Hledejte na tadesco.org

Archiv

Nejnovější zprávy

 • Európa utrpela vo vojne s Ruskom drvivú porážku
  Európa utrpela vo vojne s Ruskom drvivú porážku

  Európa utrpela vo vojne s Ruskom drvivú porážku

 • Generál Milley pláče; a že prý stále pracuje pro prezidenta Trumpa
  Generál Milley pláče; a že prý stále pracuje pro prezidenta Trumpa

  Generál Milley pláče; a že prý stále pracuje pro prezidenta Trumpa

 • „Královna mRNA vakcín“ oběšena v GITMO
  „Královna mRNA vakcín“ oběšena v GITMO

  „Královna mRNA vakcín“ oběšena v GITMO

 • Okno do nového světa – snaha o duchovní ideál
  Okno do nového světa – snaha o duchovní ideál

  Okno do nového světa – snaha o duchovní ideál

Související zprávy

 • Mimořádná zpráva od Benjamina Fulforda
  Mimořádná zpráva od Benjamina Fulforda

  Mimořádná zpráva od Benjamina Fulforda

 • Korporace THE USA získává čas vydíráním Thajska a podvodem čínské královské rodiny
  Korporace THE USA získává čas vydíráním Thajska a podvodem čínské královské rodiny

  Korporace THE USA získává čas vydíráním Thajska a podvodem čínské královské rodiny

 • Proč musí USA vyhlásit bankrot podle kapitoly 11
  Proč musí USA vyhlásit bankrot podle kapitoly 11

  Proč musí USA vyhlásit bankrot podle kapitoly 11

 • Státy G7 se navzdory chvástání snaží kapitulovat
  Státy G7 se navzdory chvástání snaží kapitulovat

  Státy G7 se navzdory chvástání snaží kapitulovat

Závěrečné zúčtování s výše postavenými Sionisty. FED pumpuje do systému ohromné sumy peněz

Týdenní komentář Benjamina Fulforda – mluvčího Společnosti Bílého draka

ze dne 18.11.2019

Je čas nazývat věci pravými jmény. Většina světových problémů má původ ve skupině známé jako Sionští mudrci. To je nepopiratelná skutečnost a nemá nic společného s židovským lidem. Spíše je to skupina inbredních (incestních) rodin, které vlastní většinu světových korporací a chystají se zavraždit 90 % lidstva a zbytek zotročit. Proto utratili 6,4 bilionu dolarů za války a masové vraždy (podle posledních výpočtů Watsonova institutu), protože organizovali své teroristické útoky z 11. září a fašistický převrat.

[wp_ad_camp_2]

To bylo dost peněz na ukončení chudoby, zastavení ničení životního prostředí a zahájení cestování lidí do vesmíru. Místo toho byly vynaloženy na projekt vytvoření Velkého Izraele, z něhož budou vládnout pozůstalým po jimi naplánovaném umělém Armageddonu. Jasně: problém vzniká u inbrední skupiny rodin, které ovládají monoteismus.

Připomínáme, že nás ovládá vláda (anglicky government: govern = kontrola, ment = mysl), která používá náboženství (re-ligare = rebinding = spoutat, svázat), aby nás svázali do fascii (svazek klacků) anebo fašismus. Fašismus je také známý jako „vláda korporací.“ Švýcarská studie ukázala, že pouze 737 lidí ovládá 80 procent světových nadnárodních korporací.

Tito lidé jsou také známí jako Sionští mudrci. Ovládají systém babylonského dluhového otroctví prostřednictvím většiny světových centrálních bank. To je důvod, proč jejich zaměstnanci, top 10 % lidí, ovládají 93 % světových finančních aktiv, zatímco dolních 90 % je zatíženo 72 % dluhu.

Tento systém směřuje ke kolapsu. Nepokoje a občanský odpor v Alžírsku, Bolívii, Británii, Chile, Dánsku, Ekvádoru, Egyptě, Francii, Guineji, Haiti, Hondurasu, Hongkongu, Íránu, Iráku, Kazachstánu, Libanonu, Pákistánu a Španělsku vyjadřují hlubokou nedůvěru vůči vládnoucí elitě. Rolníci s vidlemi jsou u bran.

Jak již bylo uvedeno minulý týden, celý korporátní finanční systém zcela ztratil kontakt s realitou a přestal fungovat. Akciový trh a reálná ekonomika již nemají nic společného. Viz graf ZDE

Chtěli bychom dodat, že čísla HDP jsou velmi přehnaná a neodrážejí rozdíly v příjmech, což znamená, že situace je ještě mnohem horší, než je uvedeno v grafu. Indikátory skutečné hospodářské aktivity, zejména ve Spojených státech, epicentru této krize, ukazují, že hluboká recese již začala. A přesto akciový trh dosahuje rekordních maxim.

[wp_ad_camp_2]

Federální rezervní systém cabaly pumpuje do systému bezprecedentní sumy peněz, aby se pokusil zabránit zhroucení. Vypadá to, že něco, co se nazývá Kolaterální úvěrové obligace (obligace jištěné bankovní zárukou / Collateralized Loan Obligations – CLO), budou epicentrem kolapsu. Jedná se o svazky nezdravých půjček, které fungují podle stejné logiky, která způsobila kolaps banky Lehman Brothers. To znamená, že finanční mágové si nějak myslí, že pokud vezmete spoustu malých kousků odpadu a vložíte je do velkého pytle na odpadky, přestanou býti odpadky. Tento graf níže ukazuje, že tentokrát je problém minimálně dvakrát větší než v případě krachu Lehman.

Tento kolaps a revoluce, jež komplikuje situaci, je pravděpodobně důvodem, proč uctívači Černého slunce (Schwarze Sonne) v Zednářské Lóži P2 minulý týden kontaktovali Společnost Bílého draka. Zástupce Lóže P2 uvedl, že papež František, který navštíví Japonsko od 23. do 26. listopadu, by měl být osloven, aby se pokusil vyjednat dohodu. V Lóži P2 jsou znepokojeni čínskými plány na vytvoření kosmické ekonomické zóny Země-Měsíc v hodnotě 10 bilionů dolarů ročně do roku 2050, protože si nemyslí, že by průzkum vesmíru měla „ovládnout jediná rasa.“

Lóži P2 bylo sděleno, že je čas na odstranění japonského premiéra Shinzo Abeho, jejich loutkového otroka. Abe přijímá rozkazy od Michaela Greenberga z CSIS (Center for Strategic and International Studies, think tak pro bezpečnost a obranu, pozn.př.). CSIS se hlásí k Georgetown University, která se hlásí k jezuitům a papeži, a tedy i k Lóži P2. Existují náznaky, že tento proces již začal, protože japonský tisk začal kopat do Abeho.

Římanům bylo také řečeno, aby se dostali na „palubu“ společně s Brity, Pentagonem a Číňany ohledně plánu zřídit meritokratickou plánovací agenturu. Tím by se zajistilo, že průzkum vesmíru nebude čínským monopolem. Dále jim bylo řečeno, že jubileum (odpuštění dluhů, pozn.př.) je nutné.

[wp_ad_camp_2]

Římané také musí přijít s očistou ohledně 11. září, Fukušimy a dalších zločinů, pokud chtějí, aby jim bylo odpuštěno a byli zahrnuti do vytvoření nového „Star Trek“ světa, o kterém tvrdí, že si ho přejí.

Aby se udržel tlak, kolonie vymytých mozků sionistických otroků v Izraeli je v úplném obklíčení, tvrdí zdroje Pentagonu. „Izrael je v jeho teritoriálních vodách obklíčen ruskými ponorkami,“ říkají dále zdroje. To znamená, že může být vyhlazen „nukleárními torpédy, které mohou kdykoli vystřelit,“ vysvětlily. Kromě toho „Hizballáh je po zuby ozbrojen, izraelské drony jsou sestřelovány a jeho vlastní protiraketová obrana byla Ruskem vyřazena z boje,“ poznamenaly zdroje. To znamená, že projekt Velký Izrael je u konce.

Satanistická kolonie Saúdská Arábie je podle zdrojů Pentagonu též v hlubokých potížích. „Poté, co bývalý armádní generál a ředitel CIA David Petraeus řekl, že Saudům „docházejí peníze,“ uvedení akcií společnosti Aramco na burzu bojkotují státy BRICS, zajišťovací fondy, zahraniční investoři, penzijní a státní investiční fondy, pojišťovny, státní podniky a prakticky každý z důvodů nejen geopolitických, vojenských a otázky důvěry, ale také z důvodů ekologických, sociálních a vládních,“ vysvětlují zdroje.

Velké věci se dějí kolem BIS (Banka pro mezinárodní vyrovnání / Bank for International settlements), soukromá centrální banka soukromých centrálních bank.

Při současné situaci je, podle evropského zdroje královské rodiny, inflace a deflace způsobena zastaralými metodami režimu BIS. „Večeře v 18. patře v budově BIS, kde čas nehraje roli a nepořizují se žádné záznamy, rozhodují světoví centrální bankéři o tom, jak se vše bude odehrávat,“ říká zdroj.

[wp_ad_camp_2]

Nahrazení současného systému „kvantovým systémem, který odstraní tyto bankéřské zprostředkovatele,“ brání vlády Západu a dělají vše, co je v jejich silách, aby tomu zabránily. „Problém je ale v tom, že vlády jsou příliš nízko v potravinovém řetězci, příliš nízko na výplatní pásce, a abych byl upřímný, pravděpodobně příliš vyděšené z „mafie,“ aby převzaly banku BIS. Proto tento dopisovatel doporučil vojenskou operaci, aby se uzavřela BIS a její sesterská instituce CERN.

Podle zdrojů CIA v Asii má: „Čína více než 20 000 metrických tun zlata. Použijí ho pro podporu nové kryptoměny nebo jako součást nové globální měny, v níž hrají hlavní roli také Rusko, Írán, Indie a Indonésie. Každá z těchto zemí má také nejméně 10 až 15 tisíc metrických tun zlata, které lze použít pro podložení nové měny. Oba scénáře přinesou pád petrodolaru. To je hlavní důvod, proč chazarský cabal agent, který se vydává za Mohammed Bin Salmanana, tlačí na to, aby akcie společnosti Aramco byly uvedeny na burzu co nejdříve to je možné. Vědí, že hra už končí. Snaží se získat tolik peněz, kolik jen dokážou, a rozdělí je mezi sebe, než se všechno zhroutí.“

Pentagon může pomoci zajistit, že kolaps nepovede k chaosu a krveprolití tím, že vypne mašinu jménem propagandistická korporátní média, která podněcují spory. Minulý týden byl plný falešné show díky počítačové grafice zatčených politiků, jako je Adam Schiff a Nancy Pelosiová. Reportérka z Washingtonu DC s průkazem novinářky nám sdělila, že nedostala žádnou odpověď na žádost o účast na takzvaných „veřejných slyšeních.“

Dalším doporučením je poslat speciální síly k obsazení společností Warner Media, Walt Disneye, Viacom, Rupert Murdoch News Corp, CBS Corporation, NBC Universal, Google a Facebook. Všechny tyto korporace musí být přinuceny oddělit své zpravodajské operace a dostat je pod kontrolu skutečných novinářů hledajících pravdu.

[wp_ad_camp_2]

Je třeba ukončit FAKE NEWS operace CIA a Mossadu. Nakonec se musí pozatýkat členové rodin, které ovládají společnosti na seznamu Fortune 500 prostřednictvím nadací. Většina ze 737 lidí, kteří vlastní korporace, je v Evropě, takže pokud má být tato operace úspěšná, bude třeba zatýkat i tam.

Zatím jediná společnost, o které nám zdroje Pentagonu konkrétně řekly, že se na ní zaměřují, je Boeing. Říkají, že Boeing ztratí smlouvy s NASA a Ministerstvem obrany „za odmítnutí poskytnout funkční kyslíkové systémy a blesku odolné typy 787“, jakož i za „další nedbalé práce upřednostňující zisky před bezpečností.“ Boeing také čelí „bojkotům leteckých společností,“ pilotů, letušek, regulátorů, pronajímatelů letadel a veřejnosti,“ říkají.

Boeing je pod útokem kvůli nekompetentnosti, ale je třeba připomenout, že nekompetentnost není příčinou havárií, které vedly ke krizi této společnosti. Havárie byly způsobeny úmyslným používáním zařízení pro dálkový únos, které je nainstalováno od konce 90. let na všech letadlech Airbus a Boeing!

[wp_ad_camp_2]

To je druh problému, který lze nejlépe vyřešit prostřednictvím „Komise pro pravdu a usmíření.“ Zatímco některé zločiny, jako jsou masové vraždy a kanibalismus dětí, nelze odpouštět, mnoho jiných lze. Proces usmíření může být nejlepším způsobem, jak osvobodit planetu. Jak Ježíš kdysi řekl Židům: „Pravda tě osvobodí.“

Přeložila tereza | Zdroj: benjaminfulford.net

Líbil se vám článek? Pošlete ho dál
20 Komentáře
Řadit dle: nejnovější
Řadit dle: nejstarší Řadit dle: počtu reakci
Inline Feedbacks
Zobrazit všechny komentáře