Zemětřesení? Skutečně? Nebo něco jiného? Všechno vypadá ve výsledku stejně

Jak jste mohli z dnešních novin zjistit, v Turecku a Sýrii se odehrálo několik zemětřesení zajímavého původu. Každé PŘIROZENÉ zemětřesení má minimální hloubku 30 km pod zemí. Ale dnešní, obzvláště silné zemětřesení se odehrálo, dle zpráv z tisku, nejčastěji v hloubce od 10 do 20 km. A to je pro přirozené zemětřesení nemožné.

Naskýtají se následující úvahy a možnosti. Pojďme se na ně podívat.

První možnost je ničení podzemních tunelů a podzemních měst, laboratoří a jiných zařízení v této oblasti. A těch je v podzemí právě zde nespočet. Možná WH použili příliš silné nálože popřípadě DEW zbraně ze satelitu, než bylo třeba. Potom se může dostavit právě takové poškození, kterého bylo dosaženo.

Druhá možnost je varování Turecka a Erdogana před vystoupením z aliance NATO, tak jak to dělá DS po celém světě, když se stane někdo neposlušným. Vzpomeňte si na osud Japonska (11-03-11) s velkou vlnou tsunami a následnou poruchou ve Fukušimě.

Třetí možnost by mohla být zájmem na odvedení pozornosti od něčeho hodně velikého, k čemu se lidstvo nyní dopracovalo. Asi potřebují získat čas a skrýt nějaké skutečnosti, aby se lidé nezajímali o podstatu důležitých událostí. Asi si vybavujete na co myslím…..

Jedna z dalších možností může být také tvrzení jasnovidců z dávných dob, kdy tvrdili že ke konci časů lidstva si katastrofy na planetě Zemi budou podávat ruce a bude jedna následovat tu druhou.

Vyberte si co je vám libo. Pamatujte na má slova, normální zemětřesení to nebylo.

Podle posledních zpráv, které se k nám dostaly, byly použity energetické zbraně (DEW). Nevíme zatím jestli DS nebo WH. O tom svědčí světla zachycená před zemětřesením.

Podívat se můžete zde:

Není vyloučeno, že by to mohla být snaha o WWIII ze strany DS, ale to zatím nevíme. Během následujících hodin vás budeme dále datovat.

Napsal tm

 

Líbí se vám článek? Můžete ho sdílet se svými přáteli.