Hledejte na tadesco.org

Archiv

Nejnovější zprávy

 • Člověk a jeho život v Matrixu mezi bezduchými bio-roboty
  Člověk a jeho život v Matrixu mezi bezduchými bio-roboty

  Člověk a jeho život v Matrixu mezi bezduchými bio-roboty

 • Zrádný poddůstojník, který plánoval válku proti Trumpovým příznivcům, má být oběšen
  Zrádný poddůstojník, který plánoval válku proti Trumpovým příznivcům, má být oběšen

  Zrádný poddůstojník, který plánoval válku proti Trumpovým příznivcům, má být oběšen

 • JAG zatkl dalšího zločince ze CDC
  JAG zatkl dalšího zločince ze CDC

  JAG zatkl dalšího zločince ze CDC

 • Navy SEALs zachránili pohřešované děti z Maui
  Navy SEALs zachránili pohřešované děti z Maui

  Navy SEALs zachránili pohřešované děti z Maui

Související zprávy

 • Británie si stěžuje na nedostatečný počet svých vzdušných sil
  Británie si stěžuje na nedostatečný počet svých vzdušných sil

  Británie si stěžuje na nedostatečný počet svých vzdušných sil

 • Zprávy ze světa – 9.9.2023
  Zprávy ze světa – 9.9.2023

  Zprávy ze světa – 9.9.2023

 • CIA připravuje barevnou revoluci v Indonésii
  CIA připravuje barevnou revoluci v Indonésii

  CIA připravuje barevnou revoluci v Indonésii

 • Polsko začalo vydávat Ukrajině své občany, kteří se podílejí na pašování lidí
  Polsko začalo vydávat Ukrajině své občany, kteří se podílejí na pašování lidí

  Polsko začalo vydávat Ukrajině své občany, kteří se podílejí na pašování lidí

Zaměstnanec jednoho z největších světových kontraktorů pro obranu, spustil poplach a poskytl šokující výpověď

Zaměstnanec jednoho z největších světových kontraktorů pro obranu, Leonardo SpA, spustil poplach a poskytl šokující výpověď popisující jeho roli v nejkomplikovanějším trestném činu ovlivňujícím volby v USA.

Arturo D´elio nastínil schéma, které se osvědčilo při používání počítačových systémů Leonardo a vojenských satelitů lokalizovaných v Pescara, Itálie. Nedávné zprávy o hacknutí u Leonarda se nyní jeví jako řízené krytí ke zmírnění zpětného rázu na korporaci, která je částečně vlastněna italskou vládou.

Tisková zpráva organizace Nation in Action odhalila podrobnosti:

Nations In Action, vládní organizace pro transparentnost, uzavřela partnerství s Institutem dobré správy věcí veřejných, aby důkladně vyšetřila a prozkoumala volební nesrovnalosti, které přinesly dlouho očekávaný důkaz, že bezchybné spiknutí s cílem zničit Ameriku bylo provedeno s mimořádnými prostředky a globální účastí. Američané a volení představitelé nyní mají důkaz, že volby byly skutečně ukradeny.

 

[wp_ad_camp_2]

 

To poskytuje každému státu mechanismus k odvolání seznamu voličů okamžitě nebo k čelení soudním sporům a požádání všech federálních vládních agentur o zablokování veškeré interní komunikace, vybavení a dokumentace z římského velvyslanectví. „Nedělejte chybu, jedná se o státní převrat, který zastavíme ve jménu spravedlnosti a svobodných a spravedlivých voleb,“ uvedla Maria Strollo Zack, předsedkyně organizace Nations In Action.

Institut pro řádnou správu věcí veřejných vydal následující prohlášení:

Naším posláním je poskytnout úplnou pravdu, odhalit pachatele tohoto strašlivého zločinu a zajistit, aby byla každá zúčastněná osoba, bez ohledu na postavení, stíhána v plném rozsahu zákona. Nations In Action a Institut pro dobrou správu věcí veřejných kladou na volené úředníky následující požadavky:

·         Sesadit úředníky ministerstva zahraničí počínaje zaměstnanci Říma, včetně Stefana Serafiniho

·         Okamžitě zbavit Leonardo SpA všech smluv a zabavit majetek

·         Všichni členové Kongresu musí vystupovat proti tomuto cizímu a domácímu zasahování nebo čelit odvolání a podezření z účasti

·         Implementovat nejpřísnější tresty pro účastníky, kteří měli znalosti nebo se účastnili a odmítli pomoci při vyšetřování

Maria Strollo Zack, zakladatelka organizace Nations In Action, dodala: „Státy musí stíhat všechny nezákonné hlasovací činnosti a poskytnout okamžitá legislativní opatření. V amerických volbách může existovat pouze nulová tolerance vůči trestnému činu. Toto mezinárodní spiknutí se musí setkat s rychlou akcí prezidenta a musí být plně podporováno volenými úředníky v zájmu ochrany integrity hlasování a prosperity našeho velkého národa. “

Text obecného čestného prohlášení zní:

„Já, prof. Alfio D’Urso, advokát / právník, z Via Vittorio Emanuele, Catania, 95131 Itálie, poskytuji následující čestné prohlášení o skutečnostech, jak bylo sděleno na několika schůzkách s úředníkem vojenské služby na vysoké úrovni:

Arturo D’Elia, bývalý vedoucí IT oddělení Leonardo SpA, byl v prosinci 2020 obviněn státním zástupcem Neapole za manipulaci s technologiemi / daty a implantaci virů do hlavních počítačů Leonardo SpA. D’Elia vypovídal před předsedajícím soudcem v Neapoli a dne 4. listopadu 2020 v místopřísežném prohlášení uvedl, že podle instrukcí a pokynů amerických osob pracujících na americkém velvyslanectví v Římě provedl operaci s cílem přepnout údaje v amerických volbách ze dne 3. listopadu 2020 z významné vítězné většiny pro Donalda Trumpa na Joe Bidena v řadě států, kde Joe Biden ztrácel hlasy. Obžalovaný uvedl, že pracuje v Pescara ve společnosti Leonardo SpA, a využil možnosti šifrování kybernetické války na vojenské úrovni k přenosu přepínaných hlasů prostřednictvím vojenského satelitu věže Fucino do německého Frankfurtu. Obžalovaný přísahá, že v některých případech mohla být data změněna tak, aby představovala více než celkový počet registrovaných voličů. Obžalovaný uvedl, že je ochoten svědčit všem jednotlivcům a subjektům zapojeným do změny hlasování z Donalda Trumpa na Joe Bidena, pokud bude mít úplnou ochranu pro sebe a svou rodinu. Obžalovaný uvádí, že na nezveřejněném místě zabezpečil zálohu původních údajů a údajů přepnutých podle pokynů, aby mohl poskytnout důkazy u soudu v této věci.

Tímto prohlašuji a přísahám, že výše uvedená fakta byla uvedena za mé přítomnosti.

Dne 6. ledna 2021 v Římě, Itálie

Přeložila éter | Zdroj: en-volve.com

 

Líbil se vám článek? Pošlete ho dál
2 Komentáře
Řadit dle: nejnovější
Řadit dle: nejstarší Řadit dle: počtu reakci
Inline Feedbacks
Zobrazit všechny komentáře