Lisa Haven v přiloženém videu varuje před otroctvím, do kterého nás žene ideologie neoliberalismu a ekologického aktivismu.

Většina lidí nemá tušení, co se skutečně skrývá za zločineckými agendami globalistů (Agenda 2021, Agenda 2030). Zatím ideologické programování probíhá na všech úrovních společnosti včetně těžkého zločinu, kterým je vymývání mozků našich dětí na školách placených z našich daní.

 

[wp_ad_camp_2]

Dle not marxistické zločinecké dialektiky umělého vytváření teze a antiteze, vytváření neexistujícího problému a nacházení jeho řešení, probíhá zinscenované divadlo, které nás vede jako ovce do náruče otroctví a beznaděje.

Můžete do nekonečna argumentovat, že věda již před lety prokázala, že nárůst koncentrace CO2 je způsoben nárůstem teploty a nikoli naopak, jak je nám předkládáno, na jejich vylhaných argumentech to nezmění vůbec nic.

Budeme li naslouchat zaprodaným vyvolávačům, čeká nás svět, kde neexistuje osobní štěstí, osobní rozhodnutí, osobní soukromí, osobní vlastnictví či právo na vlastní názor. Zavalí nás pocitem viny, za to, že jíme maso, jezdíme automobilem, létáme letadlem, produkujeme CO2 a metan, naženou nás do králíkáren s permanentním dohledem, přinutí nás jíst červy a mrtvoly, veškeré snažení člověka zredukují na vylepšení sociálního kreditu, přinutí nás být součástí systému, který je postaven na eliminaci lidské důstojnosti a jedinečnosti. Kdo? Elita miliardářů, která nás moralisticky poučuje, jak správně žít nebo lépe řečeno nežít a ohání se socialistickou doktrínou, která je nástrojem zotročení. Svět patří nám.

 

[wp_ad_camp_2]

Komu skutečně „patří“ svět? Kdo chce svět skrze naši nebetyčnou hloupost vlastnit?

Řeší naši uhlíkovou stopu a zatím bílé čáry na obloze snižují účinnost solárních elektráren o 20 %. Někdo se geoinženýringem dopouští zločinu proti lidskosti a ještě nás moralisticky poučuje jak správně žít a nutí nás pít recyklovanou vodu z toalet. Kdo? Nevolené elity a jejich v tzv. demokratických volbách volení lokajové.

Ze všech ideologií novověku, je ta, která je momentálně na vzestupu tou nejhorší. Idiokracie bez lítosti, tupá technokracie vysněná fanatiky, kteří se klaní umělé inteligenci. Pod heslem Let´s get smart přetváří lidstvo v bezduchou masu, hmotu určenou do mlýnku na maso. Právě se dozvídáme, že kanibalismus může zachránit svět.

Sepsal Martin Rybář

 

[wp_ad_camp_2]

Líbí se vám článek? Můžete ho sdílet se svými přáteli.