…..je nutné v dnešní době dobře číst, analyzovat a dávat pozor na veškeré „INFORMACE“ a data, která se Vám dostávají přes internet na počítač a umět si vybrat….

13:54
[wp_ad_camp_1]

 

http://i.imgur.com/EMxTLcj.jpg – aha aké okno vám vybehne, ked si nainštalujete nový doplnok (zatiaľ iba) do prehliadača Chrome od hostingovej spoločnosti Websupport. Tu k tomu pridali aj nejaký obkec: https://www.websupport.sk/bullshit-detector

Internet je úžasný a slobodný priestor. Zorientovať sa v množstve obsahu nie je vôbec jednoduché a my si uvedomujeme, že aj na našich serveroch bežia stránky, ktoré šíria falošné správy, nedôveryhodný obsah, alebo propagandu. Žiaľ, nie je v našich silách, aby sme takýto obsah monitorovali, ani svojvoľne rušili stránky. Práve preto venujeme všetky príjmy od vlastníkov webov (z databázy konspiratori.sk) Slovenskej debatnej asociácii.

Odovzdávaním peňazí Slovenskej debatnej asociácii (spolufinancuje OSF), podporujú štátny prevrad pod heslami „boja proti korupcii“.

http://www.mojevideo.sk/video/2a339/klamar_o_karolajne_a_dejvidovi_(nadacia_znetvorenej_spolocnos.html
http://afinabul.blog.cz/1705/velky-pochod-za-este-vacsiu-dieru-do-lode-2

Citát z http://www.hlavnespravy.sk/juraj-janosovsky-sorosove-agentury-preberaju-kontrolu-nad-slovenskom/945304 :

…Napríklad Tipos „venoval“ pol miliardy Sorosovým nadáciám. A kúpil si tak imunitu pre svoj manažment. Nikto už nenájde v médiách žiadnu zmienku o tejto spoločnosti. Túto imunitu nemôžu využívať „neplatiči“…

Ktovie, aké je vo Websupporte miera medzi tým, že „idú za ideu“ a na koľko si „kupujú imunitu“.

[wp_ad_camp_1]

Líbí se vám článek? Můžete ho sdílet se svými přáteli.