…..bylo by dobré, kdybyste všichni čtenáři tadesca pochopili, že nemůžeme každému odpovídat separátně a proto si studujte naš články s tématikou chemtrails…..

18:27

…..kde všchno většinou najdete. I komentáře k tomu. Včera se mně několik lidí ptalo, jak vyhodnocujeme vzorky, proto kopíruji ještě jednou vzkaz na diskuzním fóru:

Milá lino,
jsou to vzorky z dešťové vody, z hlíny na několika místech (les, pole, zahrada) a potom také vzduch nasátý do speciální nádoby. To vozím do Švajzu. Prosím ale pochopte, že zde děláme práci, kterou Vám nikdo nezaplatí a nemůžeme ještě každému skládat účty z toho jak se co dělá, kam to vozíme a jaká laboratoř dělá jaké rozbory a jakou metodou.
Zkuste si nechat udělat rozbory v nějaké laboratoři a najednou zjistíte, že Vás budou stát desetitisíce korun, né-li staticíce.
Kdyby to nebyla soukromá laboratoř, kam mám přístup, kde to dělají bokem, sami ze zvědavosti, protože tam mají možnosti a všechna zařízení k tomu potřebná, tak bych to nedělal, protože bych se nedoplatil.
Jednou pro vždy, dělá se to většinou spektrální analýzou, je to přístroj, který spálí vzorek asi při 10.000°C a na obrazovce se objeví okamžitě veškeré viry, baktérie, plísně, paraziti, těžké kovy, chemikálie (zpětně dodávám radioaktivní látky) a mnoho dalších hodnot. Tento přístroj ale nemají zdejší laboratoře, protože je jednak finančně nedostupný a hlavně se nedá objednat…..
ps z kapky krve Vám zjistí touto metodou veškeré patogeny které v krvi máte. (Rozbor trvá jenom několik vteřin) Biologické, chemické a radioaktivní. Tyhle přístroje zde ale pro nemocné lidi nemají….
tm

Jak můžete tedy pochopit, zdravotnictví nemá vůbec zájem na zdraví lidí…..

A nyní se podívejte, co bylo nasbíráno jinou metodou z aut v Bratislavě….

https://vk.com/socha?w=wall325721098_21778%2Fall

Každému zdravě myslícímu tvoru musí po této ukázce dojít, že není asi něco v pořádku. Normy na auta dávají nesmyslně nahoru a jinak nás z letadel tráví jako krysy…..

To co vidíte na talíři máte i v plících a je nutné to se solí, která vytvoří v plících hleny, všechno vykašlat a vyloučit (vyplivnout) z těla ven…..

tm

A pro aktuálnost tématu dávám ještě rozbor ze Slovenska od jednoho známého:

…..dostal jsem od jednoho známého ze Slovenska rozbor látek, které byly naměřeny v chemtrailoch, které sypou na naše hlavy. No je to hrůza….

Robil som si diagnostiku na virusy a radioaktivne prvky , aby som vedel co nan nas sypu zhora a posielam informacie co mi vyslo…zaujimave veci :
– Coxsackie virus (ide mozog – meningitida, encefalitida)
– virus japonska encefalitida (zase mozog)
– bordetella pertussis (to je cierny kasel)https://www.wikiskripta.eu/w/Bordetella_pertussis
– herpes virus
– gaffkya tetragena – bakteria sposobuje letargiu, anorexiu, ide aj na srdce, pankreas, postihuje cervene krvinky
– vyslo mi problem so zadnym lalokom hypofyzy
– veillonella dispar bakteria ˇ(problem s hlavou, sija, infekcie, moze ist pluca, srdce, kosti, CNS, a tiez artridida a meningitida
– eikenella dispar, ustna dutina, endocarditis ..srdce,
– bacillus anthracis (antrax) slezinova snet
– hepatitis C virus
hepatitis A virus
– plesen – Acrophialophora fusispora – keratitis – zapal rohovky, cervene oci, plucne infekcie, mozgove infekcie,  a cysticka fibroza (cize furt mozog)
– plesen – Aspergillus terreus – zasahuje respiracny trakt-infekcie, bronchialna infekcia, pluca
– plesen – Aspergillus fumigatus – zvysenie teploty, pluca, bronchialne infekcie—az po smrt
Teraz radioaktivne prvky a spad :
– radioaktivny jod – 13100
– titanium 303422
– barium – 5590773
– plutonium – 344551
– rutenium – 10643
– chromium – 45120
– protactitnium – 36911
– radium 33331
– tellurium -3752
– radium – 834300
– carbon 13-13330
– zlato 19822
– draslik 423360
tm komentuje:
Potud rozbor. Všem doporučuji dýchat co nejvíce soli, pít koloidní stříbro a vždy po návštěvě volného prostranství pod oblohou si prošplíchat oči právě koloidním stříbrem…..
Ve Švýcarsku jsme také nechali dělat rozbor, tak uvidíme, bude až do 14 dní předložen…..
tm
Jako na smeč nám nahrál i a dost, i když od určité doby Tůmu nemusím…..
https://www.stream.cz/adost/10028599-zamorena-puda-alarmujici-vysledky-testu-pudy-v-cesku?rss&dop-ab-variant=&seq-no=1
Líbí se vám článek? Můžete ho sdílet se svými přáteli.