…..kdo by to byl řekl před několika týdny , že se Putin ve státní televizi tak zajímavě a symbolicky vyjádří….

03:54

No a ze symbolického vyjádření může být v brzké době tvrdá realita a skutečnost.

Možná jste poslouchali několikahodinový rozhovor s Putinem v ruské televizi. Nevím ale, jestli Vám neušla dosti závažná věta a poznámka k bývalému východnímu Německu a nejen k tomu.

Před několika dny se Putin zcela otevřeně přiznal k situaci, která se dá v brzké době očekávat.

 

 

[wp_ad_camp_2]

 

Vyjádřil se, že bývalá DDR a střední Německo jsou oblasti, které zaujímá Rusko, a že podle mezinárodního práva je Rusko zodpovědné za obyvatelstvo v okupačních zónách a také je zodpovědné za jejich bezpečnost. Není třeba se obávat východních území pod polskou zprávou. tm dodává: s Německem po WWII nebyly dodnes podepsány žádné mírové dohody jak ze strany USA tak ze strany Ruska a jiných okupujících zemí. Neustále tedy trvá válečný stav. Všechno špatné je tedy pro něco dobré, že ano.

Ale pozorně se sleduje vývoj situace v bývalé NDR s rostoucím znepokojením. Ruské ozbrojené síly se připravují na aktivní intervenci ve stavu nouze, na ochranu obyvatelstva středního Německa a na obnovení pořádku a bezpečnosti. Co tím ve skutečnosti myslel nechal otevřené, ale bystrý člověk si to velice rychle domyslí.

Tímto vyslal velice dobré znamení pro obyvatele bývalé NDR. O tom, že v Polsku není žádný reálný problém je jasné, protože zde nepokročila islamizace tak jak bylo předpokládáno.

 

 

[wp_ad_camp_2]

 

Ale „ruská zóna“ bude daleko větší než bývalé NDR. Severní Německo a velké části Bavorska budou také zahrnuty pod ochranu. Reálně bude povolána Ruská a americká armáda na ochranu obyvatelstva a zbavení se Islámu.

tm k celé situaci dodává: Neohlášená a nečekaná zastávka Trumpa na americkém vojenském území v Německu v Ramsteinu byla PRAVDĚPODOBNĚ poslední domluvou před klíčovými momenty vojenských tribunálů po celé Evropě. Samozřejmě spojenou s ochranou obyvatelstva při následných nepokojích, které byly domluveny, jak Putin naznačil…..

Zbytek si prosím domyslete sami. Děkuji…..

Napsal tm

 

[wp_ad_camp_2]

Líbí se vám článek? Můžete ho sdílet se svými přáteli.