Týdenní komentář Benjamina Fulforda – mluvčího Společnosti Bílého draka

ze dne 6.9.2Q21

Kolaps poválečného západního „globalistického“ režimu se zrychluje. Stažení americké armády z Afghánistánu a velké části Blízkého východu je jen začátkem konce chazarské mafie (dále jen „ChM“). Snad největším přehlíženým příběhem je změna režimu v Německu a Japonsku, protivníci během druhé světové války.

Nejde jen o rezignaci německé kancléřky Angely Hitler Merkelové a japonského premiéra Jošihide Sugy. Jde o to, že tyto země poprvé od roku 1945 znovu získávají svou nezávislost (podrobnosti viz níže). Bez Německa a Japonska se z G7 stane G5 a nakonec G0.

Samozřejmě, pokud žijete ve stále se zmenšující bublině korporátních propagandistických médií ChM, bude vám řečeno, že se USA stahují z Blízkého východu, aby se soustředily na Čínu. Protože však přežití falešného amerického bidenovského režimu závisí na čínských penězích, snaží se lidi přesvědčit, že Čína bude financovat jejich válku proti Číně.

Jak minulý týden řekl čínský velvyslanec ve Spojených státech Čchin Kchang skupině amerických „vůdců“, americká „vláda“ líčí Čínu jako „svého rivala a imaginárního nepřítele, stejně jako když Don Quijote nakláněl větrné mlýny“. ODKAZ

Tento nesmysl je jen součástí toho, co lze označit za chaos. Stará metafora o pobíhajícím bezhlavém kuřeti nejlépe vystihuje současnou situaci na Západě.

Abychom pochopili, jak je domino G7 předurčeno k pádu, podívejme se na skutečný dopad toho, co se stalo v Afghánistánu. Zde je popis situace, který podal jeden z vysokých představitelů CIA v Asii:

„Nenechte se tímto předem naplánovaným afghánským scénářem zaskočit. Většinou je to všechno otočené MSM a jejich loutkovodiči.

 

Například vězni, kteří byli propuštěni z vězení, nebyli teroristé ani členové ISIS. Byli to političtí vězni, kteří se postavili proti cabale, která zemi posledních 20 let ovládala.

 

Nyní bylo 90 procent opiových polí vypáleno Tálibanem. Tím se zastavil tok peněz pro Deep state cabal. Jsou nyní velmi zoufalí. Nemohou získat hotovost z Federálního rezervního systému. Londýn už také nevydává žádnou hotovost. Evropská centrální banka (ECB) už také netiskne žádnou hotovost. Sledujte velkou událost pod falešnou vlajkou.“

Když už mluvíme o velkých falešných vlajkách, není náhodou, že s blížícím se 20. výročím 11. září jsme svědky systematického zvratu neoconského plánu „Projektu pro nové americké století“ na ovládnutí světa, který odstartoval.

Podívejme se znovu na Afghánistán. Skutečným důvodem invaze USA do této země bylo zajištění plynovodu a ochrana produkce heroinu. Před americkou invazí afghánská vláda podporovala plán společnosti Bridas Corporation na výstavbu plynovodu mezi Čínou, Argentinou a Turkmenistánem.

 

[wp_ad_camp_2]

 

Když neoconi (neokonzervativci) ovládající režim George Bushe mladšího navrhli, aby byl ropovod předán americké společnosti Unocal, bylo jim řečeno, že je příliš pozdě a že dohoda již byla podepsána.

Neoconi tehdy slavně odpověděli: „Pokud nepřijmete náš koberec peněz, dostanete koberec bomb“. Jakmile pak Američané provedli invazi, jmenoval Bush bývalého poradce společnosti Unocal Zalmaye Khalilzada svým zvláštním vyslancem pro Afghánistán.

Nyní je původní plán Bridas / Čína / Argentina / Turkmenistán opět ve hře. ODKAZ

Umožnilo to spojenectví mezi Pákistánem a Čínou. Nyní tedy Írán, Turkmenistán, Pákistán, Afghánistán a Indie budují své vlastní plynovody ve středoasijském regionu, který se neoconi snažili dobýt.

Čeho tedy Američané dosáhli poté, co utratili více než 2,3 bilionu dolarů za 20 let války v Afghánistánu? Afghánistán je sedmou nejchudší zemí světa, 47 % obyvatel žije pod hranicí chudoby, přičemž více než 75 % rozpočtu beznadějně zkorumpovaného bývalého kábulského režimu pocházelo z mezinárodní pomoci. ODKAZ

Nezapomeňte však, že Afghánistán nebyl vojenskou porážkou USA. Za 20 let války tam v bojích zahynulo „pouze“ 2448 amerických vojáků. Takže USA, ekonomická velmoc s desetinásobkem obyvatel Afghánistánu, zabíjely zbídačené Tálibánce v poměru přibližně 100 ku 1. A přesto prohrály. To ukazuje, že i když armáda vyhraje všechny bitvy, pokud nemá finanční podporu a správné strategické cíle, prohraje. Můžete vyhrát všechny bitvy, které chcete, ale pokud vám dojdou peníze, hra končí.

Otázkou nyní je, co udělá americká armáda pro to, když jí po 30. září, kdy skončí fiskální rok, přestanou chodit výplaty po celém světě?

Na této frontě připravuje Společnost bílého draka setkání s Asijskou rodinou draka v Japonsku tento měsíc, aby získala finanční prostředky na transformaci západního vojensko-průmyslového komplexu. V době, kdy vychází tento report, jsou finanční prostředky stále blokovány chazarskou mafií. Po lidech, kteří za blokací stojí, se nyní pátrá. Pokud dojde k novému vývoji, budeme čtenáře informovat.

Chazarští vládci skupiny G7 zase doufají, že se jim podaří tuto situaci odvrátit tím, že se pokusí zorganizovat setkání s Ruskem a Čínou, na kterém by se „diskutovalo o Afghánistánu“. Jinými slovy, snaží se na poslední chvíli uspořádat takzvaný „žebrákostán“. ODKAZ

Protože se to nepodaří, znamená to, že systémový kolaps bude bohužel pro Západ v dohledné budoucnosti pokračovat. Pokračující snaha ChM udržet se u moci pomocí toxických „vakcín“ a falešné pandemie na tom nic nezmění.

Jak vysvětluje evropský zdroj CIA:

„Skutečným důvodem pro Covid-19 a Velký reset je to, že ECB je stejně na mizině a může jen uměle tisknout peníze. Evropský bankovní systém je v bankrotu a lidé nedostanou později vyplacené důchody.

 

Proto se „očkuje do spárů ďábla“, aby jich přežilo co nejméně a aby lidé byli nemocní nebo mrtví a nemohli se bránit, až se dozvědí, že už nedostanou důchody a penzijní dávky. To vše bylo iniciováno nechvalně známou davoskou mafií a skupinou Velký reset.“

 

Německo i Japonsko však podstoupily tribunály pro válečné zločiny a pamatují si Norimberský kodex. Proto probíhající válečné zločiny spojené s pandemií vedly nejprve ke změně režimu v těchto zemích.

V Japonsku bojuje Sheila Smithová, vedoucí pracovnice Rady pro zahraniční vztahy pro asijsko-pacifická studia, za udržení zločinného otrokářského Rockefellerova režimu u moci. Byl však na ni vydán zatykač, protože otevřeně prosazuje masové očkování bez testování na bezpečnost.

Nyní zjištění, že miliony vakcín Moderna v Japonsku obsahovaly toxické látky, vyslalo japonské vlastence na válečnou stezku proti všem Rockefellerovým / Rothschildovým zástupcům v této zemi. To je skutečný důvod, proč byl otrocký premiér Jošihide Suga donucen odstoupit, tvrdí japonské pravicové zdroje blízké císaři.

Stejný účinek měly v Německu právní kroky Dr. Reinera Fuellmicha. Výměna Angely Merkelové bude formálně znamenat konec poválečné okupace Německa, tvrdí zdroje CIA v Evropě.

Změna režimu se nyní očekává také v Kanadě a Francii. V Kanadě vyhlásil ministr zločinu (crime minister) Justin Castro na 20. září předčasné volby v očekávání snadného vítězství. Místo toho je v kampani kvůli svým očkovacím zločinům vypískán a pronásledován tak, že se bojí vystoupit z autobusu.

Tento bratrovražedný mandžuský kandidát také zpronevěřuje peníze kanadských daňových poplatníků na nákup 293 milionů dávek Covid vakcíny (pro zemi s 37 miliony obyvatel), aby mohl financovat své vládce ChM. ODKAZ

Ve Francii je země ve stavu polo-anarchie, protože protesty proti Rothschildovu otroku Emmanuelu Macronovi sílí.

Právní bitvy, demonstrace a různé nátlakové akce probíhají také v Austrálii, Rakousku, Kanadě, Řecku, Portugalsku a Španělsku. Ve Španělsku byla vyhozena do vzduchu továrna na výrobu vakcín společnosti Pfizer. ODKAZ

Řidiči kamionů zastavují obchod z Austrálie do Švédska. „Nedostatek řidičů kamionů“ (což je propagandistický výraz pro stávky) způsobuje výpadky v zásobování společností od IKEA přes McDonalds až po General Motors.

Nedostatek polovodičových čipů „kvůli Covidu“ způsobuje nečinnost montážních závodů GM, Ford Motor a dalších automobilek v Severní Americe i jinde (také česká Škoda Auto má problémy, pozn. př.).

V USA končí sociální programy, které se vztahují na celkem 12,1 milionu lidí. Tito lidé odmítají pracovat za otrockou mzdu, přestože je k dispozici více než 10 milionů volných pracovních míst a více než polovina malých podniků tvrdí, že má nedostatek zaměstnanců.

Protože lidé odmítají pracovat nebo mají pouze otrocké mzdy, nedostatek daňových příjmů nutí americké státní a místní vlády k ještě většímu zadlužování než v době krachu banky Lehman v roce 2008, a to jen proto, aby mohly vyplácet důchody.

Snad nejskandálnějším důkazem toho, jak hluboko Spojené státy klesly, je rozhodnutí města San Francisco platit lidem 300 dolarů měsíčně za to, že se „nebudou střílet“.

Mezitím se zločinný falešný „Bidenův“ režim – čelící neúspěšné kampani masového vraždění vakcínami – snaží vyvolat masový hladomor tím, že platí farmářům za to, že nebudou pěstovat potraviny (stejně tak v ČR, jak jsem se dozvěděla od jedné paní, platí ministerstvo dotace chovatelům krav – dojnic za to, že je nechají zabít, pozn. př.).

Dále ChM podle zednářů z lóže P3 také plánuje donutit lidi, aby si vzali očkovací látku, pokud chtějí mít přístup k bankomatům. Je jisté, že stejně jako při rozpadu Sovětského svazu se bude vládnoucí třída snažit lidi potlačovat tak dlouho, dokud je nakonec dav nepostaví před popravčí čety nebo nepověsí na sloupy veřejného osvětlení.

Otrokářský stát ChM Izrael mezitím čelí existenční krizi. Jejich vojenské a zpravodajské služby již vědí, že je konec hry. Proto bývalý šéf Mossadu Tamir Pardo vyšel ze skrytu a řekl, že „nejzábavnější na práci pro Mossad je to, že tato agentura je „v podstatě zločinecký syndikát s licencí“. ODKAZ

Pokud však vyjdete ze skrytu jako zločinecký syndikát, ztratíte přátele. Proto když USA a Izrael minulý týden svolaly námořní cvičení v Rudém moři, nezúčastnilo se ho ani saúdské, ani egyptské námořnictvo. ODKAZ

Nedostatek spojenců přiměl izraelského prezidenta Isaaca Herzoga, aby se vydal do Jordánska a setkal se s králem Abdulláhem II. a projednal s ním „závažné strategické otázky“. Prosit Jordánsko o pomoc nezabrání tomu, aby se očkovaní otroci s vymytými mozky v Izraeli konečně osvobodili od svých satanských chazarských pánů. Zbytek světa již osvobozen je. Teď však není čas na to, abychom byli válečníky z gauče. Bojovat musíme všichni.

Přeložila tereza | Zdroj: benjaminfulford.net

 

Líbí se vám článek? Můžete ho sdílet se svými přáteli.