…..dostala se k nám zajímavá zpráva, kde data zdánlivě spolu nesouvisejí. Byl by to velký omyl si to nemyslet. Odstraňují se nepohodlní lidé….

13:45

***** **** ***** ****

Možná dostala ANGELA HITLER MERKEL osobní pozvání do Vorkuty. SHAEF se samozřejmě o ní budou výborně při doprovodu starat, či starat?

***** ****

Zdánlivě s pozváním nesouvisí jedna záležitost. Většina „hráčů – však víte“ a obyvatel Hotelu Země si neustále nedovede dávat základní kamínky mozaiky dohromady. Je to veřejné tajemství, ale….

A.H.M. prodala celé Německo Číně. S ní na celém projektu úzce spolupracoval Jan Hacker. Měly být zavedeny stejné praktiky vedení státu a zacházení s obyvateli právě jako v Číně. Můžeme tedy pozorovat demontáž celého systému pomalu a postupně do úspěšného konce. Na níže uvedeném obrázku můžete vidět domluvu třech zrádců lidstva: A.H.M., BIDENA a nového německého diplomata v Pekingu JANA HACKERA.

Krátce po svém nástupu do funkce v Pekingu nečekaně zemřel německý velvyslanec v Číně Jan Hecker. Oznámilo to spolkové ministerstvo zahraničí. Čtyřiapadesátiletý ministr před nástupem na významné diplomatické místo v čínské metropoli pracoval jako zahraničněpolitický poradce německé kancléřky Angely Merkelové. Okolnosti jeho smrti jsou stále nejasné.

 

[wp_ad_camp_2]

 

Před svým působením v kancléřském úřadě působil Hecker, právník a politolog, v letech 2011-2015 jako soudce Spolkového správního soudu, poté co v letech 1999-2011 pracoval na Spolkovém ministerstvu vnitra.

Zde se nachází celá zpráva pro znalce němčiny: https://www.focus.de/politik/ausland/nach-nur-wenigen-tagen-im-amt-deutscher-botschafter-in-china-stirbt-ploetzlich-mit-54-jahren-todesumstaende-unklar_id_20920764.html

***** **** ***** ****

Očkovaným chytrákům v Německu vytřeli zrak. Řekli jim pravdu.

Miliony očkovaných Němců se stalo pokusnými králíky. Vyplynulo to z úst politika Scholze, který větu napálil očkovaným ovčanům přímo do obličeje. A máte to venku. Na co tedy ještě lidé čekají a proč se pořád staví do fronty na EUTANÁZII?????

„Sbohem zdravý rozume“ a sbohem mé tělo. Pohádky o vodníkovi a dušičkách byly pravda. Jenže slovo vodník je taky podvod / ník a správně je dosazeno sousloví pekelník LUCIFER = vodník (v pohádkách).

Napsal tm

 

Líbí se vám článek? Můžete ho sdílet se svými přáteli.