Nejnovější údaje zveřejněné britskou Agenturou pro zdravotní bezpečnost potvrzují, že v Anglii dramaticky stoupá počet úmrtí mezi trojnásobně očkovanou populací, zatímco mezi neočkovanou populací neustále klesá.
Podle nejnovějších údajů připadá na plně očkované 9 z 10 úmrtí na Covid-19 za poslední měsíc a na trojnásobně očkované 4 z 5 úmrtí.
Pro občany Ukrajiny nastaly temné dny, ale pokud sledujete zpravodajství nebo čtete noviny hlavního proudu, mohli byste si myslet, že osud Ukrajinců je jedinou událostí, která se v současné době ve světě odehrává.

Ruská operace je vysílána v nekonečné nepřetržité smyčce prostřednictvím BBC News a Sky News, přičemž o Covidu není slyšet ani slovo, přestože se o této pandemii už dva roky vysílá jen propaganda a lži.

V takových chvílích byste měli sledovat, jaké špatné zprávy jsou v tichosti zveřejňovány v naději, že jim nebude věnována velká pozornost, protože není nic lepšího než mezinárodní krize, která odvede pozornost veřejnosti od toho, co se děje doma.

S ohledem na to se podívejme, co britská vláda „potichu“ zveřejnila v uplynulém týdnu v souvislosti se situací ohledně Covid v Anglii.

Agentura pro zdravotní bezpečnost Spojeného království (UKHSA) zveřejňuje každý týden zprávu o dohledu nad vakcínou proti Covidu. Poslední z nich byla zveřejněna ve čtvrtek 24. února 2022 a můžete si ji prohlédnout ZDE.

Tabulka 10, kterou najdete na straně 41 nejnovější zprávy, ukazuje počet případů Covid-19 podle stavu očkování v Anglii v období od 24. ledna do 20. února 2022 a potvrzuje, že naprostá většina byla zaznamenána mezi trojnásobně očkovanou populací. 

V období od 24. ledna do 20. února bylo v celé Anglii zaznamenáno celkem 1 490 464 případů Covid-19, z toho 752 126 případů připadalo na trojnásobně očkovanou populaci, zatímco na neočkovanou populaci připadalo 404 030 případů, ale 303 107 z nich bylo u dětí.

Celkově na očkovanou populaci připadlo 1 086 434 případů, což znamená podíl 73 % všech případů Covid-19. Pokud však z rovnice odstraníme děti, zjistíme, že na očkovanou populaci připadalo 91 % všech případů Covid-19 mezi osobami staršími 18 let v Anglii.

Zpráva také ukazuje počet hospitalizací kvůli Covid-19 podle stavu očkování v Anglii mezi 24. lednem a 20. únorem a potvrzuje, že naprostá většina byla opět zaznamenána mezi trojnásobně očkovanou populací.

Přeložila tereza | Více na: The Exposé

Spící lidé by si měli uvědomit, že ta stejná média, která lžou o pandemii údajného Covidu, lžou nyní i o situaci na Ukrajině. – tereza 
Líbí se vám článek? Můžete ho sdílet se svými přáteli.