Fakta:

Data CDC, která byla zveřejněna 3. října tohoto roku ukazují, že přibližně 783 000 lidí nahlásilo po očkování proti COVIDU-19 nutnost zásahu lékařské péče, jelikož považovali reakci svého organismu za nežádoucí.

Údaje pochází z počtu přibližně 10 milionů lidí, kteří od 14. prosince 2020 do 31. července 2022 využívali systém V-safe.

CDC tyto údaje zveřejnila až poté, co byla podána žaloba, proč dosud zveřejnění údajů neučinila.

Mezi závažné nežádoucí reakce patří návštěvy pohotovosti, hospitalizace a smrt.

Úvaha:

Proč mainstream nevedl patřičnou diskusi o poškození vakcínou?

Jsou špatné důsledky opravdu tak vzácné, jak jsme nuceni věřit?

Proč je bezpečnost těchto vakcín v očích tolika lidí nezpochybnitelná?

Setkali se s těmito údaji?

Přibližně 783 000 lidí uvedlo, že po vážné nežádoucí reakci organismu po aplikaci očkování proti COVIDU-19 vyhledali lékařskou pomoc. Vyplývá to z údajů zveřejněných 3. října 2022 Centrem pro kontrolu a prevenci nemocí (CDC) po soudním sporu o získání těchto informací.

Mezi „závažné nežádoucí reakce“ patří návštěvy pohotovosti a hospitalizace. Dalších 2,4 milionu lidí uvedlo, že musí vynechat práci, školu nebo jiné běžné aktivity. Tyto konkrétní reakce by byly považovány za ty méně závažné.

Tvrdí nám, že vakcíny COVID-19 jsou zcela bezpečné a účinné, že pravděpodobnost závažné nežádoucí reakce je extrémně vzácná.

Tato data doplňují zprávy, které se zaznamenávaly do systémů sledování příhod způsobených vakcínami v rekordním množství: například systému VigiAcces Světové zdravotnické organizace. Miliony lidí po celém světě nahlásily to, co považovali za závažné nežádoucí reakce na vakcíny proti COVIDU-19. Přibližně 50 procent zranění způsobených vakcínami hlášených VAERS za posledních 30 let pochází z vakcín COVID.

Zprávy byly zaslány do programu CDC V-safe, což je nový systém monitorování bezpečnosti vakcín, do kterého mohou uživatelé hlásit své potíže prostřednictvím chytrých telefonů. CDC uvolnila data Informed Consent Action Network (ICAN) poté, co byla žalována za to, že tato data nevytvořila, když o ně nezisková organizace požádala. ICAN zveřejnil data na svém přehledu.

Údaje kolektivně pocházejí od přibližně 10 milionů lidí, kteří od 14. prosince 2020 do 31. července 2022 využívali systém V-safe. Během této doby dostalo asi 231 milionů Američanů alespoň jednu dávku vakcíny.

Výzkumníci CDC předložili shrnutí údajů o V-safe během setkání s poradním panelem agentury pro vakcíny, ale neuvolnili data externích výzkumů k analýze. Výzkumníci CDC uvedli, že ve V-safe nezaznamenali žádné výkyvy v bezpečnosti.

Všimli jsme také údajů od federálních zdravotnických regulačních agentur v jiných zemích. Například vědci v Izraeli zjistili, že mnoho závažných vedlejších účinků vakcín proti COVIDu-19 bylo ve skutečnosti dlouhodobých, včetně těch, které společnost Pfizer neuvedla. Zjistili příčinnou souvislost s vakcínou. Ministerstvo zdravotnictví však namísto zveřejnění téměř dva měsíce tyto nálezy zadržovalo.

Když údaje v oficiálním dokumentu konečně zveřejnil, byly zkreslené a zmanipulované. Minimalizoval rozsah zpráv a pouze uvedl, že nebyly nalezeny žádné nové nežádoucí příhody („signály“). Dále uvedl, že samy příhody nebyly způsobeny vakcínou, i když vědci tvrdili pravý opak.

„Ve skutečnosti od začátku očkovací kampaně mnoho izraelských odborníků vyjádřilo vážné obavy ohledně schopnosti IMOH monitorovat bezpečnost vakcín a poskytovat světu spolehlivá data. Přesto IMOH izraelské veřejnosti, FDA a celému světu tvrdí, že mají monitorovací systém a data bedlivě sledují.“

Yaffa Shir-Raz, PhD. Výzkumník v oblasti rizikové komunikace a vyučující na Univerzitě v Haifě a Reichmanově univerzitě.

ICAN bude pokračovat v tlaku na získání více dat z V-safe. Americký okresní soudce Robert Pitman nařídil zůčastneným stranám, aby se po produkci CDC dat setkaly a promluvily si o dalších získaných a nalezených datech.

Pitman řekl, že strany poté podají společnou zprávu o stavu, „která navrhne jakékoli dodatečné lhůty, které strany určí, že jsou nezbytné pro vyřešení této záležitosti.“

Mnoho špičkových lékařů a vědců zdůrazňovalo, že tento signál je během pandemie silný a je třeba se na něj zaměřit.

Například nový výzkumný dokument, jehož autorem je významný britský kardiolog a odborník na medicínu, dospěl k závěru, že používání mRNA COVID vakcín by mělo být zastaveno dokud nezávislí výzkumníci nebudou mít přístup k nezpracovaným datům z klinických studií. Je jedním z mnoha, kteří tento názor sdílejí a proto byl podroben cenzuře, která se zdá být vedena několika vládními agenturami.

Ve skutečnosti guvernér Kalifornie Gavin Newsom nedávno podepsal zákon o shromáždění 2098, který umožňuje lékařskému výboru státu trestat lékaře za šíření „dezinformací“ ohledně covidu-19.

Nový zákon stanoví, že lékaři by neměli odporovat „vědeckému konsenzu“ o covidu-19, mohli by být obviněni z „neprofesionálního chování“ a případně by jim byla pozastavena či odebrána lékařská licence.

Několik vědců je nyní zapojeno do soudního sporu podaného státy Louisiana a Missouri. Žaloba tvrdila, že Bidenova administrativa spolupracovala s technologickými společnostmi na cenzuře amerických občanů diskutujících o problémech souvisejících s pandemií COVID-19.

Cenzura, výsměch a stigmatizace byly v posledních několika letech zcela zřejmé.

Je to hluboká králičí nora, do které se můžete ponořit se spoustou dat a informací k analýze, přesně ten důvod proč mnoho zemí včetně Švédska, Dánska a Norska nedoporučuje a/nebo zastavilo své programy očkování proti COVIDU-19 pro určitý věk.

Pokud jde o srovnání rizik vakcín proti COVIDu-19 s rizikem samotného COVIDu-19, nebyla provedena žádná řádná analýza.

Jak již bylo řečeno, mnoho nežádoucích účinků nemusí souviset s vakcínou a některé mohou souviset se samotným COVIDem. Je těžké to rozlišit. Ale co to ztěžuje je skutečnost, že zdravotnické agentury po celém světě tyto signály řádně nezkoumaly. Místo toho byly v průběhu pandemie příhody způsobené vakcínami zameteny pod koberec, považovány za extrémně vzácné či označené pod štítkem „konspirační teorie.“

Zdroj: thepulse.one

Líbí se vám článek? Můžete ho sdílet se svými přáteli.