Mám pro Vás stručný komentář a analýzu jednoho pomlouvačného webu, co si myslí, že snědl moudrost celého světa. Posaďte se pohodlně, dneska to bude výživné čtení s pořádnou dávkou nadsázky, sarkasmu a ironie…..

Když se narodí dítě, dostane jméno a to ho doprovází celý život. Dle jména se dá vyčíst, co to bude asi za člověka v budoucnu, či co to bylo za člověka v minulosti….

Existuje mnoho knih, kde najít rozbor. Název mluví jednoznačně.

Koupili jste si psa a dáte mu jméno Ťapka, každý si okamžitě vybaví malého veselého přítulného pejska. Pojmenování jakýchkoliv věcí i zvířat dává najevo, jaké jsou povahy a jaký je jejich účel na tomto světě.

[wp_ad_camp_2]

Každý normální člověk to chápe, ale jsou i tací, kteří nechápou vůbec nic. Na mysli mám webové stránky MANIPULÁTOŘI.CZ

Lepší název by byl zoufalci.cz.

Jestli si nějaká stránka do názvu dá takové slovo, ukazuje tím, jaký je její účel:

Manipulovat ostatní lidi zkrze pomlouvačné stránky

Hledat na druhé lidi špínu

Vyžívat se v drbech a pomluvách

Ukazovat prstem na ostatní a nikdy né na sebe (zapomínají že jedním prstem ukazují druhé a třemi na sebe).

Zkrátka takový web žije pijavičím životem.

To nás však nemusí znepokojovat, protože každá pijavice, když se dostatečně nacucá hnusu, sama odpadne, proto jsou i pomlouvačné weby odsouzeny k brzké záhubě. Nechápou totiž, že když chtějí zničit druhé, ničí tím sami sebe.

Stránky tohoto druhu tvoří jedině duševně poškození, zakomplexovaní, vnitřně nešťastní, omezení a zakyslí lidé, kteří tímto způsobem uvolňují svůj vnitřní hnůj a přetlak. Není to nic jiného než duševní ONANIE na internetu. Když čtete takové stránky, konzumujete tím mentální hnoje a odpad autorů, se kterými si sami neví rady, tak to vyblijí na internet, aby se jim ulevilo. Jsou to slepé vývojové větve společnosti.

[wp_ad_camp_2]

Manipulátoři.cz si myslí, že mohou posuzovat ostatní na základě mylné představy, že něčemu rozumí lépe než ostatní, což je samozřejmě naprostý omyl, a proto nejsou o nic lepší než ti které pomlouvají. Dalo by se spíše říci, že jsou naopak mnohem méně než ti které pomlouvají, jelikož jejich aktivity nejsou založeny na službě lidem, ale na manipulaci, jak si sami dali do názvu. Všimněte si také, že všichni tvoří anonymně, jsou to pouze pověstní hrdinové za klávesnicí, kteří by se pod své pochybné ,,dílo“ vlastním jménem nepodepsali. Asi vědí proč. Jdou totiž proti vlastní zemi a proti vlastním lidem. Hrají si na bohy, kteří čtenářům říkají jaká je oficiální pravda, jakoby na ni měli patent a všemu rozuměli. Kdo si myslí, že Vám může diktovat pravdu a tvrdí že ji jako jediný zná a ostatní ji neznají, ostatní jsou hlupci a jenom šíří hoaxy, je sám MANIPULÁTOR a často i sektář. Kromě manipulátorů.cz sem perfektně zapadá i klub Syfilitikos.

[wp_ad_camp_2]

Vnitřně spokojený a šťastný člověk, který má v životě vlastní vyžití a realizaci, nikdy takový web nezaloží, ani nemá potřebu ho číst. Na hnusu přežívají a hnus šíří pouze pijavice, jejichž život nestojí za nic a kteří ještě bydlí u maminky, která jim pere jejich spoďáry a vyvařuje obídek, protože by si sami neuměli ani uvařit a uklidit v pokojíčku. Kdyby měli ženu, tak by je takové bejkárny nenapadly, měli by jiné radosti v životě. Ale protože ženy na žluté zuby a syfilitické myšlení nesbalíte, nezbývá jim nic jiného, než anonymně psát žblepty na internet a hrát si na bohy, co mají patent na pravdu.

Mimo jiné, když stvořitel rozdával moudrost, stáli evidentně autoři manipulátorů.cz na konci řady a už se na ně nedostalo.

[wp_ad_camp_2]

A nakonec něco závažného. Pokud někdo spolupracuje a podporuje spolek zkostnatělých zpátečnických páprdů SYSIFOS.CZ, dost to vypovídá o jeho mentální úrovni.

 

A na závěr následuje vysoce odborná analýza tváří autorů webu manipulátoři.cz, abyste viděli, jací ,,lidé“ ho vlastně píšou. Obrázek si udělejte prosím sami, my jsme zcela objektivní a nezaujatí. Nevěřte nám, vše si sami ověřte.

 

ŠÉFREDAKTOR

 

 

Jejich ajťák

 

[wp_ad_camp_2]

 

 

Reportér v terénu, říkají mu interně Žaba

 

 

korektor

reptiloidní iniciátor a zadavatel témat

 

hlavní zpravodaj, zvaný Echolokátor

 

ochranka (víme že jí platí v kartonech krabičáku, protože peníze z reklamy nesypou)

 

uklízečka

 

[wp_ad_camp_2]

 

,,pracovna“ odkud web manipulátorů vzniká… Jde vidět že uklízečka jim na to pěkně kašle. Aby taky ne, když všichni bydlí u Echolokátorovy matky. Na obrázku výše, to je ona v celé své kráse.

 

No tak jsme si řekli vše důležité a vraťme se zpět k práci.

připravil tm spolu s výzvědným týmem trpaslíků permoníků, kteří při inspekci pracoviště manipulatori.cz málem zdechli smradem a museli projít dezinfekcí, dezinsekcí, deratizací, odblešením, odvšivením, odčervením, museli jsme je namazat antimykotiky, antiparazitiky a vykoupat v octu, aby ten smrad povolil.

Při přípravě materiálů naštěstí žádný permoník nepošel.

[wp_ad_camp_2]

Líbí se vám článek? Můžete ho sdílet se svými přáteli.