;

…..vzhledem k tomu, že se na celém internetu na mnoha webových stránkách a dokonce u mně v diskuzi opisují ty stejné nesmysly, musím zareagovat. Je to reakce na dva NICKY:

BE a FL

A já nyní mohu napsat už dejte pokoj díky Vaším nevědomostem a nepochopení s nesmyslnými texty, které píšete MR. BE a FL a nemaťte veřejnost. Odůvodnění:
10:45

Kdyby lidé něvěděli DÍKY PROROKŮM co se na ně chystá, nemohli by tomu zabránit. Díky proroctvím je možné právě destruktivní změny ve společnosti eliminovat. Proroci nebyli ZBYTEČNÍ. Byli VYNIKAJÍCÍ. Takové tvrzení, které jste uvedl pane BE a FL, je nepochopení čteného!!!!! Jako příklad uvedu následující:

Letíte v dopravním letadle, které má na palubě přes 500 lidí. (srovnejte s lidmi na planetě Zemi). Pilot se dívá na Weather Radar (radar na počasí) -( pilot + vize radaru + A MOŽNÝ VHLED DÍKY VIZI RADARU = PROROK). Letí v silné turbulentní oblačnosti se silnými bouřkovými jádry. Když vidí jádra bouřek na radaru, může je díky předpovědi takového přístroje obletět a zabránit KATASTROFĚ. S radarem se stává PROROKEM!!!!! Zachrání všechny pasažéry včetně letadla. Když tento vynikající „PŘEDPOVĚDNÍ PŘÍSTROJ – RADAR NA POČASÍ“ „(PROROKA)“ nebude na palubě před sebou mít, NEBUDE MÍT MOŽNOST VHLEDU RADARU, dříve nebo později vletí do bouřkového jádra, ve kterém se pohybují zmražené vodní koule o velikosti fotbalového míče rychlostí 300 km/h nahoru a půl metru až metr opodál zase jiné zmražené vodní koule směrem dolů. Tím se tvoří ohromné elektrické napětí o síle biliónů voltů. Pomocí vhledu tak zabrání katastrofě. Nemáli-ho, vletí do jádra a najdete ho rozsetého na délce několika desítek kilometrů čtverečních.
Prosím je nutné pochopit, číst mezi řadky zde doslova a do písmene, než něco napíšete a možná papouškujete druhé, kteří to napsali do diskuzí a nepochopily psané mezi řádky!!!!! Viděl jsem tenhle nesmysl v mnoha diskuzích na jiných webech kdysi, když jsem je ještě četl. Dnes nemám čas pomalu na diskuze na vlastním webu.
Děkuji Vám za přečtení, uvědomění a pochopení. Pište o věcech, které promyslíte, zvážíte a uvědomíte si, jinak plácáte nesmysly. Promiňte, tahle studená sprcha je v životě často nutná…..

Určitě si to odedneška budete pamatovat a budete mít jiný vhled do budoucnosti a na mnohé jiné věci. Musí se uvažovat!!!!!
tm

Líbí se vám článek? Můžete ho sdílet se svými přáteli.
Loading...

AdBlock je aktivní

 

 

Používáte nástroj pro blokování reklamy. 

Budeme rádi, když naši práci oceníte a nastavíte pro tento web výjimku v Adblocku.