AKTUALIZACE: UŽ I NA SEZNAMU  Přinášíme důrazné varování všem občanům. Po sociálních sítích a nejspíš i v tištěné podobě někteří lidé šíří lživou zprávu, že voliči Miloše Zemana mohou jít volit až ve druhém kolem, protože stávající prezident prý „automaticky postupuje do finálového kola“. Na šíření falešné zprávy nás upozornilo několik čtenářů. Je to samozřejmě nesmysl, žádný automatický postup neexistuje.

To je strašlivá manipulace. Šíření takových lží je totální zoufalost odpůrců Miloše Zemana. Zejména někteří starší občané tím mohou být klamáni, pokud neznají detailně zákony nebo nemají možnost si to ověřit.

PROSÍM ROZEŠLETE CO NEJVÍCE LIDEM. DĚKUJEME

Zdroj

tm komentuje: máme obavu, že volby budou opět zmanipulovány. Bylo mně to řečeno ve Švýcarsku při poslední návštěvě. Kdyby volby měly dopadnout dobře pro Zemana, budou připočteny hlasy právě člověku z ILLUMINÁTSKÉ LÓŽE. Zkušenosti s tím mají výborné no tak co se někoho obávat. Asi budou muset konečně češi povstat. Dřív než bude pozdě…..

tm

PROSÍM ROZEŠLETE CO NEJVÍCE LIDEM

UŽ I SEZNAMCZ INFORMUJE LIDI O PODVODNÉM ROZHLAŠOVÁNÍ NEPRAVD:

https://www.seznamzpravy.cz/clanek/recese-jindricha-sidla-vydesila-hrad-i-vladu-ministr-vnitra-dementuje-ze-by-zeman-postupoval-automaticky-41606?dop-ab-variant=&seq-no=1&source=hp

[wp_ad_camp_2]

Líbí se vám článek? Můžete ho sdílet se svými přáteli.