Týdenní komentář Benjamina Fulforda – mluvčího Společnosti Bílého draka

ze dne 14.12.2Q2Q

Západní svět čelí největší krizi, možná vůbec za celou dobu své existence, protože se jeho vládnoucí elita vzdala Číně. Buď Západ tuto elitu zbaví moci a vytvoří jednotnou frontu, nebo se ze Západu stanou čínští otroci pracující pod subdodavateli chazarské mafie. Právě tato bitva zahrnující Číňany a Západ je skutečným důvodem, proč je výsledek amerických prezidentských voleb tak nevyjasněný.

Než se do toho pustíme hlouběji, je důležité zdůraznit, že vzhledem k současné situaci to vypadá, že Donald Trump bude posledním prezidentem Korporace The United States v současné podobě, souhlasí několik zdrojů. Rovněž naznačují, že může mít v rukávu plán, jak situaci vyřešit příznivě. To ukáže čas.

 

[wp_ad_camp_2]

 

Abychom lépe porozuměli současné situaci, podívejme se na čísla zveřejněná americkým ministerstvem financí 10. prosince. Ta ukazují, že USA utratily 6,5 bilionu dolarů ve fiskálním roce končícím 30. září, ale půjčily si 3,1 bilionu USD. Schodek za říjen, první měsíc fiskálního roku 2021, se meziročně zvýšil o 111% na 284 miliard USD.

Celkově lze říci, že po započtení desetiletí fiskálních a obchodních deficitů i nefinancovaných důchodových závazků mají USA dluh přesahující 200 bilionů dolarů nebo-li více jak dvaceti násobek HDP, pokud nepočítáte HDP financovaný dluhem.

Ani Donald Trump, ani kdokoli jiný to nemůže napravit pomocí konvenčních prostředků, což podporuje koncept resetu k vyřešení finančních problémů mnoha národů, jejichž dluhové břemeno bylo vytvořeno v systému fiat měn centrálních bank.

To je důvod, proč současní majitelé Korporace USA (většinou evropští aristokrati se sídlem ve Švýcarsku) nabídli Číňanům prezidentství otroků Joe Bidena a Kamaly Harrisové výměnou jejich dluhu za „jackpot.“ Ale ani to nestačilo, a tak nabídli Číňanům také Austrálii, Nový Zéland, Japonsko, Korejský poloostrov a ASEAN.

Pokud si nemyslíte, že se převážně švýcarští vlastníci Korporace USA vzdali Číňanům, podívejte se na tuto zprávu, ODKAZ. Úryvek z této zprávy: „Byla odhalena tajná dohoda mezi Švýcarskem a Čínou, která umožnila čínským bezpečnostním úředníkům přístup do země na náklady švýcarských daňových poplatníků.“

 

[wp_ad_camp_2]

 

V zásadě se tím říká, že Švýcaři dali čínským agentům volnou ruku, aby si ve Švýcarsku dělali, co chtějí. To znamená, že mohou zabít kohokoliv z elity z Davosu (Světové ekonomické fórum, pozn. př.), kdo neplní jejich rozkazy. Pamatujte, že toto je elita, která ovládá 90% nadnárodních korporací.

Nyní lze pochopit, proč současní vlastníci zkrachovalé Korporace USA Inc. prodali americký lid. Nabídli čínským jednotkám právo obsadit Kanadu a Mexiko, aby pomohly rozporcovat USA na menší části, přičemž každý z kanadských a mexických vazalských států dostane kus bývalých Spojených států.

Číňané nyní zuří, protože Američané, americká a kanadská armáda tuto dohodu odmítají. Proto například kanadská armáda řekla Justinu Castrovi (Trudeau), aby se vydal na túru (a možná se už nikdy nevrátí jako jeho bratr), když jim nařídil, aby vpustili čínskou armádu a vycvičili je v taktice zimní války.

Můj dědeček byl členem parlamentu zastupujícím okres Pontiac v Kanadě. Kanaďané se oddělili od USA, protože jsme upřednostňovali přátelství a integraci s původními národy, nikoli podrobení a vyhlazení. Proto je v Kanadě nyní více lidí z původních národů, než když přišli první Evropané, zatímco v USA je to méně než čtvrtina.

Vyzýváme k vytvoření Nových Spojených států amerických od Argentiny až po Aljašku. Vyhlášením takového nezávislého státu můžeme prohlásit dluhy bankrotující korporace USA za neplatné a říci Číňanům, ať si to strčí někam…

Prezidentství Bidena by představovalo rozpad současných Spojených států na tři nebo více částí podřízených Číně. Joe China Biden je známý zločinec Deep State. Můžeme říci, včetně svědectví přátel, kteří se pokusili jít na setkání s Bidenem během kampaně, že současný Biden je výtvorem počítačové grafiky a režie ze strany korporátních PR oddělení.

Nebudeme se tím zabývat příliš hluboko, protože ani americký lid, ani americká armáda nepřijmou Bidenovo prezidentství. Skutečnost, že Hunter Biden čelí předvolání ohledně více trestných činů, by vás měla upozornit na to, že Bidenovo prezidentství je vyloučeno.

 

[wp_ad_camp_2]

 

Podporujeme mnoho z toho, co Donald Trump udělal, a plně podporujeme myšlenku „Znovu učinit Ameriku skvělou.“ Problém je se současnou strukturou Korporace USA a jejím dluhem. Situace je již tak špatná, že více než 50 milionů Američanů nemá adekvátní přísun potravy.

Takže kvůli FAKE Covid pod vedením WHO a Fauciho v tomto roce 50 milionů Američanů je na pokraji hladovění a téměř 50% amerických malých podniků brzy zbankrotuje.

Trump nedávno tweetoval: „Vakcíny jsou na cestě, PLÁNOVÁNO PĚT LET PŘEDEM. Uzdravte se USA. Uzdrav se SVĚTE. Milujeme vás všechny!“ (Vakcína je kód, pozn. př.)

Nechceme zabíhat do vesmírných záležitostí, ale musíme vzít v úvahu možnost, že máme co do činění s několika různými časovými liniemi.

V mé realitě je „pandemie Covid-19“ obrovským podvodem, jehož cílem je vyděsit veřejnost, aby přijala vakcíny obsahující RFID nanočipy a pozměňující DNA určené k podrobení lidí a zavedení trvalého otroctví.

Například člen rakouského parlamentu předvedl svým kolegům pozitivní test Coca Coly na Covid-19.

Mezitím svět korporátních médií křičí o smrtící pandemii a vakcinaci jako jediné naděje na záchranu. Je zřejmé, že se jedná o masivní propagandistickou lež a realita je taková, že čísla ohledně Covid jsou falšována různými způsoby, aby vytvořila dojem skutečné pandemie.

Co tedy mohou udělat čtenáři tohoto reportu? Jít do nemocnic a sami se přesvědčit, zda „přetékají“ pacienty s Covidem. Pokud je uvidíte, zveřejněte své fotky. Já jsem navštívil několik nemocnic a mluvil s lékaři, kteří říkají, že je to všechno falešné.

Dalšími příklady možných dezinformací nebo posunů na časové ose jsou zprávy, že byli popraveni všichni členové britské královské rodiny. Žijeme ve věku velmi realistické počítačové grafiky, proto požadujeme ručně psané dopisy a analogové fotografie, abychom potvrdili, že královští členové jsou stále s námi. Opět máme co do činění s velkými množstvím lží, nebo s alternativní časovou osou, ve které byli popraveni. Potvrzení bude nějakou dobu trvat, ale dáme našim čtenářům vědět, až ho obdržíme.

V každém případě je dnes důležité, že moc vedení Západu se oslabí, když se soustředíte se na důležité věci, které jsou vám nejblíže, na vaší rodinu, váš dům, vaše mazlíčky, zásoby jídla, na vaší bezpečnost atd. Pokud jste v pohodě, nedělejte si starosti s hysterií, kterou vidíte na svých digitálních obrazovkách a televizorech. Můžou by to být jen smrtelné křeče ničemné digitální umělé inteligence, která má k vašim individuálním profilovým datům na YouTube, Twitteru, Facebooku a dalších sítích přiřazeného přizpůsobitelného robota.

 

[wp_ad_camp_2]

 

Pokud můžeme potvrdit, že Covid-19 je skutečný pouze v chorých mozcích redaktorů MSM, máme jasnou cestu k vítězství v této bitvě o planetu Zemi. Pokud se nás opravdu pokoušejí očkovat vakcínami obsahujícími „Luciferasu“ a RFID čipy pro připojení k digitálnímu peněžnímu systému, pak mezi námi skutečně existuje zástupce antikrista, ať už jde o umělou inteligenci nebo ne.

Musíme akcepotvat, že tento antikrist se projevil jako bezprostřední hrozba pro lidstvo a lze jej identifikovat zatčením lidí, kteří prosazují vakcíny založené na vykonstruované pandemii.

Stopy jistě povedou k Jared Kushnerovi. Nezapomeňte, že byl vlastníkem domu s č.p. 666 na Páté Avenue, kde firmy „Lucent (Lucifer) Technologies“ vyvíjela mikročipy, které mohly být implantovány do lidí. Odtud stopy povedou téměř jistě do Švýcarska. Z tohoto důvodu musí mít Švýcaři možnost předat své vedoucí skupiny nebo ponesou následky.

Dosud parazitická vládnoucí třída stále bohatla a všichni ostatní jen chudli.

Pokud jde o Číňany, jejich skutečné vedení z Rodiny Draka (na rozdíl od komunistického vedení s falešným Xi-Tipingem) říká, že je ochotno odepsat veškerý dluh a začít znova, pokud bude odstraněno genocidní chazarské vedení.

Přeložila tereza | Zdroj: benjaminfulford.net

 

Líbí se vám článek? Můžete ho sdílet se svými přáteli.