Mike Pence není zrádce, ale Trumpův agent, který souhlasil, že bude hrát zrádce. Pasti  nyní sklaply.

http://clearlook.unblog.fr/2021/01/06/la-trahison-de-pence/

Píseň kojotů již brzy pro skutečné zrádce!

Podle informací, které mám, začala bitva o Washington a američtí nepřátelé padli do pasti, kterou pro ně připravil Trump.

Začala přísně tajná operace stanného práva, s kódovým označením Červená bouře, ze strany Q Force a americké armády pod Trumpovým velením.

Mapa vojenské letecké dopravy níže ve 4 hodiny ráno (francouzského času) ukazuje rozvinuté skryté válečné úsilí. Kódy slouží k označení, že se jedná o létající PC, bojová letadla a vrtulníky, elektronické rušení, tankování atd.

 

[wp_ad_camp_2]

 

Něco je v přípravě.

Ďábelská bouře

Tady jsi! Svět se dívá na Washington. Svět už nikdy nebude stejný. Tento den 6. ledna 2021 vstoupí do historie jako Den D.

http://clearlook.unblog.fr/2021/01/06/devil-debacle-day/

V Q drop # 4414 (5. června 2020) Q předává přípravy vedoucí k stannému právu s kódovým označením RED STORM.

 

RED1:

1. fáze

Red Storm, červená bouře. Výmaz a cenzura tweetů prezidenta Trumpa.

RED2:

2. fáze

Nepřítel nemůže komunikovat. Tento výpadek proudu je řízen z velitelského centra Space Warfare a NSA. NMCC odpovídá za generování zpráv o mimořádných událostech (EAM) pro střediska řízení odpalování raket, jaderné ponorky, průzkumná letadla a velitele bojišť.

RED3:

3. fáze

Mike Pence falešně zradil Trumpa v rámci operace RED Storm. Role podobná roli Garba v operaci Fortitude během druhé světové války.

RED4:

4. fáze

Rozmístění vojenských sil včetně 10. divize horských komand (dříve Rangers) a celé 1. divize námořní pěchoty (10. hora_1_ Marine_CPSD_Marine_QVIR), která je součástí 6. flotily (atlantická letka je v současnosti vzdálena 20 km ) od Washingtonu složeného z letadlové lodi, asi čtyřiceti lodí včetně dvou letadlových lodí). To je 17% palebné síly amerického námořnictva.

Trumpův plán ukončil tento teroristický puč demokratů proti americké demokracii. Může být aktivován kdykoli, nejdříve dnes večer nebo v následujících dnech. Pokud, jak předpokládáme, měl tento plán být zahájen  7. ledna 2021, pravděpodobně by se rozvinul v následujícím pořadí bitvy: Od 4:00 e.s.t. (východní standardní čas, 10:00 ve Francii), 60% z celkového počtu amerických vojenských sil převezme kontrolu nad všemi velkými městskými centry Spojených států pod záminkou zabránění nepokojům ve Washingtonu.

 

[wp_ad_camp_2]

 

Civilní lety jsou zrušeny. Země je uzavřena. Ve skutečnosti je hlavním důvodem tohoto nasazení umožnit největší zatýkací operaci v historii USA, která začne v 6:00 e.s.t. nebo 12:00 francouzského času. Tato operace s kódovým označením Červená bouře zatkne 474 000 lidí a bude probíhat od 7. ledna východního času. do 14. ledna 2021 (podle mého názoru). Všimněte si, že všichni tito lidé budou zatčeni podle zákona PATRIOT, který se vztahuje na teroristy a členy mafiánských organizací. Při uplatňování tohoto zákona budou všichni tito lidé bez jakékoli výjimky drženi v izolaci na základně Guantánamo (pro 74 000 z nich) a na nové přísně tajné vězeňské základně Castle Rock 7 (pro zbývajících 400 000) v Nevadě, pro veřejnost známější jako Zóna 51.

Všech těchto 474 000 lidí bude v nadcházejících měsících souzeno vojenskými soudy, nikoli civilními soudy. Aby nahradila tyto lidi (včetně inženýrů a ředitelů jaderných elektráren, středisek Big Tech atd., Všech úrovní Nového světového řádu), aniž by způsobila kolaps Spojených států, armáda mimo jiné vyzve sbor inženýrů americké armády kteří pracovali v různých odvětvích (oborech) v civilním životě.

ČERVENÁ 5:

5. fáze

Ve 13:00 EST převezme národní vojenské ústřední velení kontrolu nad celým policejním sborem, soudnictvím i všemi televizními a rozhlasovými sítěmi ve Spojených státech prostřednictvím svého počítače v Castle Rock 1 (hora Čejen).  Současně tři divize armády specializující se na elektronickou válku převezmou kontrolu nad prostory a servery Google, Facebook a Twitter v Silicon Valley. Kolem 17:00 e.s.t. (23:00 francouzského času) se očekává, že prezident Trump oznámí národu zavedení stanného práva v celé zemi na dobu neurčitou (pravděpodobně 60 dní).

Jakmile bude americkým soudem stanoveno, že Trump ve volbách zvítězil převahou, a že 60% hlasů bylo falešnými hlasy převedeny ve prospěch Bidena, stanné právo bude zrušeno a demokracie bude těmito opatřeními zachráněna před tyranií těmito výjimečnými opatřeními a opět obnoví svůj normální směr.

ČERVENÁ6:

6. fáze

Všichni zločinci, kteří chtěli zničit Ameriku a demokracii, budou během čekání na soud a popravu slyšet píseň kojotů z jejich podzemního vězení v Oblasti 51.

https://vol370.blogspot.com/2021/01/0701-uneviolente-tempete-va-nettoyer-le.html

Přeložil carsten

p.s. pro poblitiky necháme aspoň zahrát jednu písničku. Z celého srdce zasílá tým tadesca

Líbí se vám článek? Můžete ho sdílet se svými přáteli.