Týdenní komentář Benjamina Fulforda – mluvčího Společnosti Bílého Draka

ze dne 18.02.2019

Zbankrotovaná vláda USA ve Washingtonu D.C. byla schopna vydáním falešných dluhopisů předstírat, že minulý týden nezbankrotovala. Tyto dluhopisy budou však zablokovány, jak uvedly zdroje Pentagonu, Asijské tajné společnosti a evropských královských rodin.

V roce 2008 se chazarská loutková vláda ve Washingtonu DC dokázala vyhnout bankrotu pomocí 700 tun zlata, ale vytvořila dluhopisy kryté „zlatem“ ve výši 750 tisíc tun a vytvořila 23 bilionů dolarů ze vzduchu. Potvrdily to zdroje CIA, Pentagonu, MI6 a další. Tyto peníze už vyčerpaly.

Nyní vytvořili identitu zavražděného muže „Doktora“ Zvonka Berdik-Alberta (ve skutečnosti hrabě Albert), aby se pokusili udělat totéž, tentokrát pomocí čínské měny. Kopii padělku naleznete ZDE.

 

 

[wp_ad_camp_2]

Chazarská mafie také zavraždila bývalého vysoce postaveného agenta CIA v Evropě Neila Keenana a pokusila se vytvořit jeho falešnou identitu v neúspěšném pokusu dostat do svých rukou indonéské zlato, uvedly zdroje CIA v Indonésii.

Současně Chazarská mafie poslala minulý týden do Pákistánu falešnému saudskému korunnímu princi 20 miliard dolarů na úplatky, ve snaze koupit si bezpečnost nad jejich hroutící se kontrolou nad ropou na Středním východě, říkají zdroje Pentagonu. Pákistánci se však nenechali oklamat satana uctívající chazarskou loutkou, která předstírá, že je muslimem, podle Ismailitských zdrojů (historicky Hashashin nebo Assassin).

Důvod, proč falešný princ odešel do Pákistánu hledat ochranu, je, že americká armáda plánuje odejít ze Saudské Arábie a nechat Araby si opět zvolit za svého vůdce skutečného muslima, a tak odsoudit mnohé z takzvané Saudských královské rodiny, řekly zdroje Pentagonu.

Mezitím několik zdrojů v USA a Kanadě uvedlo, že v Severní Americe byly do akce povolány jednotky pro zvláštní operace, krátce po vyhlášení celonárodního nouzového stavu minulý týden americkým prezidentem Donaldem Trumpem.

 

[wp_ad_camp_2]

Pentagonské zdroje říkají, že s pravomocemi ve stavu nouze může Trump nyní: nařídit vojenské operace ve městech, aby odstranily hrozby útoků pod falešnou vlajkou, zatknout agenty kabaly a cizích států, uzavřít námořní základny, poskytnout armádní inženýry k vybudování zdi, povolat vojáky domů a rozšířit povědomí o vojenských tribunálech.

Federální ředitel Agentury pro správu krizových situací (FEMA) Brock Long byl vyhozen a generální prokurátor William Barr přísahal, než Trump vyhlásil národní nouzovou situaci, že umožní masové zatýkání a připravil se na odtajnění FISA (pozn.př. Zákon o působení cizích agentů), říkají zdroje Pentagonu. Brock Long byl za falešnou hurikánovou krizí, která sloužila jako krytí bankrotu Puerto Rica společností Washington D.C. Corporation.

Mnoho mnoho zpravodajských informací se bude týkat politiků a makléřů, kteří dostávají obrovské úplatky z nezákonného drogového průmyslu, říkají zdroje CIA. Drogový lord El Chapo již svědčil při svém slyšení a sdělil, že Hillary Clintonová, Nancy Pelosiová, předseda sněmovní Komise pro zpravodajské služby Adam Schiff a další od něj obdrželi peníze.

Podobně byl papež František nucen učinit historický krok, když zbavil kněžství sexuálního dravce, bývalého kardinála ve Washingtonu D.C., Teda McCarricka, který připravil cestu pro více kardinálů a biskupů, aby čelili stejnému trestu“, říkají zdroje. Toto bylo zřejmě poprvé v celé 2.000-leté historii církve, kdy byl kardinál zbaven kněžství. McCarrick byl vrchním zprostředkovatelem ve Washingtonu DC, který chránil mnoho politických zločinců na vysoké úrovni, říkají zdroje. (Pamatujete si, jak George Bush Jr. a Tony Blair jeli za papežem Benediktem „Malediktem“ žádat o ochranu, když už nebyl u moci?)

 

 

[wp_ad_camp_2]

Zbavení se kardinála McCarricka souviselo s odstraněním vrcholného vatikánského kardinála pro finance Pella, který byl v prosinci minulého roku shledán vinným ze sexuálního zneužívání dětí, uvedly zdroje Lóže P2. Pell blokoval začátek nového finančního systému, říkají.

To je také spojeno s formální žádostí britské vlády, kterou zaslali do Vatikánu diplomatickou cestou, aby vyšetřili úlohu Vatikánu v masové vraždě pomocí Fukushimy z 11. března 2011, říkají britské zdroje MI6. Trestní řízení bude zahájeno s obviněním izraelské bezpečnostní společnosti Magna BSP a izraelského premiéra Benjaminu Netanyahu.

Fašistický a bojechtivý premiér Shinzo Abe z Japonska a jeho podporovatelé z klanu Iwasaki (Mitsubishi Group), bude také čelit soudnímu řízení, říkají zdroje. Připomeňme, že Abeho vláda byla instalována prostřednictvím volebních podvodů po katastrofě ve Fukushimě. Jeho vláda zpronevěřuje velké částky peněz, které jsou oficiálně využívány k „vyčištění Fukushimy“, podle japonských zdrojů. Navíc matka Abe funguje jako spojnice s japonskými gangstry, a vyvedla část peněz z tokijských fondů pro financování olympijády, jak uvedl zdroj ze syndikátu Yamaguchi gumi.

Skutečnost, že ruská vláda nechce uzavřít mírovou dohodu s Abeho režimem, je jasným znamením, že chápou, že je to nelegitimní, kriminální vláda, říkají ruské zdroje FSB.

 

[wp_ad_camp_2]

Vyhození Michaela Greenberga jako vrchního zástupce Vatikánu a Mossadu v Japonsku a bezprostřední zatčení vraha, obchodníka s drogami a bratrance Barbary Bushové, Richarda Armitage, připraví cestu pro čistky v Japonsku, říkají zdroje Společnosti Bílého draka v Japonsku.

Proto je v zákulisí neustálý obrovský boj, jelikož se Japonsko připravuje instalovat 1. května korunního prince Naruhita jako nového císaře. Jedna skupina prosazuje, aby severokorejský Kim Jong Un byl instalován jako císař, protože představuje část pokrevní královské linie, která se nikdy nevzdala zahraniční kontrole, říkají japonské imperiální rodinné zdroje. Další skupina tvrdí, že Naoshi Onodera z jižní pokrevní císařské linie by měl být císařem, protože Naruhito není z císařské krve.

Císařská posloupnost bude určitě tématem intenzivní diskuse, když se Kim Jong Un a Trump sejdou ve Vietnamu 27. a 28. února. Zdroje Pentagonu uvádějí, že to může být rozhodnuto veřejným tribunálem, který určí, kdo by měl být legitimním císařem.

Na Mezinárodním soudním dvoře (ICJ) v Haagu se také objevil případ, který by podle ředitelů francouzské Rady národního přechodu mohl narušit politické základy Evropské unie. 19. února Rada předloží případ ICJ, ve kterém, podle mluvčí Rady Fabrice Dubourdieuové, tvrdí, že „Francie nemá ústavu od 13. prosince 2007“. Říká, že Rada dále prokáže, že tři správní francouzské kraje (správní oblasti) Francie jsou provozovány bez právního statutu nebo titulu od roku 1948.

 

[wp_ad_camp_2]

 

„Tento právní nepořádek by mohl způsobit nejen změnu vládnoucího režimu ve Francii, ale také zhroucení celé EU (jak ji známe) z nejrůznějších právních důvodů, které můžu vyvíjet, pokud se vám líbí,“ tvrdí Dubourdieu. Dodává, že „nejsme naivní; víme, že jsme pod dozorem na plný úvazek. Skutečnost, že nám není bráněno v našem jednání, znamená, že někde výše, jiní lidé rozhodli, že je ten správný čas legálně podpálit celou EU IV. Říši.“

Mezitím Chazarská mafiánská vláda Izraele, když vidí, že její zadáci a podporovatelé ze IV. Nacistické říše ztrácejí sílu, se v minulém týdnu pokoušeli uspořádat v Polsku narychlo svolanou konferenci, která podpoří válku proti Íránu. Jak říkají polské zpravodajské agentury, byli tam také, aby se pokoušeli vydělat na Polsku nějaké peníze. Polská vláda jim nedala ani penny a místo toho zažádala o trestní stíhání předsedy Evropské rady, Donalda Tuska. Tusk je německý agent, jenž předstírá, že je polský, a v roce 2010 se podílel na vraždě vrcholných polských vládních činitelů, včetně prezidenta.

 

 

[wp_ad_camp_2]

 

Dalším znamením, že Chazaři ztrácejí kontrolu, přišel jako „izraelský občan s dvojitým občanstvím, náhražka Ruperta Murdocha, bývalá opora zpravodajství Fox News, Heather Nauertová, která stáhla svojí žádost o úřad velvyslance v OSN,“ říkají zdroje Pentagonu. USA budou brzy mít velvyslance v OSN, který bude opravdu zastupovat USA a ne Izrael, říkají židovské zdroje ze CIA.

Ještě se toho děje mnohem víc, o čemž ale zatím nemůžeme psát, protože by to mohlo ohrozit pokračující operace. Nicméně čtenáři si mohou být jisti, že pro lidi a živé bytosti této planety jsou přichystány opravdu skvělé věci. Trpěliví se nakonec dostanou k dědictví.

 

přeložila tereza | zdroj: benjaminfulford.net

Líbí se vám článek? Můžete ho sdílet se svými přáteli.