AKTUALIZACE 17:54

tm komentuje:

dneska jsem doposud ujel asi 150 km. No žádná hitparáda to nebyla, jezdím daleko více, ale co do událostí, tak toho bylo až přespříliš. Nedostal jsem třikrát přednost v jízdě. Při jízdě po hlavní ulici jsem se díval na řidiče, který chtěl vjet na hlavní zprava a asi 10 metrů přede mnou tam vjel. Prudce jsem odbčil doprava a málem vrazil do auta, které stálo původně za ním. Nechápal jsem…..

Podruhé mně paní která vyjížděla od benzínové pumpy vjela přímo do druého pruhu, kde jsem jel já, a opět jsem musel, abych zabránil nehodě, vjet do protisměru. Naštěstí tam nic nejelo, jinak jsme byli v sobě. Potřetí jel nějaký „odborník! na červenou, když jsem se pomalu také s jiným vozem rozjížděl přejet křižovatku a zabrzdili jsme naštěstí oba. Dnes museli nějak přes podprahová data ovládat  lidi, protože něco takového snad není ani možné. A to bylo jenom na 150 km!!!!!

Potom v rádiu, které si normálně nepouštím slyším, že Praha Brno a Brno Praha havárie a zacpané cesty kolem dálnice…..

…..prožíváme velice zajímavé období konce lidské společnosti, tak jak jsme ji znali. Uvidíme další dny co přijde. Situace je naprosto neudržitelná a všichni to vědí…..

11:55

Vážení čtenáři tadesca. Tento web vznikl na základě toho, aby mohl jeden člověk tomu druhému, nejen daty, ale i skutky pomáhat. Proto Vás všechny žádám a prosím, buďte k sobě v komentářích milí a slušní a nehádejte se.

Pamatujte, že nikdo jiný Vám radami nepomůže než my zde dohromady. Proto by bylo  vynikající, kdybychom mohli konstruktivně diskutovat a navzájem si pomáhat radami.

Lek-aři vám v nemocnici nepomohou, protože sami nevědí. Mimo jiné z této „ZVLÁŠTNÍ SKUPINY LIDÍ“ kteří si o sobě myslejí, že jsou bohové, uznávám jenom ZUBAŘE, kteří jsou potřební  a chirurgy, když Vám při autonehodě upadne ruka, noha či hlava, tak na přišití jsou vynikající. Ostatní lidi této zvláštní skupiny, třeba na očkování, podávání chemoterapie, ozařování, psychiatři, a všeho ostatního jsou zbyteční darmo…..

Tak prosím, pomáhejte si zde navzájem radami, dokud internet běží a popřípadě i jinak. Děkuji za pochopení…..

tm

[wp_ad_camp_2]

Pokud vás článek zaujal, můžete ho sdílet.