…..prosím popřemýšlejte o naznačených faktech, které nám pan Baudyš uvádí. Doplnil bych je ještě jednou maličkostí, která se nachází pod videem….

10:54

 

 

[wp_ad_camp_2]

 

Děkujeme Antonínu Baudyšovi za vynikající video, ale je nutné doplnit některá fakta, o kterých nehovořil, či o nich neví…..

PAMATUJTE SI PROSÍM NAVŽDY!!!!! !!!!! !!!!!

NA VIRY SE NEDAJÍ VYROBIT ŽÁDNÉ VAKCÍNY!!!!! !!!!! !!!!!

Doposud se to nikomu nepovedlo a ani nikdy nepovede!!!!! !!!!! !!!!!

Virus má schopnost při úspěšné likvidaci byť jednoho jediného viru v těle, okamžitě zmutovat a nebude pak reagovat na žádné vakcíny!!!!! !!!!! !!!!! Jsou to nesmírně geniální potvůrky, které nám skutečně byl čert dlužen.

Dle našich dat z určitých kanálů je dlouhodobě připravován systém, jak „NENÁSILNĚ A „DOBROVOLNĚ“ ČILI POVINNĚ NECHAT naočkovat světovou populaci, aby se už nevzpírala…..

….a k tomu dobrovolně odevzdala duši, tak jak je to při očipování lidí. A to je právě ten kýžený moment pro zrůdné elity, které se budou snažit prosadit právě povinné očkování světové populace díky CORONAVIRU. Nic více nic méně.

 

[wp_ad_camp_2]

 

Ve hře je totiž vše možné jenom ne očkování proti viru. Prosím pochopte to už konečně. Píšeme o tom od dob, kdy jsme přišli s daty na web.

Nevyšla jim žádná další světová válka, WW III, jejich systém padá, ba přímo se, všem před očima, hroutí, a proto se budou snažit docílit svého vysněného orwelovského světa. Nemějte ale obavu, už se jim to nepovede…..

Když budete číst dále naše doporučení, také se dozvíte, jak vy sami doma a všichni Vaši známí se budou moci zbavit jakéhokoliv viru a bakterie. Proto by bylo dobré číst naše doporučení s jednoduchými vysvětleními a pomoci celému svému okolí…..

Dodatek napsal tm a spol…..

Děkujeme za čtení našich stránek. Mají Vám totiž co říci….

 

[wp_ad_camp_2]

Líbí se vám článek? Můžete ho sdílet se svými přáteli.