá data pro všechny čtenáře tadesca, a nejen pro ně. Mnozí odporníci alternativních webů budou zase prskat a plivat oheň. Klidně mohou. Je to úsměvné, jak lidem padají masky. Ve všech oblastech života, a hlavně pak těm, kteří se vydávají za vlastence. Smutné. Ukazují pravé tváře. Brrrr. Jak nějací čtenáři psali, bylo tadesco pomlouváno za uvádění pravdy o Q a samozřejmě vojsk SHAEF, která prý neexistují snad 70 let. Tak se může třeba opět pan BLACK ROCK rozčílit a zesměšňovat. Neví, že zesměšňuje sám sebe. Posílám speciálně pozdrav ze švajzu s milým vzkazem. Rajtováním na mrtvé kobyle daleko nedojedete. Možná pochopíte.

A nyní ke vzkazu.

***** **** ***** ****

Q všem lidem vzkazuje

…..Čeká na nejvhodnější okamžik a spouštěcí událost, aby mohl zasáhnout. Je velmi obtížné určit přesný okamžik, ale armáda je rozmístěna na 80 % území planety a čeká jen na znamení, aby mohla jednat.

Zabere to jen několik sekund. Tento scénář je biblický, protože nic podobného se v dějinách lidstva ještě nestalo. Nejdůležitější věc, kterou *Q* a prezident Trump řekli, je VODA! A právě na to bychom měli zaměřit svou pozornost.

Na čínskou společnost Evergrande se vztahuje Trumpův exekutivní příkaz 13848: Zahraniční vměšování do voleb. Byly placeny za falšování voleb po celém světě a byly řízeny Korunou a jejími zpravodajskými službami: CIA, M*ossad, Mi*5, Blackrock a Van*guard.

Na Štědrý den a na Boží hod byly rozpečetěny fondy Saint Germain a Rodrigues, které obsahovaly obrovské částky peněz, a byly rozděleny na různé humanitární projekty, včetně programu GESARA.

Hollywood je uzavřen a není jisté, zda se vrátí. Elvis Presley pro nás také připravil film. Skutečné, jakkoli to zní dojemně.

Historie, jak ji známe, byla Kabalou vybělena a změněna. Kabalu tvoří globální a politické elity v USA Ins. Koruna a Vatikán, kteří v touze po moci uctívají Satana prostřednictvím pedofilie a dětských obětí.

Hranice zemí na celém světě se změní.

Suverénní republika Spojené státy severoamerické bude zahrnovat celou Kanadu s Quebecem a Novým Skotskem, Spojené státy a Mexiko a Austrálii a Nový Zéland.

Vznikne nová unie těchto zemí. Havajské ostrovy se odmítly připojit ke Spojeným státům a prohlásily se za suverénní stát. Každý občan každého svobodného státu by dostal šek se základním příjmem.

Rusko získá zpět Ukrajinu, Bělorusko, pobaltské státy Litvu, Lotyšsko a Estonsko, možná i Kazachstán a možná se připojí Finsko. V případě Rumunska, Moldavska, Bulharska a Řecka zatím není jasno, alespoň ne pro nás. Možná vznikne nějaká balkánská aliance, i když některé zdroje uvádějí, že Bulharsko se pravděpodobně spojí s Ruskem.

Bez ohledu na to, které země se v jaké formě sjednotí, budou mít všechny stejné šance na budoucí rozvoj. Země třetího světa budou moci dohnat ekonomické lídry.

Masivní boje v Íránu – více než 700 zemětřesení za jeden měsíc. Většina z nich se nachází v hloubce 10 km nebo menší a ukazuje na těžbu masivní nevybuchlé munice pomocí božích tyčí – podzemní války. To však nemůže iráckou revoluci zastavit.

Četná zemětřesení po celé planetě v posledních dnech svědčí o ničení tunelů Božími pruty.

Dne 4. ledna Aliance definitivně zrušila sídlo CIA pod Ženevským jezerem ve Švýcarsku.

Bývalou sovětskou republiku Kazachstán vybrali Il-umi-náti jako sídlo Nového světového řádu.

Protestující v Kazachstánu za necelých 24 hodin svrhli sídlo Nového světového řádu, poté uzavřeli očkovací centra a zatkli lékaře a policisty Kovidu.

Přeložil carsten

 

Líbí se vám článek? Můžete ho sdílet se svými přáteli.