Pre kohokoľvek, kto dáva pozor, je teraz úplne zrejmé, že celý podvod COVID „plandémia“ je len globálnou depopulačnou schémou. Má za cieľ ľudí vystrašiť, aby si nechali pichnúť inekciu zloženú z biologických zbraní („nazývanej vakcína“), ktorá ich časom zabije.

Čo však globalisti nepredpokladali, je rýchle prebúdzanie sa k pravde, ktorá sa momentálne šíri ako blesk v oblasti medicíny a vedy. Keďže sa každý deň prebúdza viac lekárov, doktorandov, zdravotných sestier a zdravotníckych pracovníkov, ktorí odhalujú COVID „plandémiu“, globalisti sa v panike snažia urýchlene zabiť masy ľudí skôr, ako „normálni“ pochopia podvod s vakcinačnou depopuláciou.

Preto sa bezhlavo ponáhľajú s takzvanou „posilňovacou“ injekciou, ktorá samozrejme obsahuje ešte viac spike proteínov a ďalších biologických zbraní na urýchlenie masovej smrti na celej planéte.

Globalisti sa tak zúfalo snažia vystrašiť ľudí, aby sa dali zaočkovať, že teraz otvorene priznávajú, neefektívnosť existujúcich COVID vakcín, ich zlýhávanie a jednoducho vôbec neposkytujú trvalú ochranu.

[wp_ad_camp_2]

 

Prekvapujúce priznanie toho všetkého priniesol včera (štvrtok 19.8.) denník New York Times s článkom s názvom „Izrael, ktorý bol kedysi vzorom v boji proti COVIDu, čelí novému nárastu infekcií“.

V článku sa otvorene priznáva, že vakcíny proti COVIDu, ktoré dostalo 2,5 miliardy ľudí na celom svete, už nefungujú veľmi dobre a že ľudia, ktorí tieto vakcíny prijali, sú teraz tí, ktorí ochoreli a zomierajú.

Výňatok z článku:

Izrael, jedna z najviac preočkovanou populáciou, má teraz jednu z najvyšších mier infekcií na svete, čo vyvoláva otázky o účinnosti vakcíny.

Štvrtá vlna infekcií v Izraeli sa rýchlo blíži k úrovni tých najhorších dní pandémie počas minulej zimy. Denný počet potvrdených nových prípadov vírusu sa za posledné dva týždne viac ako zdvojnásobil, čím sa Izrael stal horúcim miestom na medzinárodných rebríčkoch.

Prevažná väčšina staršej izraelskej populácie dostala do konca februára dve dávky vakcíny Pfizer-BioNTech a v súčasnosti je už plne zaočkovaných približne 78 percent populácie vo veku 12 rokov a viac.

Niektorí odborníci sa však obávajú, že vysoká miera infekcií medzi prvými príjemcami vakcíny v Izraeli môže naznačovať oslabenie ochrany vakcíny v priebehu času, čo prispelo k stredajšiemu rozhodnutiu USA začať od budúceho mesiaca ponúkať Američanom posilňovacie inekciie.

Izraelskí vedci zistili, že medzi plne zaočkovanými osobami sa čoraz častejšie objavujú dôkazy o slabnúcej imunite, najmä medzi staršími ľuďmi, ktorí boli zaočkovaní ako prví.

Údaje, ktoré koncom júla zverejnilo izraelské ministerstvo zdravotníctva, naznačujú, že očkovanie od spoločnosti Pfizer bolo koncom júna a začiatkom júla účinné proti infekcii len na 39 percent, v porovnaní s 95 percentami v období od januára do začiatku apríla… táto nízka účinnosť sa prejavila predovšetkým na dobre zaočkovaných predmestiach strednej triedy.

Dokonca aj riaditeľka CDC teraz upustila od pôvodného prísľubu účinku vakcíny proti COVIDu

Pamätáte si na pôvodnú rétoriku o tom, ako vakcíny zabezpečia absolútnu, trvalú imunitu a ochranu pred covidom? Tento príbeh sa teraz zrútil. Dokonca ani NYT už netvrdí, že vakcína poskytuje akúkoľvek trvalú imunitu.

Ale je to ešte horšie: riaditeľka CDC, Dr. Walenksy, teraz otvorene priznáva, že vakcíny zvyšujú riziko ochorenia. Nielenže nefungujú, ale v skutočnosti ochorenia zhoršujú. Tu je deväť sekúnd Walenksy priznania (v angličtine):

To znamená, že keď prvá vlna vakcín spôsobí urýchlené ochorenia a úmrtia medzi 2,5 miliardami obyvateľov sveta, ktorí už boli očkovaní, budeme svedkami vlny ich hospitalizácií a úmrtí. (Svetové nemocnice budú preťažené.)

Podvodné mainstreamové médiá ich označujú za „prelomové“ prípady, v skutočnosti však ide o následok „zabíjackých“ vakcín, ktoré majú za cieľ zníženie populácie ľudstva.

Ľudia sa však vo velkom prebúdzajú, a tak urýchlene presadzujú „posilňovacie“ očkovania, aby zabili obrovské masy ľudí skôr, ako sa vzbúria.

Kvôli všetkým úmrtiam, zraneniam a otvoreným podvodom spáchaným prostredníctvom „prípadov“ diagnostikovaných PCR sa ľudia na svete rýchlo prebúdzajú a uvedomujú si ohromujúcu pravdu: Je to podvod na dosiahnutie globálnej depopulácie a autoritárskej kontroly nad ľudstvom.

S pribúdajúcim uzatváraním a totalitárnymi opatreniami ľudia vychádzajú do ulíc a žiadajú ukončenie tohto podvodu. Vo Francúzsku protestujú už státisíce ľudí, tamojší establišment zadržuje neočkovaných ľudí pred obchodmi s potravinami a snaží sa neočkovaných doslova vyhladovať. To len ešte rýchlejšie prebudí ľudí a zvýši mieru nespokojnosti, ktorá teraz exploduje na celej planéte.

Dostali sme sa do bodu zlomu. Ľudstvo sa prebúdza čoraz rýchlejšie, preto sa momentálne globalisti snažia čo najrýchlejšie vyhubiť čo najviac ľudí, aby zastavili šírenie pravdy.

Preklad anna, zdroj: 5

 

Líbí se vám článek? Můžete ho sdílet se svými přáteli.