Už dopolední (pondělí 23. 9. 2019) zpráva na iDnes: „Web Jihočeského kraje zkolaboval, zahltily ho žádosti o kotlíkové dotace“ – předznamenala, že tento den proběhne ve znamení klimaticko – změnového šílenství.

Nic nového pod sluncem, chtělo by se říct. Vždyť vždy, když se někde něco rozdává zdarma, se lidé strkají. Co na tom, že jsou to peníze nás všech, peníze z emisních povolenek – podvodu minimálně století.

[wp_ad_camp_2]

Ale v porovnání s tím, co mělo ještě přijít, se jednalo takřka o lidovou taškařici krajského formátu. V New Yorku byl totiž zahájen klimatický summit OSN. A i když generální tajemník Guterres hned zkraje nasadil vysokou laťku klimatického harašení, na Švédku Gretu Thunbergovou to evidentně nestačilo.
Ta svým hysterickým vystoupením nezůstala pozadu za „fanatickými kazateli,“ jejichž agresivní projevy předznamenaly nástup hnědé a rudé totality ve dvacátém století.
.
„Bylo to zajímavé, samozřejmě. Byl jsem trochu překvapený tím tónem. Myslím si, že bychom se neměli strašit tím, že přijde nějaká apokalypsa a že vymřeme, když se nestaráme o klimatickou změnu,“ řekl českým novinářům v New Yorku Babiš.
Zdroj: 1
Video s titulkama si můžete pustit na novinky.cz. Řeknu vám, že Grééétička je pěkná hééérečka …..  Kdo jí píše ty projevy?

[wp_ad_camp_2]

Pokud vás článek zaujal, můžete ho sdílet.