…..v kupé vagónu jsem si jenom zdříml a po probuzení jsem zjistil, že nadešel čas opět promluvit. Není v dnešní době lehké dirigovat orchestr a zároveň zvládat vše ostatní na jiných platformách, o kterých málokdo ví a ani netuší, že existují. O tom ale jindy….

***** **** ***** ****

Musím se připojit ke slovům, které v nedávné době pronesl bývalý prezident Ruské federace Dmitrij Medveděv. Můj komentář směřuje k dotazům moderátorky ruské televize První kanál.

Jedním z dotazů, které zodpověděl byl mířen na mimozemské bytosti žijící mezi lidmi. Když se ho přímo zeptala, kolik žije (procentuálně) mimozemských bytostí vtělených nebo skutečných mezi lidmi, odpověděl následujícím výrokem: „Nemohu to říci, protože bych na planetě Zemi vyvolal absolutní chaos mezi lidmi“….. a zároveň jí doporučil, nechť se podívá na film Muži v černém 3. Je pravdivý.

Pokud se do celkového počtu započítají jak konstruktivní bytosti, tak i destruktivní, jedná se o číslo kolem 75%. Brzy budou určitě data uvolněna.

Proč to píši? Je zajímavé, že právě většina očkovaných jsou bioroboti, z jiných planet, vtělení či vrození do těl lidských bytostí s plytkým myšlením. O tom také napíši článek jindy.

Celou dobu před covidem jsem vás všechny upozorňoval, abyste byli pasivními diváky a hry na covid a očkování se nezúčastňovali. Byli prostě jenom pozorovateli!

Vše, co jsme Vám s předstihem sdělili, je dnes skutečnost a pravda. Z krutých, údajných konspiračních teorií, se dnes stala pravda. Důkazy máte všude kolem sebe a lékaři, kterým bylo vše „proti srsti“, už také nemlčí.

Ve společnosti se oddělila ta pravá zrna od plev. Všichni máte zkušenosti, někteří i kruté, a všem, co vydrželi, se hluboce klaním.

Zde máte například ze švýcarské laboratoře potvrzenou vysokou škodlivost testovacích tyčinek, před kterými jsme varovali: ODKAZ. Žádná německá laboratoř nebyla ochotna učinit testy, našla se laboratoř ve Švýcarsku, která provedla analýzu covid testů. S děsivými daty. Našli 2-chlorethanol, často označovaný také jako ethylen chlorohydrin, je chlorový derivát ethanolu, který je jednou z nejtoxičtějších organických sloučenin halogenů.

V mnohých státech je jak testování, tak i očkování plně zakázáno. To jistě z telegram kanálů a jiných zdrojů víte.

Rád bych dnešním článkem poděkoval všem, co vydrželi a nenechali se vtáhnout do děje, který kolem všech zuřil jako děsivá bouřka. Právě ti, kteří se nenechali ani testovat a ani očkovat, jsou skutečné lidské bytosti s charakterem.

Vzkaz pro neočkované!

„I kdybych byl testovaný a plně očkovaný, obdivoval bych neočkované, že vydrželi ten největší tlak, jaký jsem kdy viděl, a to i ze strany partnerů, rodičů, dětí, přátel, kolegů a lékařů.

 

Lidé, kteří byli takové osobnosti, schopni takové odvahy a mají takové kritické schopnosti, jsou nepochybně nejlepší z lidí. Jsou všude, každého věku, úrovně vzdělání, podmínek a přesvědčení. Jsou zvláštního druhu, jsou to vojáci, které by si každá armáda Světla přála mít ve svých řadách. Jsou to rodiče, které chce každé dítě, a děti, o kterých každý rodič sní. Jsou to bytosti nad průměrem svých společností, jsou podstatou lidí, kteří vybudovali všechny kultury. Jsou tam, vedle vás, vypadají normálně, ale jsou to superhrdinové.

 

Dělali to, co jiní nedokázali, byli stromem, který odolal hurikánu urážek, diskriminace a sociálního vyloučení. A udělali to, přestože si mysleli, že jsou sami a že jsou jediní.

 

Když byli o Vánocích vyhnáni od stolů svých rodin, nic tak příšerného ještě neviděli. Přišli o práci, zahodili kariéru, došly jim peníze… ale bylo jim to jedno. Trpěli nevýslovnou diskriminací, odsuzováním, zradou a ponižováním… ale pokračovali.

 

Nikdy předtím v lidstvu nebyl takový „casting“, nyní víme, kdo jsou ti nejlepší na planetě Zemi. Ženy, muži, staří, mladí, bohatí, chudí, bez ohledu na rasu nebo náboženství, neočkovaní, vyvolení z neviditelné archy, jediní, kteří dokázali odolat, když se vše zhroutilo.

 

To jste vy, prošli jste nepředstavitelnou zkouškou, které mnozí z nejtvrdších mariňáků, komand, zelených baretů, astronautů a géniů nemohli odolat.

 

Jste ti z největších, kteří kdy žili, z těch hrdinů narozených mezi obyčejnými lidmi, kteří září ve tmě.“ – https://t.me/technikus_news

Napsal tm

 

Líbí se vám článek? Můžete ho sdílet se svými přáteli.