Jedenapadesátiletý muž byl zatčen pro podezření z vraždy poté, co jeho auto najelo na chodník před střední školu v hrabství Essex, zabilo 12letého chlapce a zranilo dalších pět dětí.
Policie byla na místo incidentu poblíž střední školy přivolána v pondělí kolem 15:30 místního času. Chlapcova smrt byla potvrzena policií kolem 19:15 hod.

 

[wp_ad_camp_2]

Úřady zahájily stíhání Terryho Glovera (51) v souvislosti s incidentem, o kterém policie tvrdí, že byl „úmyslný.“

„Věříme, že srážka byla úmyslná, a proto jsme zahájili vyšetřování činu jako vraždu,“ uvedl vrchní policejní vyšetřovatel Tracey Harman z Essexu. Policie vyzvala veřejnost, aby poskytla jakýkoli záznam z kamer, který by mohl posloužit jako důkaz.

In Loughton – been shocking incident bit earlier with schoolchildren injured when car mounted pavement. Huge police presence still on scene.

Přeložila tereza | Zdroj: RT

Minulý týden se odehrál útok v Londýně na mostě London Bridge a druhý se odehrál v nákupním středisku v Haagu (oba dva údajně teroristické). Byla to ovšem pouze kouřová clona a odvedení pozornosti od pedofilního prince Andrewa, kolem kterého se roztočila pro královskou rodinu velmi nepříjemná kauza. A jako na potvoru včera a dnes probíhá v Londýně vrcholná schůzka Severoatlantické aliance, které předcházela série bilaterálních setkání. Už stačila proběhnout slovní přestřelka mezi Macronem a Trumpem. Jak MACARON správně řekl, NATO je ve stavu mozkové smrti. No a proto se musí pozornost veřejnosti sem tam odvést k údajným „teroristickým“ útokům.

 

[wp_ad_camp_2]

Pokud vás článek zaujal, můžete ho sdílet.