;

…..prosím popřemýšlejte o naznačených faktech, které nám pan Baudyš uvádí. Doplnil bych je ještě jednou maličkostí, která se nachází pod videem….

10:54

 

 

 

Děkujeme Antonínu Baudyšovi za vynikající video, ale je nutné doplnit některá fakta, o kterých nehovořil, či o nich neví…..

PAMATUJTE SI PROSÍM NAVŽDY!!!!! !!!!! !!!!!

NA VIRY SE NEDAJÍ VYROBIT ŽÁDNÉ VAKCÍNY!!!!! !!!!! !!!!!

Doposud se to nikomu nepovedlo a ani nikdy nepovede!!!!! !!!!! !!!!!

Virus má schopnost při úspěšné likvidaci byť jednoho jediného viru v těle, okamžitě zmutovat a nebude pak reagovat na žádné vakcíny!!!!! !!!!! !!!!! Jsou to nesmírně geniální potvůrky, které nám skutečně byl čert dlužen.

Dle našich dat z určitých kanálů je dlouhodobě připravován systém, jak „NENÁSILNĚ A „DOBROVOLNĚ“ ČILI POVINNĚ NECHAT naočkovat světovou populaci, aby se už nevzpírala…..

….a k tomu dobrovolně odevzdala duši, tak jak je to při očipování lidí. A to je právě ten kýžený moment pro zrůdné elity, které se budou snažit prosadit právě povinné očkování světové populace díky CORONAVIRU. Nic více nic méně.

 

 

Ve hře je totiž vše možné jenom ne očkování proti viru. Prosím pochopte to už konečně. Píšeme o tom od dob, kdy jsme přišli s daty na web.

Nevyšla jim žádná další světová válka, WW III, jejich systém padá, ba přímo se, všem před očima, hroutí, a proto se budou snažit docílit svého vysněného orwelovského světa. Nemějte ale obavu, už se jim to nepovede…..

Když budete číst dále naše doporučení, také se dozvíte, jak vy sami doma a všichni Vaši známí se budou moci zbavit jakéhokoliv viru a bakterie. Proto by bylo dobré číst naše doporučení s jednoduchými vysvětleními a pomoci celému svému okolí…..

Dodatek napsal tm a spol…..

Děkujeme za čtení našich stránek. Mají Vám totiž co říci….

 

Líbí se vám článek? Můžete ho sdílet se svými přáteli.
Loading...

AdBlock je aktivní

 

 

Používáte nástroj pro blokování reklamy. 

Budeme rádi, když naši práci oceníte a nastavíte pro tento web výjimku v Adblocku.